Cum poti sa descoperi spionul?

  • Autor subiect DeletedUser25931
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Mi s-a intamplat intr-o perioada sa primesc de la sefii triburilor inamice circularele mele, luate in zeflemea.
Am trimis apoi in tribul meu o alta circulara, modificand textul la fiecare zece membri. O virgula, un punct, un semn oarecare diferit intre cele 8 sau 9 circulare - ca erau vreo 90 in trib atunci. Doar eu puteam sesiza diferentele intre acele circulare - identice cu exceptia unui singur semn.
Rezultatul s-a vazut imediat, am primit copy-paste in zeflemea de la inamici, si din pacate pentru ei doar unul singur de la mine din trib citise circulara respectiva (cu semnul distinctiv respectiv) in acel moment.
Punct ochit, punct lovit. :)
 

DeletedUser

Mi s-a intamplat intr-o perioada sa primesc de la sefii triburilor inamice circularele mele, luate in zeflemea.
Am trimis apoi in tribul meu o alta circulara, modificand textul la fiecare zece membri. O virgula, un punct, un semn oarecare diferit intre cele 8 sau 9 circulare - ca erau vreo 90 in trib atunci. Doar eu puteam sesiza diferentele intre acele circulare - identice cu exceptia unui singur semn.
Rezultatul s-a vazut imediat, am primit copy-paste in zeflemea de la inamici, si din pacate pentru ei doar unul singur de la mine din trib citise circulara respectiva (cu semnul distinctiv respectiv) in acel moment.
Punct ochit, punct lovit. :)

asta e cea mai eficienta, din punctul meu de vedere..atata timp cat sefii triburilor adverse au gura mare ;).
 

DeletedUser

Nu se merită să scoţi aşii din mânecă în public...))

cavalleras deja arunca Asi..fara nr`,fara nr`...
Fratilor!!! Spionul cel mai bun e cel care are timp de acest joc...sa aiba atata timp incat sa se faca observat..."informatiile" vin apoi singure..he-he..



hello7.gif
 

DeletedUser

asta e cea mai eficienta, din punctul meu de vedere..atata timp cat sefii triburilor adverse au gura mare ;).

Pai in cazul in care nu au gura mare, bagi o pastila "du-te ma, ca n-ai tu spion la mine in trib, ca n-ai cum"..
"Nu se poate, nu te cred, garantez pentru jucatorii mei".
In momentul ala, orice urma de luciditate dispare, adversarul simte un fel de enervare combinata cu satisfactia de a te umili, si iti da pe tava dovada.. :)

In general, caracteristic jucatorilor romani e sa fie un pic laudarosi, sa se dea mari si sa-si arate cartile pe fatza :)
Sunt putini care stiu sa taca atunci cand trebuie..
 

DeletedUser28967

O metoda pentru a descoperi spionul este ca sa de-a toti din trib stergere si spionul va ramane pe harta,va permit sa folositi toti metoda.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28967

Dar macar afli cine e spionul,nu?spionul nu va da niciodata stergere pentru ca nu are nici un motiv sa o faca,doar jucatori cu adevarat devotati tribului vor respecta decizia luata pentru a descoperi tradatorul.
 

DeletedUser25671

Nop pentru ca sigur se vor gasi cativa care sa refuze sa dea stergere cont(si care sa zicem au luat foarte multe sate de la inamici pentru ca sigur nu vor gasi rostul acestei retrageri si a aruncari pe geam a tuturor banilor bagati pentru CP) atunci nu cred ca ii poti cataloga pe toti spioni ;)...:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus