Cum va spuneam... C.K.

  • Autor subiect DeletedUser9837
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9837

Degeaba ne-ati inchis topicul...suntem aici...usor usor ne facem auziti:)

Si de maine cred ca declaram primul razboi satelor de barbari :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Totusi au jucatori buni..karma905 , shotgunbeginner etc etc..
La multe resurse..:))
 

DeletedUser14376

sa scrii pe forum..declarati razboi cui?satelor de barbari?

:)))=)))).....mi-a iesit berea ce-o beau si pe ochii de ras:))=)))...nu mai pot...

de cand a inceput lumea omu asta nu mai tace din gura cu C.K. lor...a fost sters si topiculde catre moderatori..cred ca si ei erau pe jos de ras:))=))
 

DeletedUser

Deci..momentan sunt pe 1..asta inseamna ceva..(invitatii cu cap? echipa stabilita?) oricum..timpul le rezolva pe toate..om trai si om vedea..danimaxxx domina clar(la topicuri inchise de P&P si redeschise) :eek:
 

DeletedUser

C.K va fi mereu...si va merge mereu mai departe...indiferent de oameni sau de ostacole sau de cine va conduce tribul
 

DeletedUser6843

C.K va fi mereu...si va merge mereu mai departe...indiferent de oameni sau de ostacole sau de cine va conduce tribul

Deja obsev ca aveti idei :) puteti incepe prin a va schimba conducerea si apoi membrii si apoi numele tribului,eu zic ca in 2 luni se v`a rezolva totul (spun 2 luni) ca nu stiu la ce viteza este l9 si nici nu ma intereaza.
 

DeletedUser

eu zic ca cel mai bine ar fi ca toata lumea sa-si vada de treburile lui pe lumile lor...cel mai corect asa...nu crezi stranutelu?
 

DeletedUser14376

pai voi de ce nu faceti asta si sa incetati prin a mai deshide topicuri cu C.K....prin care lumea se ia de voi..:D
 

DeletedUser6843

eu zic ca cel mai bine ar fi ca toata lumea sa-si vada de treburile lui pe lumile lor...cel mai corect asa...nu crezi stranutelu?


Intra te rog pe L9 cand ai timp,nu trebuie sa intri neaparat.
Apoi da acolo sus la lista de pozitionare si jucator,am si eu cont pe lumea9.
Ai dreptate nu trebuie sa comentez pentru ca nu o sa ma joc.
Bafta voua!
succes la 3 triburi (se stiu ele)

spor la joc
 

DeletedUser

sultumin stranu ... il consideram ca ulti post al tau pe forumul dedicat lumi 9 :)))) dar apoi nu rezista ....:D:D
 

DeletedUser

lool cred ca o sa intru si eu sa il cuceresc pe stranutelu:)))
sa fim seriosi aici e alta lume alta admosfera etc,o sa intru si eu doar in vizita in rest nu ma intereseaza
bafta ck bafta waroom bafta care vreti voi:)))
eu astept lumea 10:)))
 

DeletedUser

Intra te rog pe L9 cand ai timp,nu trebuie sa intri neaparat.
Apoi da acolo sus la lista de pozitionare si jucator,am si eu cont pe lumea9.
Ai dreptate nu trebuie sa comentez pentru ca nu o sa ma joc.
Bafta voua!
succes la 3 triburi (se stiu ele)

spor la joc

bv daca ai cont pe lumea 9...nu pot decat sa ma bucur si e numai alegerea ta daca o sa joci sau nu...dar...comentariile tale postate la CK nu au nicio legatura..nu ne suporti...nu ne inghiti...ok...ce a fost a fost...fiecare cu parerile lui...nu cred ca ai vazut pe cineva din CK sa posteze la vreun topic deschis de tine...pe lumea 9...fie ca ai deschis topic sau nu...sa ca nu iti vad locul aici,sincer

bafta la joc...bafta la lumea 9...bafta la lumea 5
 

DeletedUser9837

Curioase opiniile multora...Cum vad CK,cum nu mai pot sa se abtina...Oare de ce?

Daca am deschis acest topic nu am facut-o sa facem valuri ca suntem jucatori...ci pur si simplu sa vada si cei ce inca nu au aflat de revenirea noastra...

Daca sar in sus tot felul de chatisti precum stranutelu...(la cat a atacat acest chatist - nu il pot denumi player - el rezumandu-se doar la a cere sitter si expulza trupe) ma face sa regret ca i-am raspuns din cand in cand...

In rest,uram succes triburilor vechi cat si celor noi!

Cat despre CK - o sa avem topic deschis caci ne place sa fim provocati :D

Asa mai punem putina sare si putin piper...Ne place mai condimentat,ce sa facem?
 

DeletedUser

:)))) si pe lumea 5 de ce ai mai deschis topic,ca doar sunteti POST-MORTEM?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus