Dacii vs. BURN

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7321

:D sa stii k ai dreptate...mai ce sa zic din punctul meu d vedere ce este rosu p harta este "razboi"...atata timp cat ataci si esti atacat nu cred k mai conteaza culoarea sau rubrica la care este trecut inamicul....si cu astia d au intrat in BPR fiecare face ce vrea dar vine si vremea lor....iar noi dragule mai bine mergem la o bere cu toti d aici si discutam prodlema aceea "N-ai cu cine:D"...bafta si o zi cat mai minunata
 

DeletedUser

Fuziunea BPR cu DACII a picat evident ... in primul rand dacii au venit si au facut ce au vrut in BPR astfel incat multi s'au enervat si a fost si ascunsa fuziunea ... doar ne'am trezit dintr'o data cu un mesaj legat de o fuziune si 300 membri in plus :eek::eek::eek:
 

DeletedUser

:))

Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-12.5%

Moral: 92%

Agresor: fonfonel
Sat: ~BURN~ 00 (814|576) K58

Număr: 0 0 0 0 8361 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 8361 0 0 0 0 0 0 0

ce zici?
 

DeletedUser4533

sante-ti prea neinsemnati ca sa ne apucam sa luam sate de la voi..care cum mai prinde mai ia cate ceva..
sincer nu am sa stau sa atac un jucator de 30k puncte sa dau in el cu moral de 32:)
 

DeletedUser184

avertisment general

ce ar fi sa lasati spamul deoparte si sa reveniti ontopic?dacii vs burn inseamna cumva emo? eu nu cred ....

 

DeletedUser

pai Dacii nu prea mai exista.cand au dat de greu au plecat unde au vazut cu ochii
 

DeletedUser4863

Ia batut romani :)) A dat mutu gol din penalty :p

Tribul Dacii nu ma exista . Burn este la locul lui asa ca subiectul este inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus