Dacii vs gv

  • Autor subiect DeletedUser9858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mda si acolo pierdeti sate:)

Cheloo13 eu nu inteleg de ce asa imprastiati adica suntet rasfirati tare:)?asta va cauza multe probleme,oricum este un jucator la voi dadosh pe omul acesta daca il ajutati va ii greu de batut.

Si sa nul uit pe amicul cosmin1988
 

DeletedUser9858

:D:D:D:D:D:D:D
dap domnu cheloo13 eu sunt guraliv de pe triburi si tribul vostru se destrama pe zii ce trece:D acu de pe 22 ati ajuns pe 30:D


mai imi trebuie :rolleyes:inca nitel si o sa mai pierdeti o zona
tocmai vam luat azi k 12:D:D:D:D:D:D

zi merci domnu cheloo ca nu esti in zona ,dar oricum MDA o sa te linisteasca rau acolo macedonica are experienta lumii 3 si jucatori ca tine care nau jucat pe acolo nu stiu la ce ma refer jimy si florinel stiu sigur la ce ma refer
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

facusem acest trib pt oamenii de pe L1 unde am jucat si am ramas prieteni...e un joc,unde daca pui si suflet te doare cand gasesti si oameni fara onoare...cat despre ce ziceai de dadosh,mare jucator si un prieten adevarat si mai sunt cativa dar in alte zone...cat despre Cosmin sunt alaturi de el pana la sfarsit,e de treaba pustiu :)
 

DeletedUser

sal

asta e jocul:):):):):):)
prima ta greseala cheloo a fost atunci cand ai obosit in joc si ai dat circulara ca desfiintezi tribul,aici ai creat nesiguranta,apoi totul a venit de la sine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu a fost o greseala,am vrut sa vad cum reactioneaza...si a fost exact cum banuiam,le placea sa lancezeasca...e mai bine asa :),vin sarbatorile si au timp sa stea cat vor...o sa vada si cei la care s-au dus ce de treaba o sa faca in caz de ceva,in afara de vreo 4-5...
 

DeletedUser

:D:D:D:D:D:D:D
dap domnu cheloo13 eu sunt guraliv de pe triburi si tribul vostru se destrama pe zii ce trece:D acu de pe 22 ati ajuns pe 30:D


mai imi trebuie :rolleyes:inca nitel si o sa mai pierdeti o zona
tocmai vam luat azi k 12:D:D:D:D:D:D

zi merci domnu cheloo ca nu esti in zona ,dar oricum MDA o sa te linisteasca rau acolo macedonica are experienta lumii 3 si jucatori ca tine care nau jucat pe acolo nu stiu la ce ma refer jimy si florinel stiu sigur la ce ma refer

stai calm , nu te agita ..vine si randul tau sa fii servit la fel ca ~GV~ ! . e o rusine sa razi de necazul altora (~GV~) ca sa afla langa noi ... cum ziceam , nu te grabii avem nobilii si pentru tine
 

DeletedUser

si asta e un lucru laudabil in zilele noastre ? ca eu nu m-am prins de ce esti asa mandru ca ai facut ceva asa de josnic ...chiar si pentru un joc :|
 

DeletedUser9858

:D:D:D:D:D
pai jymi daca va ajut pe voi cam cu cine ma mai distrez pe forum aici cand prea onorabili nostri colegi de discutii ne strezeaza cu onoare si morala lor;)


si acu raspund onorabilului

1.e un joc de razboi , cine i se face mila de cineva nare decat sa se joace cu papusile barbi aici no sa gasit prea ulta lume care sa va lase sai luati voi satu mai tarziu
2.abia astept sa ai si tu un razboi si o sa vad si eu daca ai ceva scrupule cand e vorba sa ataci inamicul tribului
:confused:
 

DeletedUser

si acu raspund onorabilului

1.e un joc de razboi , cine i se face mila de cineva nare decat sa se joace cu papusile barbi aici no sa gasit prea ulta lume care sa va lase sai luati voi satu mai tarziu
2.abia astept sa ai si tu un razboi si o sa vad si eu daca ai ceva scrupule cand e vorba sa ataci inamicul tribului
:confused:

nup ... statistica "inamici invinsi" arata lumii cat de "milos" sunt eu si sa sti si tu ca fapt divers legat de stilul meu de joc si razboaiele mele care dupa parerea ta eu nu am avut asa ceva :)) => joci cu onoare castigi respect , castigi respect castigi razboaie (FF*) . o victorie intr-un razboi nu inseamna cine castiga , ci acela care traieste sa isi vada inamicul cazand ! <=

data viitoare cand te mai adresezi cu "onorabile" uita-te si tu in ce trib sunt , pe ce lumi joc , experienta si alte cele pentru ca , vezi tu , eu cu onoarea si moralul meu "de doi bani" (parerea ta) functioneaza chiar perfect in fata jucatorilor "fara scrupule" ca tine (compliment , totusi esti "merciless")


it's that clear enough soldier?

PS: am baut cafea si am reactii adverse la antidotul lui jimmy ! :))

*FearFactor
 

DeletedUser9858

:EEK: eee fi tu respectos si onorabil si cum vrei tu si eu ramn cum vreau eu si fiecare cu metoda lui mai buna sau mai rea :" sa ia sate mai multe
 

DeletedUser

totusi sa dan cezarului ce e al lui,daca dacii iau sate de la GV iau si pe munca lor,da si noi ii atacam insa sunt sigur ca iau sate cu dificultate
 

DeletedUser

:EEK: eee fi tu respectos si onorabil si cum vrei tu si eu ramn cum vreau eu si fiecare cu metoda lui mai buna sau mai rea :" sa ia sate mai multe

multzam fain , la fel si tie ;)
toate cele bune si La multi ani celor ce isi serbeaza ziua de Sf. Nicolaie
 

DeletedUser8140

Interesant razboi , felicitari ambelor tabere -am scris randul asta sa evit off topic-ul- :D

si acum ce vroiam sa zic, sper sa va aduca mosul o bata ca ati fost rai cu totii :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus