DACII vs KN

  • Autor subiect DeletedUser9858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9858

pentru ca siau schimbat numele din nwoa in kn acum deschid un nou topic
prima statistica
pe ultimele 24 de ore
Side 1:
Tribes: DACII
Players:

Side 2:
Tribes: ~KN~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 54
Tabăra 2: 96
Diferență: 42

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 0
Diferență: 11

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 344,283
Tabăra 2: 701,450
Diferență: 357,167

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 102,788
Tabăra 2: 0
Diferență: 102,788

image.php


si urmatoarea e per total

Side 1:
Tribes: DACII
Players:

Side 2:
Tribes: ~KN~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6,180
Tabăra 2: 7,595
Diferență: 1,415

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 211
Tabăra 2: 37
Diferență: 174

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 21,714,014
Tabăra 2: 30,343,620
Diferență: 8,629,606

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,544,435
Tabăra 2: 238,989
Diferență: 1,305,446

image.php


:eek::eek::eek::eek: cum e posibl asa ceva la un trib de pe locul 13:confused:
 

DeletedUser8140

lol, iar s-a infiintat KN? ma da astia is mai ceva ca pasarea Phoenix
 

DeletedUser9858

:confused:poate gaite ca phoenixu e ceva, nu e numai gura ca la kn
 

DeletedUser8140

KN **** prea multe, atat ca erau niste elefanti, adica mamuti...cat despre NWO eram sigur ca fiecare va fugi cand va da de greu :D, vezi gemul si altii
 

DeletedUser9858

pai serios tu la vazut pe mike tyson vreo odata ca face meci cu vre un copil de un an?:D

bine ar intrebare mai bine pusa cand o sa ii ia spameri ca baieti de mingii ca pe fratiorii lor mai mari iau luat deja gem de prune si baieti lui deja ii duc cafeaua la pat lui charlie:D
 

DeletedUser

pai serios tu la vazut pe mike tyson vreo odata ca face meci cu vre un copil de un an?:D

bine ar intrebare mai bine pusa cand o sa ii ia spameri ca baieti de mingii ca pe fratiorii lor mai mari iau luat deja gem de prune si baieti lui deja ii duc cafeaua la pat lui charlie:D

mda...mari vitezi sau dat cu dusmanul....batar acum au si eu o functie slugile lui charli ca inainte nu erau nimik:)))
 

DeletedUser28039

...nu mai sodomizati limba romana mah
49.gif
daca tot postati pe aici scrieti corect macar ca unii nu or sa intealeaga caricaturile ce voi le desenati aici
26.gif
...cu cine ati facut limba romana ? cu femeia de servici ?
24.gif
...
 

DeletedUser9858

mei noi am facut romana cu femeia de servici , dar tu respect de sine nai avut ai prefereat sa devii copilul de mingi al tribului spam decat sa te lupti pana la capat dupa ce teai laudat pe aici ca maretul nwo si nwoa vor rezista pentru totdeauna etc
iete ordinea ta mondiala sa dus pe conducta de la WC in 3 saptamni de cant ai avut placerea sa faci pe paunul;)

dispari din conversatii ca esti varza rau ca jucator :
iai bagat in razboie pe cei din kn acum [fostul nwoa ] pe care se presupunea ca voi tribul mama trebuia sa il protejati :mad:
si apoi dupa asta ati fugit toti ca iepurasii tup tup tup in tribul spam!:eek:
desi din cate am auzit probabil teu primit in trib ca sa te inobileze intern mai bine ca si daca ai fi avut 600 de milioane tu esti atat de inutil ca nici recrutor nu meriti sa fii
 

DeletedUser

...nu mai sodomizati limba romana mah
49.gif
daca tot postati pe aici scrieti corect macar ca unii nu or sa intealeaga caricaturile ce voi le desenati aici
26.gif
...cu cine ati facut limba romana ? cu femeia de servici ?
24.gif
...

noob master incerca sa postez on topic...nu mai face spam!

As vrea sa stiu de ce un razboinic asa ca tine nu a ramas in Kn si a fugit la dusmani?
 

DeletedUser9858

:D:D:Dsimplu avea charlie nevoie de sclavi
trebuie sa i aduca si lui cineva cafeluta :D:D sa dea cate un lustru la posteriorul .... scaunului etc
 

DeletedUser

Smileyx ridică căpşorul mai sus de centura mea pentru o secundă măcar...))

Serios, mă simt flatat că îmi tot pupi atâta în fund tribul şi pe mine cu chestii de genul "sclavii lui Charlie" dar mai bine las-o mai moale, noi ne descurcăm şi fără comentariile tale pline de "entelegenţă"...))

Fii pe pace, în spam nu nimereşte orişicine, iar cei care nimeresc, avem noi grijă de ei să nu aducă cafelutza, ci să înveţe SĂ LI SE ADUCĂ cafelutza...))

Să îl luăm pe Nightangel, venit la noi la hotarul GRB...)) Florinel ştie, jumătate din GRB în frunte cu DarkSpawn i-au făcut lună posteriorul şi l-au servit la pătuc timp de 3 zile...))

Aşa că... Vezi-ţi de DACII tăi şi lasă că despre spam nu e nevoie să comentezi. Poate altădată...))
 

DeletedUser28039

Lasa.i Charlie sa zica ce or vrea ca si asa numai gura e de ei , de altceva nu sunt buni in afara de batut toaca la biserica
21.gif
 

DeletedUser9858

:Ddin pacate pentru tine , ca sa nu te mai dai asa important , nu va luadam pe voi asa frumos , am zis ca lingaul asta ca mai ai cativa in trib la tine dupa ce sa lauda ca e mare si tare a fugit la tine in trib :confused: asta dupa ce a zis sus si tare ca tribul lui e cel mai smecher cai peste voi spameri

oricum cu exceptia catorva oameni de cand era orlando mai activ si pana acum sa nasparlit spamul numai e cea fost ai inceput sa numai puneti baza pe calitate ci pe cantitate
singura persona de aici care e numai gura de el el tu gem de caise ca vorbesti doar ca sa ai cezice ca in rest esti doar un inobilator de colegi de trib care chitaie dupa sprijin la primul atac
 

DeletedUser

Vorbeşti de CANTITATE? 80 membri şi primul loc detaşat...))
Vorbeşti de CALITATE? Peste 1 mln puncte medie pe jucători, majoritatea cu un rating la inamici învinşi de cel puţin 3 ori mai mare ca al lui Florinel...)) Satele full în proporţie de cel puţin 75%, dar la: Număr de membri: 269, Punctaj mediu: 121.621, Rang: 26, ce ştii tu despre calitate şi nu cantitate...
 

DeletedUser9858

Smileyx ridică căpşorul mai sus de centura mea pentru o secundă măcar...))

Serios, mă simt flatat că îmi tot pupi atâta în fund tribul şi pe mine cu chestii de genul "sclavii lui Charlie" dar mai bine las-o mai moale, noi ne descurcăm şi fără comentariile tale pline de "entelegenţă"...))

Fii pe pace, în spam nu nimereşte orişicine, iar cei care nimeresc, avem noi grijă de ei să nu aducă cafelutza, ci să înveţe SĂ LI SE ADUCĂ cafelutza...))

Să îl luăm pe Nightangel, venit la noi la hotarul GRB...)) Florinel ştie, jumătate din GRB în frunte cu DarkSpawn i-au făcut lună posteriorul şi l-au servit la pătuc timp de 3 zile...))

Aşa că... Vezi-ţi de DACII tăi şi lasă că despre spam nu e nevoie să comentezi. Poate altădată...))

in primu rand nui vorba de nightangel sau de GRB aici sau de florinel e vorba ca toti guristi astia ca au avut mari triburi au fugit la tine in trib de frica
nu iti lauda nimeni tribul tau maret ca oricum ati ajuns pe locul 1 doar prin fuziuni nu prin inobilari asa ca mai lasa figurile de acum o luna

poate explici tu de ce in zona voastra a tribului spam
au inceput sa apara din ce in ce mai multe triburi
ca B*b,LL caren u sunt de talia voastra daca tot te bagi asa ca musca .....

asa ca sa intelegem mai bine laudele de sine
daca nu tei prins era un scarcasm mai sus ma refeream ca spam a ajuns acum cuibul tuturor refugiatilor care au crescut pe inobilari interne, acum a ajuns spam doar o sperietoare de ciori daca erati asa buni numai aveati inamici pe zona aia dar nu stiu cum se face ca apar mereu langa aia buni asa ca tine in special o gramda de triburi pe harta oare de ce ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28039

:Ddin pacate pentru tine , ca sa nu te mai dai asa important , nu va luadam pe voi asa frumos , am zis ca lingaul asta ca mai ai cativa in trib la tine dupa ce sa lauda ca e mare si tare a fugit la tine in trib :confused: asta dupa ce a zis sus si tare ca tribul lui e cel mai smecher cai peste voi spameri

oricum cu exceptia catorva oameni de cand era orlando mai activ si pana acum sa nasparlit spamul numai e cea fost ai inceput sa numai puneti baza pe calitate ci pe cantitate
singura persona de aici care e numai gura de el el tu gem de caise ca vorbesti doar ca sa ai cezice ca in rest esti doar un inobilator de colegi de trib care chitaie dupa sprijin la primul atac


ha ha ha ce amuzant poti fi doamne !
21.gif
21.gif
21.gif


asta dupa ce a zis sus si tare ca tribul lui e cel mai smecher cai peste voi spameri

in nici un caz nu era vorba de Spam! ... EROARE
27.gif


singura persona de aici care e numai gura de el el tu gem de caise ca vorbesti doar ca sa ai cezice ca in rest esti doar un inobilator de colegi de trib care chitaie dupa sprijin la primul atac

NU stiu cine e cel cu gura mai mare pe aici si care se baga peste tot in seama , si in legatura cu inobilarile ai face bine sa iti ti ciocul pentru ca nici acum nu mi-ai prezentat un jucator cu peste 1.500.000 sa nu fi facut vreo inobilare interna asa ca mai taci cu chestia asta ca ma seci foarte foarte tare,
macar daca imi prezinti pe cineva sa nu fi facut inobilari interne as tacea dar asa,taci tu si cauta poate gasesti pana la urma ...
30.gif

Aici am incheiat discutia cu tine , cum ziceam...
 

DeletedUser9858

in primu rand inobilator intern dispari de pe topic tu ai fugit in spam aici nai ce cauta , cautane in congo

pa pa pa
 

DeletedUser9858

Side 1:
Tribes: DACII
Players:

Side 2:
Tribes: ~KN~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6,294
Tabăra 2: 7,748
Diferență: 1,454

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 222
Tabăra 2: 38
Diferență: 184

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 22,450,805
Tabăra 2: 31,367,820
Diferență: 8,917,015

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,649,870
Tabăra 2: 243,290
Diferență: 1,406,580

image.php


:eek::eek::eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus