Data scadenta?

  • Autor subiect DeletedUser18930
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18930

Am 4 atacuri in desfasurare - trupele trebuiau sa se intoarca de 5-6 ore: nu se mai intorc in schimb la piata centrala imi arata:

Întoarcerea din Sat de barbari (840|421) astăzi la ora 07:52 4:34:04 scadent
Atac asupra satul lui azeus (840|422) astăzi la ora 08:59 3:27:11 scadent
Atac asupra satul lui casulet (843|423) astăzi la ora 09:04 3:22:03 scadent
Atac asupra Sat de barbari (840|421) astăzi la ora 09:04 3:21:19 scadent

Va rog rezolvati!
 

DeletedUser15088

Trupele tale Sosire Sosire în:
Comanda către dodo 84 (482|911) întreruptă astăzi la ora 10:46 2:22:36 scadent
Comanda către dodo 84 (482|911) întreruptă astăzi la ora 10:46 2:22:26 scadent
Comanda către dodo 84 (482|911) întreruptă astăzi la ora 10:46 2:22:20 scadent
Comanda către dodo 84 (482|911) întreruptă astăzi la ora 10:46 2:22:12 scadent



si mie ... sunt probleme de server aveti rabdare
 

DeletedUser

probleme server

am inteles ca au fost pb cu serverele mai peste tot,dar totusi pt un jucator incepator ca mine care astepta resurse de la un prieten si care s-au pierdut din cauza serverelor, cum voi putea recupera aceste resurse? resursele au fost trimise la distanta de timp unele de altele pt a le putea folosii inainte ca altele sa ajunga (magazia fiind la maxim, dar totusi asteptind f. multe resurse) si au intrat toate odata la restabilirea serverelor, pierzind mari cantitati de resurse (pt mine esentiale, numai amintind de timpul pierdut in fata calculatorului poate poate isi da drumul). Am rapoartele cu pricina si se poate calcula cit am pierdut, exista vreo posibilitate sa le recuperez? (nu ma intereseaza premium sau alte recompense de gen). Mersi de timpul vostru !!
 

DeletedUser7708

am inteles ca au fost pb cu serverele mai peste tot,dar totusi pt un jucator incepator ca mine care astepta resurse de la un prieten si care s-au pierdut din cauza serverelor, cum voi putea recupera aceste resurse? resursele au fost trimise la distanta de timp unele de altele pt a le putea folosii inainte ca altele sa ajunga (magazia fiind la maxim, dar totusi asteptind f. multe resurse) si au intrat toate odata la restabilirea serverelor, pierzind mari cantitati de resurse (pt mine esentiale, numai amintind de timpul pierdut in fata calculatorului poate poate isi da drumul). Am rapoartele cu pricina si se poate calcula cit am pierdut, exista vreo posibilitate sa le recuperez? (nu ma intereseaza premium sau alte recompense de gen). Mersi de timpul vostru !!
Setări-Întrebare suport, expui problema adminilor şi poate recuperezi măcar o parte.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus