Decadere Trx

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

prevad decaderea maretilor din trx :) ,de ce o sa va spun altadata :rolleyes:,doar atat va spun ca bun cunoscator al multor jucatori dupa mai mult de 1 an de triburi sau recrutat in trx numai spionasi care au conturi si in principalele triburi rivale:cool:
 

DeletedUser

Tu esti ala pe care l-a mutat TRX-ul la margine, nu? Si tot tu esti ala care se lauda ca nu o sa fie innobilat niciodata de TRX deoarece ai prieteni in TRX care te ajuta..., nu?

Trist prietene, prevat si eu decaderea TRX-ului pentru ca m-am gandit sa propun intregului trib sa dam "Stergere cont" pentru ca deja lupta pe L4 devine inegala!
 

DeletedUser

Aducetiva aminte maret trib cum ati reusit sa luati 5 sate amarate in mijlocul vostru,sa recunoasca mareti vostri conducatori manevra pe care ati facuto ,garantez celor 200 de mii de jucatori romani de pe triburi ca dupa mai mult de 1 an de jucat nu am intalnit jucatori mai slabi ca voi ,sa spuna sybila cate luni a atacat satele mele fara sa clinteasca macar zidul si cate sute de nobili trx-isti au murit pe cele 5 ziduri ale mele ...atat restul cand ma mai suparati dar spioni tot nui dau :D
 

DeletedUser

"nobili trx-isti" ?? Sau tristi, nobili emo ? Parca ii vad cum intra in ascunzatoare sa isi faca freza aia penibila, trec pe la cazarma si cauta ceva ascutit sa isi taie venele[asta daca nu merge faza cu zidu], apoi pe la Cladirea Principala, ca sa isi ia la revedere de la prieteni si rude, si apoi vin la tine, sa se "arunce" dupa zid ..
 

DeletedUser

Inamici invinsi ca aparator: 598 wyzy 823.955

Ce te vezi un jucator chiar asa de mare? Nu mai fi trist pentru ca toti cei slabi ajung la margine intr-un final.

Cum se vede jocul de pe K-ul tau...? de la distanta?!

Nu iti mai fa griji pentru TRX ca ne descurcam si fara grijile tale. Creste-ti acolo satele alea 2 linistit sa vina altii sa le poata lua.
Oricum, imi pare rau ca nu ai mai ales NV-ul pentru ca ti le-ar fi luat tot TRX-ul.
 

DeletedUser

tie o sa-ti raspund altadata astept si eu aici niste baieti veseli sa aiba o parere ,cat despre punctele alea ca aparator erau acum 2 luni si acum nu le au nici jumate din trx vostru amator:rolleyes:
 

DeletedUser4838

"nobili trx-isti" ?? Sau tristi, nobili emo ? Parca ii vad cum intra in ascunzatoare sa isi faca freza aia penibila, trec pe la cazarma si cauta ceva ascutit sa isi taie venele[asta daca nu merge faza cu zidu], apoi pe la Cladirea Principala, ca sa isi ia la revedere de la prieteni si rude, si apoi vin la tine, sa se "arunce" dupa zid ..

Burly, cum poti pamfleta asa ceva? nu stii ca nu ai voie sa faci remarci de genul asta... Nu de alta, dar unii jucatori buni sunt emo. Eu spre exemplu. Si mai sunt si altii... pyca. A ... stai, eu nu sunt jucator bun. In fine, sunt si eu jucator, pe acolo.

La subiect: Nu stiu daca TRX va cadea curand, inca nu s-au decis BW, NOVA, PHX si celelate triburi de pe la ei de prin familie sa fuzioneze. *poate le dau idei*

MaSoN nu va fuziona cu nimeni, sa nu fim ataraxici sau anorexici si noi...
 

DeletedUser

pustiule, oricat ai vrea sa pari amuzant, trebuie sa iti spuna cineva ca ai un simt al umorului foarte slab dezvoltat!

cat despre faptul ca Mason nu fuzioneaza, ati putea sa va puneti poza asta la profil:
this-is-sparta-caution-cone.jpg
 

DeletedUser8914

hahahha:)))

ahahahahhaahh lai lovit sub centura :))))) auzi stii ce imi amintesc maretule jucator manson ... voi nu ati fuzionat corect dar daca erati cu adevarat puternici de ce nu ati ramas acei playeri cu prefixu Mason 90 la numar parca ? ati mai recrutat acum cati mai sunt cu Manson ( prefix ) putini 18 la numar daca vad bine ( ii cam tarziu ) dovada ca nici voi nu sunteti acelasi trib nu se poate vorbi de fuziune dar de recrutari la greu da:) ...
 

DeletedUser

Pun si eu paie pe foc:

@sani: simtul umorului este capacitatea de a percepe umorul, nu de a-l crea. Deci daca Ovidius Maximus nu este amuzant, nu inseamna ca n-are simtul umorului. Mi-ai mai zis tu ca esti semidoct, dar nu te-am crezut in totalitate. :)

@Restul: nu uitati, cand ramaneti fara argumente, mai postati o statistica.
 

DeletedUser

Pentru ca, domnule "kiko", unii evolueaza, unii mai au probleme sa zicem .. un viitor,si nu pe triburile, dar nu ca tine "mai golanule". Si uite cine a deschis gura, "Mister kiko", cunoscut ca "Golanul", care abia a depasit pragul de 100.000 pct si nici macar nu stie numele corect al tribului, despre care discuta.

"lai lovit sub centura", afla ca ... expresia corecta este "l-ai lovit sub centura", te-as lovii si eu pe tine, dar imi este frica sa nu imi iau teapa, probabil o sa fii pe ciclu si o sa ma umplu de sange, mai "golanule"..


Si imi cer scuze daca te-am jiginit, sau daca te jignesc [mori].

iar Ovidiu se referea la fuziunea [C-RO / L.O.D.],cu care "v-ati catarat" pe locul 1, locul care de altfel [credeti ca]vi se cuvine, avand in vedere ca dupa 1 putem "evolua" doar la 0 sau 2. In Sparta 75% din jucatorii ne erau dinainte prieteni si colaboram cu ei de mult. Insa am dorit sa ii ferim de razboiul cu ~NOA~.


Cat despre sani ... din nou ma dezamagesti, am observat ca umorul tau [sau omorul (imaginatiei] se bazeaza doar pe poze "dupe net", cum ar spune un taran trist sau poate ... trx-t [sa stii ca asta ar putea fii ... o prescurtare, des folosita pe internet de acei "golani" care nu au nicio treaba cu limba romana].


@ moderatori : Nu tratati cele spuse mai sus drept jigniri, ne putem rezuma doar la o simpla "critica constructiva".

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
Arata foarte constructiv ce ai scris tu aici.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4838

Burly, mai usor, omule! nu le mai da apa la moara.

Cum ai spus si tu: MaSoN nu a facut fuziune cu alt trib si nu si-a schimbat denumirea. In ceea ce priveste jucatorii cu prefix MaSoN... E normal ca unii sa renunte. Nu e vina tribului si asta nu inseamna ca recrutarile sunt proaste.

Daca ar fi sa citez un autor Robbins pe numele lui, a scris foarte mult despre organizatii:

"Eşecul de reînnoire va rezulta în declinul organizaţiei şi posibil în dispariţia sa."

Asadar, daca nu aduci membri si nu schimbi ceva in organizare se numeste ca esti pe cale de disparitie, asa cum sunt si jucatorii care se lasa de joc.
 

DeletedUser

Ovidiu se referea la fuziunea [C-RO / L.O.D.],cu care "v-ati catarat" pe locul 1, locul care de altfel [credeti ca]vi se cuvine, avand in vedere ca dupa 1 putem "evolua" doar la 0 sau 2. In Sparta 75% din jucatorii ne erau dinainte prieteni si colaboram cu ei de mult. Insa am dorit sa ii ferim de razboiul cu ~NOA~.

Fuziunea C-RO / L.O.D nu a fost suficenta. Actualul TRX a fuzionat si cu *IAD* ca sa poata ajunga nr.1 . Mai nou s-a alaturat si JA.
 

DeletedUser

nu mai este chiar mult pana la dezmembrarea trx ,pregatitiva baieti pt stergerea lor din L4 ,vad ca nu prea au curajul sa ma contrazica mareti trx-isti si eu vreau sa le dau cu argumente peste nas macar de 2 ori pe zi:mad:
 

DeletedUser8914

:)))))

BurLy1923 am trecut de 100 000 intr-o zona dificila cu un trib ce a realizat mai multe ca manson si nici nu am innobilat intern !:) ca ultimile tale cuceriri
 

DeletedUser

Spune acel lucru maret pe care la realizat TRX? Sa-l vedem si noi si apoi o sa arat din ce stiu ce a realizat »MaSoN
 

DeletedUser

@xtc62 - ai perfecta dreptate in legatura cu simtul umorului. merci de heads-up.

@burly:
DÚPĂ prep., adv. 1. prep. (local) dinapoia, dindărătul, înapoia, îndărătul.
asta ca sa incerci o exprimare cat de cat corecta inainte sa corectezi pe altii. "dupa" si "de pe" nu au absolut nicio legatura.
burly a spus:
expresia corecta este "l-ai lovit sub centura", te-as lovii si eu pe tine
expresia corecta este "te-as LOVI"
Fac pariu ca nimeni nu a schitat niciun zambet atunci cand a citit ceea ce ai scris tu, asa ca nu incerca sa-mi dai lectii de simt al umorului

ovidius intr-adevar isi merita locul in conducerea unui trib de calitate chiar daca uneori mai are si el iesiri nervoase :) niciodata eu nu am criticat politica tribului Mason, ci doar faptul ca v-ati laudat cu ceva ce nu ati facut

fuziunea Spartei cu Masonul este absolut normala si prin asta s-a intarit mult tribul Mason. Faptul ca in unele locuri academia noastra a fost facuta varza este clar, dar irelevant deocamdata. o sa vina si momentul cand o sa fie TRX vs. Mason, fara academii la mijloc si doar atunci o sa fie ceva relativ frumos (banuiesc).

wyzy, eu pe tine te inteleg perfect!!! stiu ca mai avem putin si nedezmembram :( e trista (sau cum spunea un mare comic in viata, trxta) situatia, dar nu avem ce sa face... stii si tu... mai avem 2 zile de trait... vine spaiker
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus