Declararea falsa a impartirii leg de net

DeletedUser

Pun aceasta problema pt ca am intimpinat-o

mai exact.. un juc pe care il atacam doar de pe un cont pe care aveam siter.. {din cauza ca juc respectiv nu a avut chef sa stea sa calculeze niste atacuri la secunda..}
a intridus contu respectiv la impartirea legaturii de net..
si prin urmare am ramas la jumatatea atacurilor..

Problema e ce se intimpla daca atac un juc cu nobili spre exemplu mai intii si apoi cind sai dau si curatarile (ca fac mai putin timp) acesta da impartire leg de internet ? cu siguranta voi ramine cu nobilii in soare...


deci ce prevede regulamentu vostru in astfel de situatii ? ca eu nu am gasit nimik..?
 

DeletedUser

Poi trebuie sa-l treci si tu la impartirea legaturii ca sa nu il mai poti ataca, daca nu il treci nu te opreste nimeni sa ataci !
 

DeletedUser

Poi trebuie sa-l treci si tu la impartirea legaturii ca sa nu il mai poti ataca, daca nu il treci nu te opreste nimeni sa ataci !

ba ma opreste serveru...
zice asta :Atacurile, sprijinurile şi aprovizionările cu materie primă între jucătorii care îşi împart o legătură de internet sau un computer, nu sunt admise in timpul folosirii concomitente şi 24 ore după aceea.

si eu nu lam bagat impartirii leg de ...net

Deci ce se intimpla daca un jucator declara impartirea leg de internet si nu este adevarat ???????
 
Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Nu se întâmplă nimic, este ca şi cum declari că ai furat şi nu ai facut-o :). Te eliberează şi gata.
Mai amuzant este să accepţi sitter de la cel pe care îl ataci, atunci chiar că ai o problemă :p

Răspuns : Poţi ataca în continuare, liniştit.
 

DeletedUser

Nu se întâmplă nimic, este ca şi cum declari că ai furat şi nu ai facut-o :). Te eliberează şi gata.
Mai amuzant este să accepţi sitter de la cel pe care îl ataci, atunci chiar că ai o problemă :p

Răspuns : Poţi ataca în continuare, liniştit.

ce am furat mai ? nu am furat nimik !

si de atac nu se poate ataca :Atacurile, sprijinurile şi aprovizionările cu materie primă între jucătorii care îşi împart o legătură de internet sau un computer, nu sunt admise in timpul folosirii concomitente şi 24 ore după aceea.
 

DeletedUser1630

Expediat 19.05.09 22:45
Agresorul a câştigat

Noroc (din punctul de vedere al agresorului)

3.3%
Moral: 100%

Agresor: SlavaTeLOVEshte
Sat: EMINEM IS BACK (439|468) K44

Număr: 0 0 0 0 401 1144 468 0 0 0 1 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: yettisor
Sat: The Nest (438|469) K44

Număr: 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Prada: 573 973 573 2119/115020
Modificare de adeziune Aprobare scăzuta de la 39 la 14


Expediat 19.05.09 23:47
SlavaTeLOVEshte a acceptat cererea de jucător de vacanţă.


asa?
 

DeletedUser

Deci ce se intimpla daca un jucator declara impartirea leg de internet si nu este adevarat ???????
 

DeletedUser

Deci sa ne intelegem daca tu ai declarat ca imparti legatura de net cu cineva nu mai poti ataca, sprijini, etc de pe legatura ta de net pe contul declarat. Daca altcineva declara de pe alta legatura de net ca tu imparti cu el aceea legatura atunci de pe legatura respectiva nu-l mai poti ataca in schimb daca pe legatura ta nu ii declarat o poti face. Daca ai declarat si de pe legatura ta si de pe a lui, nu mai pot exista interactiuni intre conturi deci nu mai poti ataca. Oricum te sfatuiesc sa vorbesti cu un admin pentru a putea rezolva problema si eventual sa iti dea lamuriri suplimentare. APASA AICI
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

multumesc de raspuns... da am aflat intre timp ca asa este...

ma rog ceva obiectii tot ar exista cum ar fi deplida faptu ca chiar daca impartimi o leg de net si atac pe juc respectiv acesta declara impartirea leg de net.. dar se poate demonstra.. ca sunt doua conturi diferite

deci ideea e ca asta e bug !!!
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
yettisor a spus:
Prada: 573 973 573 2119/115020
Modificare de adeziune Aprobare scăzuta de la 39 la 14


Expediat 19.05.09 23:47
SlavaTeLOVEshte a acceptat cererea de jucător de vacanţă.


asa?

=)) cam aşa ...


@
bravio, citeşte atent raspunsul de mai sus, dacă nici acum nu înţelegi ...
bug (gândac/i) găseşti destui pe forum ... s-a umplut chiar :)
 
Sus