Declaratie razboi

DeletedUser

gogolika astăzi la ora 16:00
tribul meu tocmai tzi-a declarat razboi

"Maretul trib" W~A a declarat razboi tribului @Lions (format dintr-o singura persoana).
Sunt si ei vreo 93 acolo + o tentativa de academie vs. @Lions (Chimistul).
Astia chiar vor sa domine L11. :)
 

DeletedUser

Multumesc,
Pana acum m-au atacat cu tot ce au avut si cum au putut. Ca sa nu raman dator le-am dat numai buline rosii.
Nu vreau sa ma dau grandoman, dar ei sunt cei care mi-au declarat razboi. Cum este posibil, daca te crezi un trib asa de mare, sa declari razboi unei singure persoane?

P.S.: Cei care sunt pe langa ei, pe unii dintre acestia, ii pot face ferme pentru ca m-au atacat cu tot ce au avut, inclusiv cu trupe de aparare.
 

DeletedUser

gogolika astăzi la ora 16:00
tribul meu tocmai tzi-a declarat razboi

"Maretul trib" W~A a declarat razboi tribului @Lions (format dintr-o singura persoana).
Sunt si ei vreo 93 acolo + o tentativa de academie vs. @Lions (Chimistul).
Astia chiar vor sa domine L11. :)

sincer daca un trib ii declara razboi unui singur player este grev. Cred ca doar noobi.
Ps: nu cumva motivul este ca nu ai acceptat invitatia la ei ?:)
doamneee
 

DeletedUser

Un razboi putin mai interesant

Pentru a nu deschide alt subiect am sa zic aici ce am de zis:


Tribul ~INQ~ declara incepand de astazi razboi tribului Die..
Sunt curios daca sunt atat de tari cum se cred unii cu care am interactionat de la ei.
 

DeletedUser10829

Pentru a nu deschide alt subiect am sa zic aici ce am de zis:


Tribul ~INQ~ declara incepand de astazi razboi tribului Die..
Sunt curios daca sunt atat de tari cum se cred unii cu care am interactionat de la ei.

Esti tare imi place ca ai tupeu in tine si esti simpatic
Ca sfat, retrage ce ai scris aici si roagate in genunchi si cere mila celor din Die. pana nu alfi cum ai zis si tu: daca sunt atat de tari cum se cred unii cu care am interactionat de la ei. si cu ajutorul bunului Dumnezeu vei mai apuca sa joci triburi pe lumea 11
Mama ce rau am fost
Multumesc multumesc
 

DeletedUser

Pentru a nu deschide alt subiect am sa zic aici ce am de zis:


Tribul ~INQ~ declara incepand de astazi razboi tribului Die..
Sunt curios daca sunt atat de tari cum se cred unii cu care am interactionat de la ei.

image.php


pfff, asta e :( le urez bafta tribului Die. :)
 

DeletedUser

Cu mare placere...pacat ca nu am si eu vecini...si daca o sa am................
 

DeletedUser

Esti tare imi place ca ai tupeu in tine si esti simpatic
Ca sfat, retrage ce ai scris aici si roagate in genunchi si cere mila celor din Die. pana nu alfi cum ai zis si tu: daca sunt atat de tari cum se cred unii cu care am interactionat de la ei. si cu ajutorul bunului Dumnezeu vei mai apuca sa joci triburi pe lumea 11
Mama ce rau am fost
Multumesc multumesc

asa asa...trag si eu concluzia ca nu am nici un vecin :((
 

DeletedUser

Esti tare imi place ca ai tupeu in tine si esti simpatic
Ca sfat, retrage ce ai scris aici si roagate in genunchi si cere mila celor din Die. pana nu alfi cum ai zis si tu: daca sunt atat de tari cum se cred unii cu care am interactionat de la ei. si cu ajutorul bunului Dumnezeu vei mai apuca sa joci triburi pe lumea 11
Mama ce rau am fost
Multumesc multumesc

nu cred ca esti tu in masura sa mi dai mie sfaturi cum sa mi conduc tribul si cum sa abordez astfel de probleme asa ca nu te mai da cocos;)
 

DeletedUser10829

nu cred ca esti tu in masura sa mi dai mie sfaturi cum sa mi conduc tribul si cum sa abordez astfel de probleme asa ca nu te mai da cocos;)

Nus cocos mama imi spune mereu cand ma vede: Ce faci puiu mamii?
Si ca sa fiu on topic ce razboi vrei ba ca abia au aparut nobilii?
 

DeletedUser

lasal mai sa se dea mare cat mai poate..ca declara razboi tribului Die.
ce sati povestesc...
 

DeletedUser

pardon, adrian...scuze...sper sa nu te superi si sa ma ataci pentru asta :( :))
 
Sus