declaratii de razboi

DeletedUser3372

da... asa inving ei triburile..... dupa ce se desfinteaza:))

Ai spus-o de parca ar fi apasat ei pe butonul de "desfiintare" (nu desfintare) :)) A cui e vina ca s-a desfiintat? Daca era un trib cu calitatile pe care le expui nu se ajungea la dizolvare, nici la pierderea razboiului dupa.. Aproape dupa inceperea lui.

Mai bine posteaza scurt si la obiect. Si gandit inainte.. :)
 

DeletedUser41333

ca sa parafrazez pe un "tata" in ale arogantelor ..
Gagica , Claudiu - T B K M - din mama T B K M din tata-T B K M din bunic-T B K M din preistorici -T B K M .. tind sa cred ca tu esti chiar frustrat in privinta triburilor Tranc sau de fapt tu cred ca esti invers baietasilor care se dau drept fete sa nu fie atacati , tu de fapt esti o tatza care se da drept baiat , din moment ce tu te uiti numa peste gard la vecini si uiti de familia ta ,, sau poate te uiti sa mai inveti si tu ceva ..
 

DeletedUser41319

Cu venirea acestor sarbatori familia Tranc Va Ureaza Un CRACIUN FERICIT multa sanatate si bucurie implinirea tuturor dorintelor.

Si macar de sarbatori mai uita si tu de dusmania asta esti prea incruntat si uiti ca este un joc

Sarbatori Fericite la toata lumea !
 

DeletedUser38231

ca sa parafrazez pe un "tata" in ale arogantelor ..
Gagica , Claudiu - T B K M - din mama T B K M din tata-T B K M din bunic-T B K M din preistorici -T B K M .. tind sa cred ca tu esti chiar frustrat in privinta triburilor Tranc sau de fapt tu cred ca esti invers baietasilor care se dau drept fete sa nu fie atacati , tu de fapt esti o tatza care se da drept baiat , din moment ce tu te uiti numa peste gard la vecini si uiti de familia ta ,, sau poate te uiti sa mai inveti si tu ceva ..

exact :)...m-ai descoperit...ce e de facut acum?
 

DeletedUser

The Brave Knights of Malakh!

In Judaism an angel (Hebrew: מַלְאָךְ‎ malakh, plural malakhim) is a messenger of God, an angelic envoy or an angel in general who appears throughout the Hebrew Bible, Rabbinic literature, and traditional Jewish liturgy.

nu trebuie facut nimic....mie imi este de ajuns denumirea tribului si "inspirata" alegere a user-ului tau de joc....sa stie lumea al cui este tribul....

Șalom aleihem , malakh Adonai !
 

DeletedUser

nimeni nu se poate compara cu voi, aolo am uitat ca nu am pregatirea necesara sa ma adresez celor din TBKM
 

DeletedUser38860

Titlu Tribul Imperiul Roman a declarat război tribului The Brave Knights of Malakh!!
Expediat 28.12.11 21:37:54
Tribul este acum în război cu Imperiul Roman!

Nume război: Ati pus-o!

Declaraţie:
Deoarece suntem 2 triburi nu foarte indepartate unul de celalalt dorim sa ne masuram fortele cu dumneavoastra!Speram sa ne dominati atat in pierderea resurselor cat si in pierderea trupelor.


Trib de nimic ce sunteti


Culcat!Noi facem legea!

28.12.
22:00 Tribul ~I.R~ şi-a retras oferta de pace.
28.12.
22:00 ~I.R~ a propus tribului pacea.
28.12.
21:48 Tribul a încheiat relaţiile cu ~I.R~.
28.12.
21:42 Tribul are acum ca inamic pe ~I.R~.
28.12.
21:37 Tribul ~I.R~ a declarat război împotriva tribului.

:))) Declara razboi ne fac in toate felurile si propun pacea :))
 

DeletedUser38231

majestyc în data de 28.12. la ora 22:17
scuze pentru declaratia de razboi ne cerem scuze dar cineva din conducere a declarat razboi la toate triburile

majestyc în data de 28.12. la ora 22:18
PUTEM REFACE ALIANTA?

si scuzele :))...care alianta , numai ei stiu =))
 
Sus