demolare

  • Autor subiect DeletedUser690
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser690

Dupa ce am terminat de cercetat toate unitatile vreau sa demolez fieraria ca sa imi eliberez spatiu in ferma.
Intrebare este: Imi afecteaza in vreun fel trupele(sa nu mai pot face) daca demolez complet fieraria?
Astept raspunsuri
Multumesc
 

DeletedUser

fierarie

daca aceasta este la nivel maxim sau peste nivelul 16, poate fi demolata.
nivelul cladirii este maxim, nu poti face generatii noi de nobili daca demolezi cu un nivel. daca e la nivelul 15 si o demolezi cu un nivel, nu mai poti face cavaleria grea. daca e la nivelul 12 si o demolezi cu un nivel nu mai poti produce catapulte. daca e la nivelul 10 si o demolezi cu un nivel nu mai poti produce berbecii chiar daca atelierul se va afla in sat. daca fieraria e la nivelul 5 si o demolezi cu un nivel, nu mai poti produce arcasii calareti, cavaleria usoara, spionii si arcasii, desi grajdul se va afla in sat. daca fieraria e la nivelul 2 si o demolezi cu un nivel, nu te mai lasa sa produci luptatori cu toporul. daca fieraria e la nivelul 1 si o demolezi de tot, nu mai poti produce spadasini.
Iata ce se poate intampla daca demolezi fieraria cu un nivel. dar te poti informa si pe Ajutor>Trupe.
Succes!
__________________
Membru DiViN
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

intr-un cuvant toat:D e unitatile se pierd si rami ca sa poti face doar lanci
 

DeletedUser

Dupa ce am terminat de cercetat toate unitatile vreau sa demolez fieraria ca sa imi eliberez spatiu in ferma.
Intrebare este: Imi afecteaza in vreun fel trupele(sa nu mai pot face) daca demolez complet fieraria?
Astept raspunsuri
Multumesc

salutare!
cu tot respectul,nu asculta de aberatiile scrise mai sus!

poti darama fieraria,daca iti cxercetezi unitatile acestea vor ramane cercetate
:D
 

DeletedUser

Dupa ce am terminat de cercetat toate unitatile vreau sa demolez fieraria ca sa imi eliberez spatiu in ferma.
Intrebare este: Imi afecteaza in vreun fel trupele(sa nu mai pot face) daca demolez complet fieraria?
Astept raspunsuri
Multumesc
Nu ma de gand sa imi distrug fieraria intr-un sat pentru a afla daca este adevarat sau nu:D
 

DeletedUser

las ca am distrus eu pe W3 deci nu mai e nevoie
:D

apropo cu ce te-am dezamagit gulos?
 

DeletedUser

salutare!
cu tot respectul,nu asculta de aberatiile scrise mai sus!

poti darama fieraria,daca iti cxercetezi unitatile acestea vor ramane cercetate
:D

cu tot respectul..nu mai debita tu aberatii..ex: dak iti darami fieraria dub lvl 15, nu mai poti antrena nici o unitate de cav grea!! iar din fierarie iti dispare faptul k a fost cercetata, apare "conditiile cladirii nu st indeplinite"...am incercat, deci vb din proprie experienta, pt k am vrut sa-mi satisfac aceasta curiozitate..sper k am ajutat cu rasp meu..bafta:D
 

DeletedUser

cu tot respectul..nu mai debita tu aberatii..ex: dak iti darami fieraria dub lvl 15, nu mai poti antrena nici o unitate de cav grea!! iar din fierarie iti dispare faptul k a fost cercetata, apare "conditiile cladirii nu st indeplinite"...am incercat, deci vb din proprie experienta, pt k am vrut sa-mi satisfac aceasta curiozitate..sper k am ajutat cu rasp meu..bafta:D

hmmmm .......unde ai incercat?
eu am incercat pe .net si e ok
:D

sau cumva minti?...:D.....daca darami fieraria si la 0 vei avea unitatile cercetate asta daca nu cumva pe .ro e un bug..desteptule!
:)))))))))))))))
hahahahaha auzi la el,aberatii......
 

DeletedUser

.

da daca am trupe si daram fieraria trupele acelea nu vor disparea, nu? sau dak daram grajdu nu o sa mai pot face cai da aia care ii am o sa fie prezenti?
 

DeletedUser

1.da daca am trupe si daram fieraria trupele acelea nu vor disparea, nu?2. sau dak daram grajdu nu o sa mai pot face cai da aia care ii am o sa fie prezenti?


1. nu va disparea nici o trupa!
2.daca darami grajdul nu vei putea face nici un fel de cavalerie si nici spioni
 

DeletedUser

hmmmm .......unde ai incercat?
eu am incercat pe .net si e ok
:D

sau cumva minti?...:D.....daca darami fieraria si la 0 vei avea unitatile cercetate asta daca nu cumva pe .ro e un bug..desteptule!
:)))))))))))))))
hahahahaha auzi la el,aberatii......

deci nu mint, desteptule(c rost ar avea??? esti p langa), am incercat pe varianta .ro in L1, iar cum intrebarea era postata p Forum-ul .ro era logic sa s refere la .ro!!!(nici nu a precizat..)...nu st asa de pasionat de acest joc sa imi pierd chiar toata ziua p toate serverele existente..nush varianta .net...s poate sa fie un bug al variantei romanesti..eu am zis pt al ajuta p om, nu pt a t contrazice...bafta
 

DeletedUser

omule mai usor ca nu stii despre ce vb.......:D

varianta .ro este luata de pe .net deci ar trebui sa fie identica..eu nush ce ai facut tu prin satul tau,dar ori ai dat peste un bug(pe care ar fii bine sa-l reclami) ori ne duci de nas...:D
 

DeletedUser

asa e, va duc d nas..m-ai descoperit...man, cred k ai o problema..c rost are sa mint p forum?? am zis exact c am facut..s pare ca intr-adevar e un bug..nu cont, oricum, am facut un test..cine vrea sa creada bn, cine nu, nu..vad k iti palce sa-ti vezi comm peste tot, sa t bagi in seama, sa t contrazici...da-mi mailu tau sa-ti trimit printscreen sa t convingi..:) end of story
 

DeletedUser

eu ti-am explicat si nu ai inteles nimic!
daca e bug depune tichet in joc duh!!!!:eek: :eek: :eek:
 

DeletedUser

.

daca demolez targul la nivelul 9 automat se demoleaza si c nobila? daca nu se demoleaza eu o sa mai pot face nobili?
 

DeletedUser

curte nobila

daca demolez targul la nivelul 9 automat se demoleaza si c nobila? daca nu se demoleaza eu o sa mai pot face nobili?

curtea nobila ramane dar nu mai poti face generatii de nobili, o sa scrie "conditiile cladirii nu sunt indeplinite".
__________________
Membru DiViN
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ca sa nu mai deschid un nou topic..
Daca daram piata centrala ce se intampla?Nu mai pot da comenzi de atac/sprijin?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus