:)) Dependenta (realitate)

  • Autor subiect DeletedUser3644
  • Data de început

DeletedUser3644

m`am plimbat un pic pe die-stamme.de si uitati ce am gasit.. :))


adevaratapozaof9.png


astept pareri :))
 

DeletedUser

stiu de cateva saptamani de jucatorii respectivi:D.interesant ar fi sa stim cand a inceput lumea sa stim cat timp le-a luat sa faca atatea puncte
 

DeletedUser

a fost mai demult un topic asemanator.

Am o curiozitate: ce nume au satele lui?
Probabil joaca vreo 4-5 pe cont, altfel, i-as transmite jucatorului: "get a life!"
 

DeletedUser

Ma gandesc cat de mult au iubit (si iubesc) unii fotbalul sau din domeniul virtual, CS, incat acum sunt competitii mondiale si olimpice ale acestor jocuri. Pana la urma, tot hobby'uri la origini. :)
 

DeletedUser

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Da-o-ncolo!
Iti dai seama ca-i trebuie o saptamana jumate' ca sa intre pe toate satele? :D
 

DeletedUser

De aia zic...pe contu' ala e nonstop cineva: mama, bunica, fratele, sora, vecinu, vecina, catelu', verisoara, prietena s.a.m.d.
 

DeletedUser6841

poate dovedesti TU ca-i furaciune si-ti auresti avatarul in direct :)
 

DeletedUser

pai eu cred ca nici nu foloseste toate satele, asta e clar.
Mai mult de 300 sate nu cred ca foloseste fiindca umbla doar prin satele cu care isi face treaba..si bineinteles cu ajutorul CP-ului bate f ushor taleri si nu cred ca e chiar asa greu de umblat..pt ca sigur are o mare de sate proprii si nu are rost sa umble prin ele!
 

DeletedUser5168

sa fii prea n00b incat sa te ocupi de fiecare sat in parte.... te ocupi doar de satele de la granita...( care sunt full cu deff.... iar intr-o noapte stai si planifici niste atacuri...) el nu sta non-stop pe cont.... sunt sigur asta...doar daca i s-ar planifica niste atacuri din top 10 ar putea fi inspaimantat....dar cum cei de acolo sunt in trib cu el....EL sta fara griji.... asa ca nu va mai minunati de el ;)
 

DeletedUser6553

unde ati intrat ca sa vedeti jucatorii aia :confused:...
un link ...ceva pls :D
 

DeletedUser

am vazut ca multe din satele lui au coordonate cu -(-235|-478).cum e posibil?
 

DeletedUser5168

astea sunt coordonatele de la inceput:

- -

- +

+ +

+ -

cum ar fi acum Ne, se, sv, nv :p
 

DeletedUser7272

da e dezechilibrata rau lumea...locul 20 are doar 2 mil de puncte si locu 1 are 131 de milioane :|
 

DeletedUser5168

da e dezechilibrata rau lumea...locul 20 are doar 2 mil de puncte si locu 1 are 131 de milioane :|

lumea e terminata...e inchisa...acum mai sunt putini jucatori, probabil se va termina cand totul va apartine unui jucator, sau unui singur trib....
 

DeletedUser

Va dati seama ca daca se lasa tipu' ala, se face harta gri? :eek:

Zeitate, sa-mi zici si mie cum arata lumea viselor... :D
 
Sus