desktop [poza]

  • Autor subiect DeletedUser22126
  • Data de început

DeletedUser35819

83671267.png

Sa incerci Red Alert 3 sau Command and conquer 3 Kanes's Wrath... daca tot esti bun in strategi :)
 

DeletedUser

Am jucat si eu red alert dar 2:) 3 nu l-am gasit sa cumpar pe nicaieri si de downloadat nimic:(
 

DeletedUser

Alea sunt tobe de la o motocicleta cel mai probabil :)
probabil provin de la un speed:D
 

DeletedUser

=)) tare poza
cand am vazt pharaoh mi s-a luminat fata, ca stiu ca il jucasem si eu in urma cu ceva ani, dar molehill empire?
 

DeletedUser

=)) tare poza
cand am vazt pharaoh mi s-a luminat fata, ca stiu ca il jucasem si eu in urma cu ceva ani, dar molehill empire?

e criza... si nu strica un morcov, un castravete...
pharaoh joc de cand a aparut... o data- de 2 ori pe an ma apuca nostalgia si il reincep. e jocu meu de suflet
 

DeletedUser

e criza... si nu strica un morcov, un castravete...
pharaoh joc de cand a aparut... o data- de 2 ori pe an ma apuca nostalgia si il reincep. e jocu meu de suflet

e super jocu :)
si pe mine m-a apucat nostalgia cand l-am vazut la tine :)
 

DeletedUser

e criza... si nu strica un morcov, un castravete...
pharaoh joc de cand a aparut... o data- de 2 ori pe an ma apuca nostalgia si il reincep. e jocu meu de suflet

Eu din cand in cand mai ma uit si eu pe antichitati, pe Zeus, ROTMK, si chiar pe Caesar III :D
Ma rog, ma apuca si pe mine doru' de jocurile astea ce si-au depasit cu mult anul aparitiei ca valoare. Acum n-am mai vazut jocuri noi frumoase pe piata... FIFA, ca-s eu cu folbalu' si cam atat....in rest am fost dezamagit.
Tot vechituri joc si acum: cateva din seria Total War, Civ IV, ceva NFS-uri si alea luate din Antipa si din cand in cand ma mai delectez si cu niste meciuri de FIFA.
Mah, dar molehill empire? Nu credeam sa vad asa ceva...:eek:
 

DeletedUser

Mah, dar molehill empire? Nu credeam sa vad asa ceva...:eek:

cat am fost in concediu, a jucat cineva dupa laptopu meu si mi s-a parut funny... si am zis sa incerc. imi ia 5 minute pe zi sa bag un ochi pe acolo. tot caut sa inlocuiesc triburile cu ceva si n-am gasit :( probabil o sa revin la travian, ca si ala mi-a mancat ficatii cativa ani
 
Sus