despre brandul de trib in lumea 7

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser


Daca vrei sa raspunzi, o faci in mod normal, fara "ironii".
Poti incepe prin a scrie numele jucatorului corect.


Probabil ca asa am vrut sa i'l scriu... tu ce crezi :). Ironia e un mod de exprimare acceptat si des folosi.. cu toate ca am folosit'o doar vag .. am prieteni in mod :D.
 

DeletedUser


Daca vrei sa raspunzi, o faci in mod normal, fara "ironii".
Poti incepe prin a scrie numele jucatorului corect.


Probabil ca asa am vrut sa i'l scriu... tu ce crezi :). Ironia e un mod de exprimare acceptat si des folosi.. cu toate ca am folosit'o doar vag .. am prieteni in mod :D.


Cred ca avem vederi diferite despre ce inseamna ironie.
Nu-mi aduc aminte ca deformarea numelui unui jucator sa fie o ironie, totusi.
 

DeletedUser

DREAD LORD a spus:
inca 2-3 ca politzotto , si o sa incepa lumea sa faca misto de brandul vostru


pai amice ai dreptate am vazut ca cei din MoD sunt buni...de fapt cei mai buni de pana acuma...insa prea multa auto lauda...strica...
 

DeletedUser

pai amice ai dreptate am vazut ca cei din MoD sunt buni...de fapt cei mai buni de pana acuma...insa prea multa auto lauda...strica...

Nici Dread Lord , nici politzotto, nici andreispyes nu sunt Mesageri ai Mortii ! deci cum ar putea vreunul din ei sa strice imaginii noastre?

Ar mai fi intrebarea...cand te uiti la televizor la o reclama prima ta idee este: "mamaaaa, ce se fac astia de ras ca se lauda!!!"?; sau poate asta zici cand vezi niste masini scumpe branduite pe firma? (scris/desenat pe el numele firmei ); stiu probabil de fiecare data cand vezi baietii de la o companie de telefonie mobila in tricourile lor de o anumita culoare(aici chiar ma chinui sa nu le fac reclama)si cu numele inscriptionat..."vai cat de penibila e compania asta!!!"

in concluzie....sunteti voi penibili in incapatanarea de a nu face diferenta intre publicitate si lauda pesonala! Daca puteti si aveti o pesonalitate ca trib de care sunteti mandri si vreti sa o afisati sunteti invitati sa o faceti!
...Nu e lauda de sine...e diseminarea si analiza rezultatelor.Data viitoare sper sa pun analiza SWOT, si nu raspund unei alte provocari fara substanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11381

da miss piggy are dreptate, si se pricepe la PP
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu am facut o simpla remarca ; asa fa-ma penibil , miss piggy , ca atunci cand numai ai argumente treci la jigniri .
In primul rand tribul Mod are jucatori buni , asta nu am cotestat , dar pacat ca are ingamfati ca tine care creeaza o imagine negativa.
Asta va vi ultimul mesaj al meu in aceasta categorie , bafta in continuare si sper ca si MOD-ul ca alte triburi va scapa pe parcurs de "uscaturi" , se stiu ele .
 

DeletedUser

ce inseamna jucator bun?...si cine da titlurile?...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu a fost o simpla remarca, a fost noroi aruncat, injosire!

Ti-am mai spus si nu am de gand sa repet la nesfarsit diferenta dintre a promova un nume si "lauda de sine" cu care ne jignesti mereu si inteligenta si tribul!
 

DeletedUser

Miss Piggy, Dreadlord, ramaneti la branding si nu transformati discutia intr-o confruntare personala.
Aveti ceva de impartit, incercati prin mesageria privata!
 

DeletedUser

..Stii ce inseamna penibil?? ca la aruncat noroi esti de'a dreptu experta(oare unde ai invatat ??). Asta mi'e rasplata ca ma iau de polizotto pt prostiile care le scoate pe gura.. dread lord are dreptate .. sunteti niste aroganti .. ziceam ca sunt si jucatori buni la voi in trib de calibrul Regeluisatan . De restu nu zic nimik. De acum faptele sa vorbeasca .. la mine vorbele vor tacea cu toate ca voi urmari atent acest brand al mesagerilor "mortii"ca deh eu nu sunt mesager , ca sa fiu ontopic:.. ceea ce incercati voi sa faceti e frumos daca nu ati fi aroganti si nu ati trage concluzii pripite .
Pt nelamuriri raspun la mesaje pe privat !
 

DeletedUser7039

Un cor de oameni muti!

Lipsa de ocupatie isi spune cuvantul.. Lasa ca o sa inceapa scoala si gradinita.. Atunci sa va vad.. O sa va piara cheful sa mai combateti aiurea pe forum..

Nu inteleg.. Care e problema???
De ce se acuza membrii MoD, colegii mei, ca sunt aroganti? Prin ce sunt asa?
Si daca ar fi aroganti, oare nu ar putea fi justificat?

Tinem la cum jucam si la cum ne "imbracam".. Si pentru partea cu imbracatul exista topicul pe care postam acum..

Daca le-am fi avut doar cu imbracatul, am fi avut toate motivele sa tinem capul jos ca trib, dar atata timp cat jocul in sine nu e tocmai un punct slab pentru noi, jos palaria! Ne permitem si sa ne intolim..:cool:

Aroganti??? Hei, amigos! Atata timp cat se lauda jupanii de pe locurile 20, respectiv 5345345334896 in clasamentul triburilor, de ce nu ne-am lauda si noi, primii.. Si nici macar nu ne laudam! Vreti sa vedeti??? Nu de alta, dar avem cu ce..
Credeti-ma, e prea multa modestie!

Dar ce ati vrea.. Sa zica colegii mei: suntem primii in clasament, dar de fapt noi suntem niste n00bi, am innobilat numai intern, avem cate 14 conturi de caciula? Hei, wake up, newbies=))

Cei care comentati aiurea.. Atentie.. Aiurea.. Aveti o problema cu tiglele? Sa va aduc eu de Caracal?

Daca cineva se va ataca, inseamna ca recunoaste comentariile lui inutile, ceea ce ii confera un plus de demnitate si o incomensurabila prostie..:rolleyes:

In loc sa ziceti.. Un trib bun in haine frumoase, stati acolo, cu ochii spanzurati in monitor si balmajiti ca n-aveti si voi.. Ce sa spun.. Asa facea si bunicamea inainte sa moara..


baaasmiley.gif
 

DeletedUser7039

Unul care il imita pe Rambo a spus:
aca la aruncat noroi esti de'a dreptu experta(oare unde ai invatat ??)

WOW.. Dar tu chiar esti zmeu..:eek: Unde ai invatat sa contracarezi asa?

Se zice ca totul pleaca din familie.. Deci tind sa cred ca nici tu nu ti-ai fi dorit sa fii cum esti..

Asa si... Care e conexiunea intre ce zici tu si "Brandul de trib pe lumea 7"?

spam.gif


Eu cred ca mai degraba incerci sa provoci pe cineva la un "**! MAMA !":eek:

Daca te tine, ne ardem la unul pe privat;)



 

DeletedUser

Ok, joaca se incheie aici.
Cum nu faceti altceva decat sa degenerati in atacuri, discutia se inchide.
Miss Piggy, daca vrei sa continui cu brandingul, te invit sa-ti iei ideile de aici si sa deschizi alta discutie. Dupa aceea, discutia va fi stearsa.
In cazul in care atacurile vor continua, nu vor mai exista avertismente verbale, doar sanctiuni directe.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus