Despre rapoarte

  • Autor subiect guatemaleza
  • Data de început

DeletedUser

Stiu ca multi se confrunta cu multitudinea de rapoarte trimise mai departe de catre colegi si multi nu isi mai gasesc rapoartele proprii decat dupa o cautare atenta sau daca sunt rapoarte de atac decat dand click pe satul atacat.As propune asa ,asta numai pentru utilizatorii de CP : sa se introduca automat 2 grupe de rapoarte.Ar putea arata asa:

>Rapoarte noi proprii< [Rapoarte noi straine] [Arhivă]

La rapoarte noi proprii sa se duca automat numai rapoartele ce apar in urma actiunilor mele de orice fel,iar la rapoarte noi straine sa se duca automat rapoartele trimise mai departe de catre oricare jucator.Ar usura foarte mult munca jucatorilor.
 

DeletedUser5809

Pai poti sa iti faci si tu grupe, doar ca tre sa le muti manual :p
Automat nu prea sunt sperante, din motiv ca oricum ei zic ca nu e bine sa automatizezi jocul prea mult, isi pierde din farmec.
 

DeletedUser

Pai poti sa iti muti singur... selectezi Trimis mai departe, le selectezi pe toate si le bagi in ce grupa vrei
 

DeletedUser

pai stiu ca le pot muta,eu voiam sa le bage jocul automat in grupa respectiva.Eu de exemplu primesc cateva zeci de rapoarte pe ora daca organizeaza tribul atac.Daca nu intru jumatate de zi voi avea sute de rapoarte de atac+vreo 100 ale mele sa zicem.Mi-e greu :p
De aia vreau automat ca nu e cine stie ce chestie
 
Sus