despre sat

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5809

O sa o iei de la inceput,cum ai facut cand ai intrat prima data pe aceea lume.
 

DeletedUser

satul meu

as vrea sa-mi pastrez satul...dar cuiva i sa pus pata pe satul meu.....ce as putea sa fac?
 

DeletedUser5809

cere suport de la trib,daca vrea sa iti ia satul si nu primesti suport si daca tu nu ai trupe,nu ai ce sa faci,o sa il ia.
 

DeletedUser

ca mai trebuie inca 3 maxim 4 atacuri cu nobil si ...gata pierzi satul :(:eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

inseamna ca te ataca cu nobil.
cand adeziunea ajunge la 0 sau mai putin de 0, satul devine al lui si tu o incepi iar:
ai mi multe informatii la ajutor si la FAQ
 

DeletedUser

multumesc pentru infomatii

si ce trebuie sa fac ca sa creasca adeziunea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8715

Nu depinde de tine. Ea creste direct proportional cu viteza lumii, adica intre 1 si 2 unitati pe ora.
Pe ce lume joci?
 

DeletedUser7708

Dacă ai adeziune 69 înseamnă că oraşul tău se numeşte Amsterdam şi toţi locuitorii sunt pe Strada Roşie.
 

DeletedUser

ce se intampla cand satul meu este cucerit de altul?

Când te loghezi pe joc, pe acea lume, îţi va apărea un mesaj de genu' (nu-l ştiu pe derost) pe ecran "Satul tău a fost cucerit de X-ulescu... câţiva locuitori au supravieţuit şi doresc construirea unui nou sat... În ce direcţie doreşti să construieşti noul sat ?" Şi îţi apar punctele cardinale, iar tu alegi unu' şi o iei de la capăt.
Cam asta e :).
 

DeletedUser

mai am o intrebare...daca eu dau inceput nou respectivul poate sa mai imi ia satul? si inca una el cand al cucereste ai ramane satul asa cum este acum?
 

DeletedUser

am scris repede si deaceea

de fapt au fost 2 intrebari


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

mai am o intrebare...daca eu dau inceput nou respectivul poate sa mai imi ia satul? si inca una el cand al cucereste ai ramane satul asa cum este acum?

Te rog frumos sa citesti ce am pus eu ca link direct, sa te informezi si pe urma vii cu intrebari, nu poti sa te astepti sa iti raspundem noi la niste intrebari pentru ca iti este tie lene sa citesti cateva pagini.

Ajutor
Reguli de joc
Faq

Dupa ce citesti, daca mai ai intrebari si dupa ce ai cautat pe forum prin optiunea Cautare, atunci deschizi topic nou si intrebi in legatura cu nelamuririle care le mai ai.


Ps:si situl wiki al triburilor iti sta la dispozitie:
wiki.triburile.ro

Gasesti informatii si acolo,sunt si cateva ghiduri.

Bafta.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus