Despre top 20

DeletedUser

bigpana daca aspirator nu are adversari de calibru in zona nu ii are din simplu motiv ca au fost eliminati si a stiu sa scape de ei inca de la inceput.
Chestia asta se numeste stiinta nici decum noroc cum ai vrea sa insinuez tu.

aici te inseli: trebuie sa ai si noroc sa pici intro zona in care sa nu fie adversari capabili sa iti faca fata: nu zic ca nu a avut adversari - a avut dar nu pe masura lui! Si in plus probabil a si fost ajutat pentru a avea punctajul pe care il are de catre colegi!
 

DeletedUser15358

intradevar nu a avut adversarii de calibrul lui,dar ii absurd sa reporsez la cineva ca a realizat ceva din lipsa adversarilor de nivelul lui.
Cu toti am inobilat intern,doar ca unii mai mult si unii mai putin,important ii sa stii ce sa faci cu satele alea.
 

DeletedUser4901

aici te inseli: trebuie sa ai si noroc sa pici intro zona in care sa nu fie adversari capabili sa iti faca fata: nu zic ca nu a avut adversari - a avut dar nu pe masura lui! Si in plus probabil a si fost ajutat pentru a avea punctajul pe care il are de catre colegi!

jocul e triburile logic ca datorita colegilor am satele si eu am contribuit ca ei sa aibe satele care le au...la mai multi sau mai putini...fiecare are contributia lui

ps:adversarii de calibur sunt si in zona mea...doar ca ei se numesc IMMO si sunt colegii mei:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

s-a exprimat gresit a vrut cu siguranta sa spuna k toti jucatorii de calibru di preajma sa sunt q el in trib :))
 

DeletedUser4901

asa e cum ai zis tu dar nu mam exprimat gresit:p a inteles el gresit
 

DeletedUser

=))

inca mai stiu sa vorbesc romaneste,, deci,,, adversarii care este, trebuie sa fie din tabara opusa ca deaia e adversari=)))


daca ceea ce ai spus e adearat,=)) sa inteleg ca ai adversari in trib pe care nu-i suporti
 

DeletedUser

=))

inca mai stiu sa vorbesc romaneste,, deci,,, adversarii care este, trebuie sa fie din tabara opusa ca deaia e adversari=)))


daca ceea ce ai spus e adearat,=)) sa inteleg ca ai adversari in trib pe care nu-i suporti

in caz ca nu ai observat sunt si niste puncte pe acolo: in traducere libera ce a zis aspirator cred ca ar suna cam asa:

adversari de calibru sunt si in zona mea: doar ca nu pt mine- sunt pentru altii adversari! presupun ca asta inseamna punctele alea de suspensie- mai ales
tinand cont de ce urmeaza dupa punctele alea!
 

DeletedUser4901

ehe cate explicatii...credeam ca sa inteles din prima...da e asa cum a explicat invincibilul
 

DeletedUser9103

stai chill aspirator ai o zona buna fara prea multi adversari de calibru sa vedem cand ii vei intalni pe cei care lupta atunci o sa cresti la aparatori sigur...:)

Zona aia buna si norocul trebuie sa ti-l cam faci singur. Poate si tu ai avut o zona mai buna decat el si nu ai stiut sa profiti de ea. El a profitat si bravo lui, detine un loc care-l merita. Ce folos daca esti pe locul unu la agresori si-ti spargi trupe aiurea intr-un jucator, mai bine cu aceleasi trupe scoti la "verdeata" mai multi jucatori si ramai si cu armata. Daca cauti gasesti, daca te mai ajuta si colegi cu atat mai bine ;)
 

DeletedUser

intr'adevar ..e adevarat ce se zice..si anume..

LIGA CAMPIONILOR INTERZISA CAINILOR ! ! !



=)))))))))))))))))))))))) bw brasov ... bw urziceni :))) :D:D:D:D:D:D:D:D:D


:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:



miiiiaaaaaauuuuuu miiiiiaaaaaauuuuuuuu miiiiiiaaaaaaauuuuuuu
 

DeletedUser

tracis, e un merit ca nu are adversari in zona. un nemerit ca nobileaza intern si isi plimba punctajele pe forum. problema lui cum vrea sa joace. nu inteleg frustrarea. iti mai dam noi niscai sate sa vorbesti de la egal la egal daca asta te multumeste
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

stiinta sau cum o numiti voi in principiu nus de acord jocul asta se bazeaza pe faptul daca esti on din 24 de ore macar 20 si sa ai cu cine lucra in zona cunoscand macar lucrurile elementare nu iti trebuie asa zisa ''stiinta'' sa devii important :) dar vorba multa saracia omului eu zic sa mai asteptam vreo 2 3luni pana se vor face garnitele definitive si atunci ** si mai stiu ca trib=lucru in echipa nu :confused:
 

DeletedUser

tracis, e un merit ca nu are adversari in zona. un nemerit ca nobileaza intern si isi plimba punctajele pe forum. problema lui cum vrea sa joace. nu inteleg frustrarea. iti mai dam noi niscai sate sa vorbesti de la egal la egal daca asta te multumeste



Am spus acolo intr-un spirit de gluma!

Si nu inteleg cine te-a bagat pe tine in seama?
NU-mi amintesc sa te fi bagat eu in seama.


Pentru tine asa,,,,,,,,,,nu ma intereseaza cate sate ai tu sau cate are arspirator sau cate are eu stiu cine.

Sau cumva esti ofticat de altceva si nu stii cum sa te bagi in seama?

Nu-ti face tu probleme pentru mine ca are cine sa-si faca probleme pentru asta.
Tu sa-ti faci probleme pentru tine.
 

DeletedUser

Am spus acolo intr-un spirit de gluma!

Si nu inteleg cine te-a bagat pe tine in seama?
NU-mi amintesc sa te fi bagat eu in seama.


Pentru tine asa,,,,,,,,,,nu ma intereseaza cate sate ai tu sau cate are arspirator sau cate are eu stiu cine.

Sau cumva esti ofticat de altceva si nu stii cum sa te bagi in seama?

Nu-ti face tu probleme pentru mine ca are cine sa-si faca probleme pentru asta.
Tu sa-ti faci probleme pentru tine.

Inteligentule.. daca-ti faci publica o parere, nu trebuie sa bagi pe cineva in seama ca sa-ti poata raspunde.. ci se presupune ca din acest motiv ai spus-o in public pentru a putea comenta oricine. Daca doreai sa o comenteze doar persoana pe care "o bagi tu in seama", ar fi insemnat sa vorbesti pe privat. Adica.. sa stii sa folosesti PM-ul.

Sau ma rog.. asa-i cand alergi dupa un anume "titlu" scris sub numele tau.
 

DeletedUser

opssssssssssss!
a mai aparut un smecher la orizont=))


sa stii ca nu sunt noob ,,,,,,sa nu-mi dau seama ca e meritul cuiva atunci cand isi elimina potentialii concurenti din zona

dupa cum ai vazut acolo, baiatul s-a simtit lezat cumva si s-a oferit sa-mi dea sate, pe deasupra a mai afirmat ca eu am luat satele din innobilari interne si am fost nevoit sa-i demonstrez ca vorbeste numai tampenii

iar eu vorbeam despre cu totul altceva in acea discutie!

pentru el asa
satelele le va pierde pe cale naturala nu tre sa-mi ofere nimic n-au luat nobilii mei sterozi sa ajunga pana la el;)





da hai sa schimbam subiectul ca iar imi iau 5 puncte penalizare
nu de alta da nu va mai pot stresa 14 zile pe aici=)) si mi-ar parea rau se se intample asta:D
 

DeletedUser

Ori nu stiu eu sa interpretez un text, ori tu...
Eu din mesajul lui bloodyspuk am inteles ca-ti spunea tie ca sa nu mai fii frustrat de faptul ca aspirator are multe sate si o zona usoara si ca daca iti doresti sa fi pe picior de egalitate cu aspirator, te "putem" ajuta noi. Adica.. era ontopic.. si se referea strict la acea discutie.
De simtit lezat nu pare sa se fi simtit.. ci doar "iritat" de invidia ta.
PS : Smecher nu sunt.. si nici nu`mi doresc sa fiu. Prefer sa fiu asa acum sunt si acum, adica simplu.
 

DeletedUser7039

2 saptamani in vacanta si o vreme atat de urata.. :(

Pentru ca unii nu mai pot dormi de grija tribului IMMO, implicit de grija lui Aspirator, tin sa precizez faptul ca al meu coleg merita satele pe care le are pentru simplul fapt ca ne blindeaza o granita singur.. In IMMO oricine poate avea un numar mare de sate, dar pentru a le obtine, intai trebuie sa imi demonstreze ca stie ce sa faca cu ele. Aspirator a facut asta in repetate randuri. Pentru noi este unul din pilonii care mentin tribul..

In plus, fiecare player cu placerea lui in joc.. Unii vor sa fie in top punctaj, altii sa fie in top la inamici invinsi, altii (ca mine) joaca doar de dragul injuraturilor.. Nu poti sa le tai oamenilor placerile si motivatia pentru joc.

Exemplul meu.. Nu am excelat niciodata, pe termen lung, in niciun top.. Asta nu pentru ca nu pot, dar pentru ca vreau alte lucruri de la joc.. Eu am pasarica mea sa iau sate goale :D Cand observ in ultimul raport de adeziune mii de trupe in alt sat mai cresc doua inimi in mine, sau atunci cand vad ca am reusit sa macelaresc sate de atac..

@Tracis si Hades: vorbiti urat cu useri care nu merita treaba asta!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus