Despre Trib

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pe Lumea 1 si nu numai, in urma cu ceva ani pe cand jucam, puteai sa vezi care dintre membri tribului sunt online. S-a renuntat la aceasta facilitate peste tot sau doar pe Lumea17?
 

DeletedUser

nu exista nicaieri facilitatea asta si nici nu cred ca a existat
poti doar sa vezi daca membri sunt inactivi de 2 zile sau mai mult (bulina galbena), daca sunt inactivi de 7 zile sau mai mult (bulina roasie), sau daca sunt inactivi de mai putin de 2 zile sau activi (bulina verde). Dar nu poti sa vezi daca sunt online in acel moment. Poti vezi alea cu activitatea doar daca esti in conducerea tribului sau daca esti intemeietor. Poti sa vezi daca un jucator e online, trecandu-l la prieteni; el sa accepte, si tu tre` sa ai premium
 

DeletedUser

Eu asa imi amintesc, asta era in urma cu vreo 2-3 ani, pe vremea cand avea de se nascuse Lumea 4. In felul ala ne coordonam atacurile!!! Era o facilitate excelenta pentru ca puteai sa afli cine se sustrage de la raidurile planificate de trib. Dar poate ma insel!
 

DeletedUser5809

Eu asa imi amintesc, asta era in urma cu vreo 2-3 ani, pe vremea cand avea de se nascuse Lumea 4. In felul ala ne coordonam atacurile!!! Era o facilitate excelenta pentru ca puteai sa afli cine se sustrage de la raidurile planificate de trib. Dar poate ma insel!

daca ai premium poti sa vezi cine e online doar persoanele pe care le ai la Prieteni.
Alta optiune nu exista si nici nu a existat.
 

DeletedUser

Ca o completare la ce a spus Jackass20 ...... si nici nu o sa existe :D
 

DeletedUser

Cred ca te referi la Travian...din cate stiu in jocul ala poti vedea care din trib este online
 

DeletedUser8140

Pe Lumea 1 si nu numai, in urma cu ceva ani pe cand jucam, puteai sa vezi care dintre membri tribului sunt online. S-a renuntat la aceasta facilitate peste tot sau doar pe Lumea17?

poate te referi la faza ca dupa 2 zile are bulina galbena
 

DeletedUser

Nu a existat niciodata si nici nu cered ca va exista.... aveti dreptate cred ca se refera la cei cu bulina galbena sau rosie
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus