Die. vs. SWAT + A-SWAT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Exact :)




1. DIe vs swat +a-swat = die castig total

2. die vs swat+a-swat + TDK + PDT = pierde die

2.1 die +ants+ls-ax+L3T vs swat+a-swat + TDK + PDT = castiga stanga :)

prea multe calcule si prea multa vorbarie .. in primu rand experienta conteaza.. iar asta CRED ca e de partea membrilor die. .. oricum.. au si SWAT si cu cine se mai alatura sansa lor .. cum au si die. sansa lor... plecam de la egalitate avem sanse 50% , 50% vom vedea la sfarsit care au stiut sa profite si care nu :) va fi un razboi LUNG dar frumos si nicidecum plicticos !
 

DeletedUser3357

Experienta experieta.. dar decat 10 sate la un jucator cu experienta, mai bine 100 la un jucator mediu..
 

DeletedUser

eu zic sa aveti rabdare si sa lasati liderii triburilor implicate sa rezolve aliantele in acest razboi:)
 

DeletedUser

totusi au 100 de sate mai mult ca noi si sunt cu 100 de membri mai multi :) din cate observ eu acolo prin topuri dar tot in topuri observ ca avem aproape dublu media de puncte per jucator :) asa ca stai calm ca jucatorii aia experimentati nu au 10 sate :)
 

DeletedUser

si oricum parerea mea .. e.. ca se vorbeste prea mult pe forum intr-un razboi nu vorbele conteaza cu toate ca se poate pastra bunul simt .. razboiul se duce pe joc nu pe forum .. haideti sa facem ceva frumos.. si fie ca cel mai bun sa castige .. :)


Our Message : Die. Die. Die. :X :))
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 30 (11 members and 19 guests)
Miubs, AdrianBrutus, body13, cossu, Lalu Florin, makiavely, sanyi x, Sarmulita, spermatozoid

Asta da actvitate:eek:
Sincer chiar ma bucur ca Noisette a postat ce a postat pentru ca mi-a amintit de momentul in care FIRE a cerut sprijin de la SWAT si-n schimb am primit un simplu:NU sunt prea multe sate(erau 20 sau 30).Ca sa vezi cum ati respectat voi aliantele;)
Nu stiu ce ati stabilit voi cu directile de atac dar am observat ca harta a devenit din rosie albastra deshis peste noapte.
Daca erau prieteni de ai tai ALIAT?De ce nu i-ai invitat cnad era timpul sa-i inviti si nu acum cand erau aproape de margine
Cum ati atacat voi LL??Nici nu aveati granita cu ei si voi ati atacat:))
oricum ca sa citez jumtate de forum:fie ca cel mai bun sa castige

PS:mey sarmala nu te baga in chestii pe care nu le cunosti:)
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 30 (11 members and 19 guests)
Miubs, AdrianBrutus, body13, cossu, Lalu Florin, makiavely, sanyi x, Sarmulita, spermatozoid

Asta da actvitate:eek:
Sincer chiar ma bucur ca Noisette a postat ce a postat pentru ca mi-a amintit de momentul in care FIRE a cerut sprijin de la SWAT si-n schimb am primit un simplu:NU sunt prea multe sate(erau 20 sau 30).Ca sa vezi cum ati respectat voi aliantele;)
Nu stiu ce ati stabilit voi cu directile de atac dar am observat ca harta a devenit din rosie albastra deshis peste noapte.
Daca erau prieteni de ai tai ALIAT?De ce nu i-ai invitat cnad era timpul sa-i inviti si nu acum cand erau aproape de margine
Cum ati atacat voi LL??Nici nu aveati granita cu ei si voi ati atacat:))
oricum ca sa citez jumtate de forum:fie ca cel mai bun sa castige

PS:mey sarmala nu te baga in chestii pe care nu le cunosti:)
ASA VECINE !:) NU-I LASA:))
 

DeletedUser3357

Este doar o parere, ca tu iei mai mult in seama parerilor unor jucatori cu punctaj foarte mare in joc si pe cei mici nu ( care au fost mari candva ), e gresita atitudinea ta :)

deja a inceput sa se schime clasamentul triburilor tdk, swat, die.
 

DeletedUser

cel mai important lucru e ca nu avem frica :) ori murim ca niste eroi ori castigam ca niste " viteji " =)) una din ele tot o vom reusi :)
 

DeletedUser

Exact :)




1. DIe vs swat +a-swat = die castig total

2. die vs swat+a-swat + TDK + PDT = pierde die

2.1 die +ants+ls-ax+L3T vs swat+a-swat + TDK + PDT = castiga stanga :)

a-swat este in veninatatea Lr-ului cu care sunt dusmani
PDT-este doar o academie...este indepartata de front...nu va ajuta prea mult
TDK-deocamdata nepronuntati dar vedem cum evolueaza lucrurile.;)
Swat-vecini cu die. pot tine piept o perioada de timp dupa care....:rolleyes:
 

DeletedUser3357

cel mai important lucru e ca nu avem frica :) ori murim ca niste eroi ori castigam ca niste " viteji " =)) una din ele tot o vom reusi :)

Cine are diplomat bun castiga razboiul :)

Diplomatia din urmatoarele zile va conta foarte mult
 

DeletedUser3357

a-swat este in veninatatea Lr-ului cu care sunt dusmani
PDT-este doar o academie...este indepartata de front...nu va ajuta prea mult
TDK-deocamdata nepronuntati dar vedem cum evolueaza lucrurile.;)
Swat-vecini cu die. pot tine piept o perioada de timp dupa care....:rolleyes:

PDT nu e departe de frontul cu die..

daca este nevoie de sprijin va fi foarte folositor..
decat deloc..
 

DeletedUser

Este doar o parere, ca tu iei mai mult in seama parerilor unor jucatori cu punctaj foarte mare in joc si pe cei mici nu ( care au fost mari candva ), e gresita atitudinea ta :)

deja a inceput sa se schime clasamentul triburilor tdk, swat, die.

Din cate stiu eu am dreptul sa am pareri personale si daca acestea sunt identice cu cele ale jucatorilor cu multe multe multe multe puncte atunci so be it:)
Dar asa cum ti-am mai zis:vb despre ce sti:)


@sanyi:nu-i pot uitat:p
 

DeletedUser

Cine are diplomat bun castiga razboiul :)

Diplomatia din urmatoarele zile va conta foarte mult

Eu zic ca avem o diplomata foarte buna :), ramane de vazut

Pana una alta postati prea mult si inca nu aveti despre ce, s-a declarat razboi unui trib ... nu avem cunostinte de alte decizii oficiale ale granitelor noastre sau ale tribului swat, cand vor fi vor fi anuntate ... sau nu :D
 

DeletedUser6681

oare Die. vor lupta singuri cu SWAT si academia!!!!
ar fi interesant daca s-ar mai implica alte triburi ex:ANTS ;)


oare acest trib pe care il citezi tu... se poate implica.. intr-un razboi mare.. ei nu fac fatza la 5-6 jucatori :) va rog frumos .. numai faceti blasfemii
 

DeletedUser

oare acest trib pe care il citezi tu... se poate implica.. intr-un razboi mare.. ei nu fac fatza la 5-6 jucatori :) va rog frumos .. numai faceti blasfemii

Acest trib cat de mic poate pune probleme si dc nu sa ia o parte din swat.
se mareste frintul celor din swat deci ar fi mai vulnerabili.;)
Si sa zicem ca nu fac fata la 5-6 jucatori...dar la ce fel de jucatori ?unii foarte buni.si de unde in swat asemenea jucatori:rolleyes:
 

DeletedUser

Nu imi dau seama cum sunt impartite parerile, dar nu tin cu nici un trib, dar de ce tot die. sau swat .Ba nu ca die. castiga nu se stie cum e norocul noi incepem razboiul si sare iepurul dintr-un trib care nu am auzit de el;)) serios vom vedea ce se intampla die. prea multa incredere, swat tot la fel......mai putin incepem sa facem un fel de tribuloto;)) Sa castige cel mai bun:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus