Die vs SWAT + A-SWAT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cateva lamuriri:

- nu vreau sa fac multi purici pe forum exterior, nu sunt genul de om sa intru in clinciuri cu alti sa discutam "amical" la umbra unor id-uri de multe ori false
- razboiul Die vs SWAT + A-SWAT: nu a inceput si nu cred ca va incepe:confused:
- sa spunem asa, SWAT are granita cu Die pe 3-4 continente, Die un trib cu care aveam alianta pe joc lume 3, normal ca ne-am facut numai sate de defensiva, daca die ne-a declarat razboi astazi si a doua zi ne-a atacat va dati seama ca o ferma de atac full se face in 7 zile, din partea lor a fost ceva premeditat
- SWAT nu a atacat inca Die, ce sate s-au luat au fost luate de niste jucatori care nu au citit forumul sau nu au discutat cu sefi lor, ca si reactie au vazut rosu pe harta au atacat si nu a mai intrebat pe nici un sef al lor..
- le pregateam ceva frumos la die, cam cel putin 2000 de atacuri reale pe vreo 100 sate, la aceeasi ora si cam in maxim 2-3 minute de la primul la ultimul atac....dar:mad:
- cum acest razboi din start nu aveam cum sa il castigam datorita unor relati de joc nu tocmai corecte, un mic exemplu banarea unor jucatori importanti taman acum...asta este o parenteza..treceam si peste ( uni gresesc si trebuie sa plateasca )...dar:mad:
Calomnia se sanctioneaza.
- odata cu trecerea altui trib cu care aveam alianta pe joc lumea 3 din partea lor la inamici, sansele sunt drastic reduse, vom fi facuti "harcea-parcea" ( o vorba de a bunicului meu...se intelege ce vreau sa zic )...
- pentru acest trib aliat pe viatza si joc 3...am cuvinte de lauda, dar sa nu uite ca pe majoritatea din ei i-am invatat sa joace acest joc, pe unii i-am luat de la a-z....asadar stimati prieteni din tribul TDK...atacati-ne ca satele sunt goale, sunt la granita Die, profitati de acest razboi si creste-ti in puncte, inamici invinsi, va doresc "sa nu aveti parte de ce mi-ati facut voi mie"....niciodata
- am oameni in trib de la doctori, avocati, colegi de munca, de facultate, am cateva grupuri unite care vor muri cu mine pe baricade..chiar daca raman singur pe trib sau joc ....cuceriti-mi satele daca puteti...
- sa nu uit mai si cativa nebuni care au zis ca nu conteaza acest joc dar caracterul unor jucatori ...aliati pana nu demult...vor sa va invite la o bere, sau sa beti supa cu paiu'
- am fost corect de la un cap la altul in acest joc, daca aliantele mele sau planurile mele nu intotdeauna coincideau cu ale aliatilor trebuiau sa se aseze la masa tratativelor...
- va disparea probabil SWAT ca si trib odata cu mine, ca si jucator ne vom mai intalni pe harta sau in alte lumi, unele lucruri sunt greu de digerat..
- am primit 20 si ceva de telefoane de cand cu TDK, am o mie de variante, spun pentru toata lumea nu plec din SWAT, nu renunt la SWAT, doar daca fac "TRIBUL MoD"...EeK!...unde esti:D
- am un exemplu clar pentru toti: un jucator, fost inamic, invins corect in lupta, dupa ce a ajuns la margine, m-a cautat sa intre in tribul meu DRAGON, a intrat a luat-o de la 116 puncte si acum are 1 milion puncte, mi-a spus ca ramane cu mine & SWAT pana la final, om bun si mare caracter, el imi este mai bun prieten decat aliati mei din TDK s-au alti cu care am atacat impreuna, ne-am sprijinit impreuna, si am stat zeci de zile sau luni intregi de nopti nedormite pentru a juca acest joc sau s-au cheltuit zeci de milioane bani...pe telefoane...
- sa precizez jucatorul invins si care este om corect este .. adistul
- undeva ma asteptam la aceste lucruri de la TDK, daca intemeietor TDK este una si aceeasi persoana cu un user care este in primele 5 locuri din Die....:(, sa nu zic si ca de cate ori a fost o problema nu sa putut discuta din cauza altor motive mai nimic cu el, toate problemele si divergentele s-au discutat cu alt intemeietor TDK....roluri duplicitare, dragul meu prieten cu exemplul tau cu casnicia...deci nu te poti bate cu tribul sotiei si seara sa dormiti in aceeasi camera..am inteles, numai ca mai bine sa-mi fi spus mai de demult acest lucru, sa pot sa am si eu cum sa explic oamenilor care au incredere in mine de ce ai decis asta, motivele invocate sunte puerile sau nu spun ca mesajul tau de rupere alianta este aproximativ identic cu cel trimis de Die....:rolleyes:
- o sa va spun cate ceva legat de acesti jucatori Die, legat de aliantele lor...dar nu mai zic ca v-am mai spus odata asta...sunt suparat credeti-ma..

Cum va decurge razboiul..uite asa:

Agresor: Rosito
Sat: Ciupanezu-Harpaleta (404|390) K34
Număr: 0 0 4505 0 0 2065 1000 0 400 0 0 0
Pierderi: 0 0 4505 0 0 2065 1000 0 400 0 0 0
Apărător: ALIAT
Sat: DRAGON37 (357|439) K43
Număr: 134441 146310 0 7699 400 0 0 939 0 0 0 0
Pierderi: 1210 1317 0 69 4 0 0 8 0 0 0 0

Agresor: Rosito
Sat: Ciupanezu-Inchisoarea (408|397) K34
Număr: 0 0 5672 0 0 3000 0 0 400 0 0 1
Pierderi: 0 0 5672 0 0 3000 0 0 400 0 0 1
Apărător: ALIAT
Sat: DRAGON37 (357|439) K43
Număr: 130231 146968 0 7130 370 0 0 870 0 0 0 0
Pierderi: 1460 1647 0 80 4 0 0 10 0 0 0 0

Agresor: Rosito
Sat: Lets play ! :D (399|413) K43
Număr: 0 0 116 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pierderi: 0 0 116 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Apărător: ALIAT
Sat: Next Generation 9 (359|448) K43
Număr: 172579 195070 0 5207 100 0 0 0 465 0 0 0
Pierderi: 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eu spun ca ce se intampla este o mare nedreptate, ca viata are suisuri si coborasuri este una sau ca uni au multe fete ( gresesc cu ceva..? ) este alta...am zis ca nu vreau sa mai postez nimic mai demult dar ati inchis acel topic acelasi moderator/admin care...."never mind"..sau poate nu...fost conducator TRIB FIRE!! care a fuzionat cu Die, acum admin pe lumea 3...dar am spus greselile se platesc, dar vigilenta referitoare la membri SWAT asa deodata ...

Mai este ceva de spus...nu cred...am fost destul de explicit...eu zic ca da...
Pentru mari artisti din Die ii astept in lumea 5, care a inceput de curand am deja 4 sate astazi il iau pe al cincilea...va astept acolo...o utopie nu..parca si Black Leon a spus la fel....deh...suntem muritori de rand ...nu ne comparam cu firma de IT a lui JigSaw....

O singura rugaminte am la toata lumea care vor vrea sa posteze aici pana "prietenii" il vor inchide din nou.....nu divagati, nu induceti in eroare, nu faceti atac la persoana, nu mai creati o mie de raspunsuri total deplasate, alte triburi care nu au treaba sa nu se mai bage aici, fiecare sa-si vada de treaba lor...:D
Calomnia se sanctioneaza

Oricat m-ati provoca sunt om matur, asta e un joc, nu intru in discutiile si provocarile voastre, dati cautare la toate mesajele mele si vedeti acolo ce spun si vb....

P.S. Nu ma mai cautati sa preiau alte conturi...chiar daca langa dusman sau nu...sau cine stie:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

matur in gandirea de copil ... daca ai vedea unde sunt satele de unde am atacat poate ca experienta ta ti-ar fi spus ca se schimba rolul satelor, dar de yo is noob :D
 

DeletedUser6681

de ce ati facut 2 topicuri cu aceasi chestie.. dau .. ce Dumnezeu atata tam/tam pe niste sate.. azi le ai maine nu ..

Cat despre tradare.. nu o faceau ei acum o faceai tu maine si invers...
(spune-mi cu cine te aduni ca sa iti spun cine esti) daca ei au facut asta.. inseamna ca si tu esti la fel.. cu mici diferente .. ai mai multe puncte sau mai multi dusmani ..

jucam castigam radem plangem .. e DOAR un JOC .. parca ti-ai pierde nevasta casa si masina .. asa va plangeti. ..


sa obs acum actiunea..
 

DeletedUser

eu unu sunt total dezamagit de decizia pe care a luat-o TDK ca sa ne declare razboi. nu de mult am fost acelasi trib si imi amintesc ca unora chiar le pareau rau cand ne-am despartit si s-a reinfiintat TDK. mesaje de genu 'frate chiar daca nu mai suntem in acelasi trib ramanem prieteni'
prin intermediul acestui post vreau sa le spun celor din TDK , daca imi vor satele sa-mi dea un mesaj inainte si promit ca o sa gaseasca satele goale.cine ma cunoaste stie ca sunt un om de cuvint si in viata reala si in joc.
nu am atacat si nu voi ataca niciodata vreun membru din TDK, cat despre Die nu pot sa zic asta, voi lupta pana la ultimul sat.
 

DeletedUser

Nici nu cerem sa le cedezi .. restu postului tau e normal si il intelegem avem si noi situatia noastra :)
 

DeletedUser6767

cum acest razboi din start nu aveam cum sa il castigam datorita unor relati de joc nu tocmai corecte, un mic exemplu banarea unor jucatori importanti taman acum...asta este o parenteza..treceam si peste ( uni gresesc si trebuie sa plateasca )...dar


asa ceva se face demul. vreti si dovada ?
 

DeletedUser6681

vai devenim din ce in ce mai .. pierduti in realitatea asta virtuala.... NUMAI PLANGE NU ESTI SINGURUL TRIB care .. are astfel de probleme NU GRESESTI NU TE BANEAZA !
 

DeletedUser6767

voi doar banuiti ca asa se intampla. nu aveti dovezi pana acum.(cred)
vreti dovada clara ?
 

DeletedUser

Exista 2 topicuri pe aceeasi tema, celalalt contine mai multe informatii, prin urmare voi inchide acest topic.
Va rog sa postati in celalalt topic deschis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus