Die vs SWAT

  • Autor subiect DeletedUser1685
  • Data de început

DeletedUser

I-auzi...

Fiind una din cele mai bune jucatoare de pe L3.
Si fiind cea mai buna diplomata de pe L3.
Esti fericit?:)

Hai mai lasa-ne cu textele astea. :))
Cum orice cioara isi lauda puiul, asa si orice jucator mediocru isi ridica in slavi liderul doar pt ca este acolo, in frunte. Cand selena isi va castiga respectul atat aliatilor, cat si al dusmanilor, atunci vei putea veni cu sloganuri dintr-astea sforaitoare. Pana atunci, scuteste-ne.
 

DeletedUser2821

Auzi sa ma faci un jucator mediocro pentru ca nu sunt in topuri asa de sus nu e prea frumos :)
Dar oricum nu asta e scopul thread-ului.
Apropo eu nici nu mai joc pe lumea 3.
Auzi dar de ce te tratezi la plural:D?
Si pana atunci nu imi dai voie sa vin cu sloganuri?
Eu ma gandeam sa fac si un banner ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8987

ne-ai vazut tu pe undeva laudandu-ne ca am desfiintat nu stiu ce triburi ? . .te rog frumos , nu ne sta in fire :) dar o sa ne dam silinta sa i desfiintam si pe dragutzii sciti` :)

da v-am vazut ca va umflati :| ... la un moment dat ati ajuns sa va laudati unul pe celalalt ca ati "desfiintat" swat ... =)) deci gl&hf in continuare :|
 

DeletedUser

cauta inca odata unde ai citit , mai citeste odata si vezi bine dak ne-am laudat daca da.. arata-ne si noua ca sa stim sa ne "cerem scuze"
 

DeletedUser

Fiind una din cele mai bune jucatoare de pe L3.
Si fiind cea mai buna diplomata de pe L3.
Esti fericita?:)

Nu am vazut'o pe L3 pe SelenaX sa faca cine stie ce mari chestii , decat sa manevreze triburi din umbra (nu dau nume ca doar stiti voi ce si cum :rolleyes:), sa fie aroganta cam ca tot tribul Die. , ummm in rest nu prea vad sau sa nu imi duc aminte sa fii avut "mari" realizari care sa imi lase impresia ca e " una din cele mai bune jucatoare de pe L3." Sunteti patetici dragilor , mai lasati aroganta si lauda de sine ca nu va face bine ;) .
 

DeletedUser2821

"Draga" FlyLord cauta-ma te rog pe L3:).
O sa vezi ca nu e lauda de sine;).
Gata nu mai faceti off-topic:D
 

DeletedUser

ne-ai vazut tu pe undeva laudandu-ne ca am desfiintat nu stiu ce triburi ? . .te rog frumos , nu ne sta in fire :) dar o sa ne dam silinta sa i desfiintam si pe dragutzii sciti` :)


Vreau sa te contrazic aici.


Inseamna ca iti place die. din cate vad eu. Acel trib plin de n00bi cum zice lumea.

Hai sa'ti enumar din realizari:;)

- razboi cu tribul DiViN (trib desfiintat)
- razboi cu tribul Circ (trib desfiintat)
- razboi cu tribul n00b (trib desfiintat)
- razboi cu tribul ~LEON~ (trib desfiintat)
- razboi cu tribul LeNe (trib in curs de desfiintare)
- the patriot (lider DiViN - la iarba verde)
- black leon (lider ~LEON~ si LeNe - la iarba verde)
- urmatorul lider sau fost lider care ii va urma la iarba verde va fi o surpriza. Sa vedem cine va sti.:)

Mi'am exprimat parerea vis'a'vis de acest razboi si triburile implicate intr'un alt topic al forumului. Daca cineva ne va deranja intr'un fel sau altul in continuare, atunci plecam si la alte razboaie, si nu plecam doar sa facem act de prezenta, mergem la razboi sa castigam.:rolleyes:
 
Sus