Die vs SWAT

  • Autor subiect DeletedUser1685
  • Data de început

DeletedUser

SWAT a disparut inainte de termen:D
surprizee..surprizeee

ps:
ihaaaaaa,nienna i-mi este dor de tine
 

DeletedUser1685

Pentru cei care tot si-au pus intrebari cu privire la un viitor razboi al tribului Die. va anunt pe aceasta cale ca urmatorul razboi este contra tribului Scitii.
 

DeletedUser

acesta cred ca va fi razboiul care va decide cel mai bun trib de pe lumea 3
o singura intrebare?T.D.K. vor participa si ei la razboi?
 

DeletedUser

Tribul TDK nu are granita cu tribul Scitii, dar avem un alt aliat de nadejde, tribul LR langa care vom lupta pana la capat.

Intrebarea este: LR-ul are granita cu scitii? Nu de alta, dar ultima data cand s-a razboit LR cu Scitii a fost pana la capat... capatul LR-ului in zona respectiva. Asa ca nu prea stiu despre ce alt capat vorbeste acum doamna Selena. :rolleyes:

Cat despre treaba cu aliati de nadejde, ma tavalesc pe jos de ras. Aliati de nadejde in sensul ca o sa-si rupa trupele pt voi, nu? Asta dupa ce oameni din Die au oferit sprijin contra LR in razboiul lor cu TLB. Sunteti de nepretuit ca aliati, stimabililor. Sunt chiar curioasa cat o sa va mai mearga cu sarada asta a "aliatilor de nadejde" :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1685

Nu am de ce sa-i raspund domnisoarei Nienna, ea nu exista in lumea 3. E doar o voce in neant :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu am de ce sa-i raspund domnisoarei Nienna, ea nu exista in lumea 3. E doar o voce in neant :)

Foarte usor sa nu raspunzi intrebarilor incomode. :)) Insa vezi dumneata, intrebarea aia va ramane aici pe forum, si sunt destui care banuiesc deja raspunsul. ;) Nici nu ma asteptam la un raspuns...la urma urmelor e stilul Die. sa se fofileze.

Hai sa va vedem acum, contra unui adversar adevarat :p Pana acum ati avut doar razboaie lejere.
 

DeletedUser1685

Spune asta un jucator care nu a demonstrat nimic, s-a trezit vorbind...:rolleyes:
 

DeletedUser

dak se baga shi ANts ..adik ants + die impotriva scitii .. nu ii vad prea bine pe scitii ...
 

DeletedUser

se pare ca intrebarea te-a deranjat oleaca :)) ... daca ati "desfiintat" swat nu inseamna ca o sa va mearga si cu scitii

ne-ai vazut tu pe undeva laudandu-ne ca am desfiintat nu stiu ce triburi ? . .te rog frumos , nu ne sta in fire :) dar o sa ne dam silinta sa i desfiintam si pe dragutzii sciti` :)
 
Sus