Dilema

  • Autor subiect DeletedUser25287
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

si cand te gandesti flamer ca unii nu "isi petrece" atata timp pe joc :D

PS vad ca te lauzi ca esti un profi pentru ca ai nu stiu cate sate pe l11 uite un exemplu de alt "profi" cu 48 sate pe l8 andrey28, satul 2 avea si mai putine puncte azi de dimineata :DDD


multi din astia profi de pe alte lumi sunt frectie:D
primul sat p care l-am luat pe l13 a fost al tovarasului:

12 xxlradu STING 66.560 10 6656 asta e rangul lui de pe lumea 12,dar va zic eu ca e doar un pointwhore la care mi-am permis sa-l atac pe bonus de noapte la ce trupe avea in sat
astea cu jucatori care isi fac si ei loc din greseala pe alte lumi,ca apoi sa creada ca e chiar ceva de capul lor sunt niste povesti;)
 

marakesh

member
Scor reacție
0
sir merlin:
iti propun ceva (un pic ilegal): hai sa ne facem cate un cont sa o luam amandoi de la 0 in ce zona vrei tu si sa vedem peste o luna cine are mai multe sate sau puncte!
daca cineva are mai multe sate ca tine asta nu inseamna ca triseaza. asta inseamna ca stie sa joace mai bine ca tine! vrei sa iti zic cum e posibil sa ajunga la 10 sate intr-o luna?
simplu: a farmat, si-a facut trupe, si-a ridicat satul, a facut nobili a luat sate cu curte nobila deja si de aici e simplu
 
Ultima editare:

DeletedUser

Da dar daca nu stiti despre ce e vorba...nu va pripiti in a va da cu parerea
Am tot incercat sa caut motive logice...nu am gasit...
Cine e pe lumea 13 in sud-est...stie despre ce vorbesc...hai ca mai mult nu are rost sa spun
papa
 

DeletedUser

tormentor.. trisorule... =))
a... sa nu uit... NU ESTI SIGURUL... singur si amarit..:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus