Din ciclul "asa nu!"!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

sal a spus:
1111@ în data de 28.12. la ora 22:39
hai in trib la noi

danny2306 astăzi la ora 19:20
ce imi oferiti?

1111@ astăzi la ora 19:27
pai ce doresti

danny2306 astăzi la ora 19:28
tu esti intemeietor?

1111@ astăzi la ora 19:29
nu

danny2306 astăzi la ora 19:31
poi si astia ma inconjoara...ce garantie am ca nu o sa fiu innobilat...ma srijiniti voi? vreau cel putin conducere avnd in vedre situatia data...si sa imi spui pe cine avem aliati...ca sa stiu in ce ma bag:D

1111@ astăzi la ora 19:34
bine da invitatia nu trebe sa vina chiar acum pt ca nu are sens dar mai stringem un grup de citva in jurul tau.deocamdata doar hai sa mai palavragim din cind in cind,poate ne si cunoastem

danny2306 astăzi la ora 19:36
poi si pe cine ati mai strans? ca sa vorbesc cu ei sa vedem cum ne organizam:D u mai joci si pe alte lumi?

1111@ astăzi la ora 19:39
l5.


alte nume le cunosc doar eu deocamdata

danny2306 astăzi la ora 19:44
bine frate daca zici tu! dar sa stii ca eu niciodata nu voi parasi tribul asta! si daca voi nu sunteti in stare sa duceti un razboi la bun sfarsit si umblati cu marlanii de astea sunteti cei mai nesimtiti jucatori, lipsiti de onoare si fricosi nevoie mare!Ce credeai ca voi veni in tribul ala de oameni plini de ei? De ce nu ati acceptat la inceput cand v-am propus alianta? aaa v-ati crezut mierea de pe lumea 8!uite ca nu sunteti! si faptele voastre o demonstreaza!nu sunteti capabili sa duceti un razboi la bun sfarsit si umblati cu prostii!luptati bunilor ce sunteti cinstit daca va credeti asa zmei!voi posta asta si pe forumul mare! sa vada lumea cu ce umbla mare trib sph!un trib de toata jena!:)))

danny2306 astăzi la ora 19:57
ai amutit bah fricosule? hai sa ne cunoastem!fa cunostinta cu oameni ca tine ,nu cu oameni cinstiti!
Uitati oameni buni cum si-a cladit marele trib SPh numele!Facand invitatii in triburile dusmane!la inceput cand le-am propus sa facem alianta s-au crezut asi si au zis ca nu au nevoie de noi!Acum cand am inceput sa le luam din sate, in loc sa joace cinstit, ne mituiesc membrii!Rusine sa le fie!
Dativa si dvs. cu parerea si spuneti daca e frumos ce fac!:D
 

DeletedUser

Mergi ma si canta la alta masa. Te-ai trezit tu sa deschizi threat nou sa-ti expui frustrarile si lipsa de "niste chestii" la etajele superioare.

Bafta mare erou al jocului, cuceritor de sate, indentificator de trisori si de triburi de "ter'nati", doritor de pareri si critic de arta.

Si daca tot mi-am dat cu parerea, vezi ca undeva p'aici e un topic numit "mesaje amuzante l8" care se ocupa de astfel de probleme. De fapt nu vad comicul in aceste mesaje.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da , e corect , asta e si spiritu jocului , sa fi in cel mai tare trib , sa mituiesti , sa tradezi .
 

DeletedUser

Mergi ma si canta la alta masa. Te-ai trezit tu sa deschizi threat nou sa-ti expui frustrarile si lipsa de "niste chestii" la etajele superioare.

Bafta mare erou al jocului, cuceritor de sate, indentificator de trisori si de triburi de "ter'nati", doritor de pareri si critic de arta.

Si daca tot mi-am dat cu parerea, vezi ca undeva p'aici e un topic numit "mesaje amuzante l8" care se ocupa de astfel de probleme. De fapt nu vad comicul in aceste mesaje.
vezi mai omule ca nu te-am obligat sa iti dai cu parerea...asa ca sa canti tu la alta masa daca nu iti convine....si vezi ca te contrazici...intai zici sa ma duc la topicul cu mesaje amuzante de pe l8 si dupa zici ca nu e mesaj amuzant!in cele din urma te-ai prins ca nu pt fun l-am pus ci pentru a arata caracterul unora...daca voua vi se pare ca asta e un joc in care trebuie sa tradezi si sa joci murdar pentru a ajunge primul intr-un top inseamna ca sunteti din aceeasi oala cu el si e normal sa va tineti partea...daca tot te dai mare trib de ce nu si demonstrezi ca esti un mare trib? sincer mie imi place partea corecta ajocului,nu imi place sa tradez si sa ma folosesc de oameni pentru a ajunge in varf!pt mine si cred ca si pt majoritatea celorlalti cei care fac asta nu reprezinta adevaratii jucatori de triburile!
poate nu sunt nici eu un mare jucator dar macar joc cinstit!
:D
 

DeletedUser

Mai incet cu vorbele grele. Mesajele pe care le considerati amuzante se pot posta Aici. Pana atunci topic inchis
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus