Diplomatia CIRC=o gluma

DeletedUser

nu am nimic cu pna-urile. dar cand liderul tau imi da mesaje pe private sa nu le declar razboi si ii zic ok fie. nu iti declar razboi. si tot el imi zice hai sa facem alianta ca doar avem acelasi inamic si zic fie si peste 48 de ore ma trezesc ca ma ataca pe la spate si pe urma mai si comenteaza ce vrei sa zic? cum se numeste asta daca nu lasitate si lipsa de onoare.

nu conteaza locul pe care il are tribul. conteaza sa te distrezi si sa nu lasi jocul sa te invinga. in rest daca iti cucereste alt jucator satul ii dai mesaj de felicitare si mergi la culcare!
 

DeletedUser

in rest daca iti cucereste alt jucator satul ii dai mesaj de felicitare si mergi la culcare!

asta am facut de doua ori pe L3 si maine se repeta istoria. :rolleyes: asta este, se mai greseste, se mai intampla lucruri neplacute... cum zicea si bunicu' "nu e totul cum vrei, dar nici prea rau nu e" :p
 

DeletedUser

Tradari, atacuri pe la spate, incalcari de aliante se fac inca dp vreamea lui Mircea cel Batran, Stefan, MihaiV si care-o mai fi...aici la ce altceva va asteptati?!Se repeta istoria:D
 

DeletedUser3643

Lizard daca nu cunosti toata istoria dintre CIRC si LOOL ,dejeaba vorbesti
 

DeletedUser3643

Toti care ne urasc si stiu ca suntem mai buni decat ei ,au o "simpatie" pt noi
 

DeletedUser

Toti care ne urasc si stiu ca suntem mai buni decat ei ,au o "simpatie" pt noi

stii cum e...doar cei mari si cei care sunt mai speciali sunt criticati...si se spun vorbe neadevarate despre ei...restu nu conteaza! E exact ca in viata reala...doar vedetele si oamenii mari sunt criticati si doar despre ei se fac fel de fel de scandaluri...asa e si aici...Cand te critica cineva....poti spune ca esti si tu mai important :) pt ca altfel nu te-ar critica ;)
 

DeletedUser

Toti care ne urasc si stiu ca suntem mai buni decat ei ,au o "simpatie" pt noi

Nu mai vb de CIRC.Aici e vorba de oameni ca tine,lacomi si fara onoare.
Poate ai uitat cum ai ajuns in CIRC? E adevarata vb aia "capul plecat sabia nu-l taie".
Tu nu prea ai cu ce sa te lauzi asa ca...cumpara o vocala :D
 

DeletedUser

Nu mai vb de CIRC.Aici e vorba de oameni ca tine,lacomi si fara onoare.
Poate ai uitat cum ai ajuns in CIRC? E adevarata vb aia "capul plecat sabia nu-l taie".
Tu nu prea ai cu ce sa te lauzi asa ca...cumpara o vocala :D

pirhania stii care-i chestia...eu personal habarnuam cine esti...pt ca pe lumea 2 nu esti cu numele de "pirhania" ! Asta e una...o alta chestie e urmatoarea...cand ai multe sate...devii lacom si daca vrei si daca nu : )) cand ai cate 20-30 de sate de atac...te mai intereseaza de ceva ? dai in cine apuci...iei ce apuci...who cares about this shit ? te intereseaza faptul ca il faci pe altu sa sufere ? de ce ? Fiecare sa-si vada de viata/lacomia/prostia/etc lui si everybody is happy :) Toata lumea vorbeste de onoare...dar nimeni nu o are...unii aveti impresia ca aveti "onoare", dar defapt nici voi nu sunteti mai presus de restul persoanelor...e doar un joc...de razboi...si onoarea aici nu are nici o legatura cu viata reala...si degeaba critici un un om in calitate de jucator ca iti pierzi timpul! Jucati jocul ca sa va distrati...nu ca sa va treziti noaptea la 4 sa dati doua atacuri ca sa iei un sat(stiu mai multe persoane care fac chestii dinastea)! Ma rog...faceti ce vreti :)
 

DeletedUser3643

Nu mai vb de CIRC.Aici e vorba de oameni ca tine,lacomi si fara onoare.
Poate ai uitat cum ai ajuns in CIRC? E adevarata vb aia "capul plecat sabia nu-l taie".
Tu nu prea ai cu ce sa te lauzi asa ca...cumpara o vocala :D

si ma rog cum am ajuns in CIRC?ca sunt de multe luni si nu mai tin minte,hai sa aud versiunea ta.:confused:
 

DeletedUser3643

zii tu si eu zic daca e adevarat sau nu ,sa vad ce imaginatie ai
 

DeletedUser

pai poate nu va dati seama dar eu am mai jucat jocuri online gen MMORPG si multi ajung la concluzia asta si se observa , modul de a juca si felul cu onoare sau nu , iti reflecta propria ta pesonalitate din realitate din viata de zi cu zi ;)
 

DeletedUser

si ma rog cum am ajuns in CIRC?ca sunt de multe luni si nu mai tin minte,hai sa aud versiunea ta.:confused:

Aceasta nu e versiunea mea...e versiunea adevarata a mai multor jucatori care te cunosc...

viruzz din cate imi aduc eu aminte tu ai fost in SOL apoi ai intrat si prin RIP (de unde ai fost concediat) si ai aterizat in CirC ... calitativ nu prea am auzit de tine , cantitativ sa spunem... Si ce crezi not impresed ;) faci multa gargara da noi stium cine esti
 

DeletedUser3643

cae multa nu stiu,si daca te uiti la topicul ..de unde ai luat versiunea motzului..ai vedea versiunea adevarata,pe care o pot confirma daca intrebam mai multi jucatori,:am plecat din SOL impreuna cu lopital deoarece eram singuri in zona si nu aveam cu cine juca.El a plecat in CIRC pt ca asa l-am rugat,eu in RIP deoarece ma invitase motzu....promitandu-mi ca ma va ajuta tribul chiar daca e la distanta blablabla...am stat 1-2 zile nu mai tin minte dupa am plecat in CIRC la presiunile lui teddy,care imi era prieten
 
Sus