diplomatia

  • Autor subiect DeletedUser7326
  • Data de început

DeletedUser7326

Propun ca aliantele si pna-urile sa se faca ca si un raport ... cum e cel de prietenie ... parerea mea .
Atunci cand vrei o alianta , sa nu te apuci sa cauti diplomatii fiecarui trib , doar scrii akolo cu cine vrei alianta / pna , si tribul respectiv sa primeasca un raport cum ca eu (tribul meu) vrea un pna / o alianta k ei, si el atunci doar accepta sau refuza . si la dusmani sa ramana la fel ... k akolo nu e vorba de refuz sau acceptare
 

DeletedUser3644

da ar fi misto.. dar sa nu primeasca tribul celalalt raport sa refuze sau sa accepte.. raportu sa fie trimis tuturor celor din trib cu un text :
"thechristian a adugat tribul SWAT in lista de aliati/P.N.A-uri" sau "thechristian a inceput un razboi cu tribul SWAt
si pentru incheieri: "thechristian a incheiat alianta/P.N.A-ul/razboiul cu tribul AoF(un exemplu) chiar ar fi misto..:D:D:D
 

DeletedUser

asa nu am mai auzi cazuri ca cica el a rupt alianta cu 3 saptamani inainte de razboi,dar defapt nu a anuntat si cealalta parte decat cu 5min inainte de inceperea razboiului....
 
Sus