Diplomatie

DeletedUser

Buna seara

Ca sa nu mai taraganam lucrurile va anuntam ca incepand de ieri, triburile LR+Die.+T.D.K.+PDT + LR. sunt aliate. Orice atac asupra lor va conduce la un raspuns al aliantei. Cui nu-i convine noua ordine a lumii 3, are o sigura varianta ... delete account.


Succes tuturor
 

DeletedUser

Buna seara

Ca sa nu mai taraganam lucrurile va anuntam ca incepand de ieri, triburile LR+Die.+T.D.K.+PDT + LR. sunt aliate. Orice atac asupra lor va conduce la un raspuns al aliantei. Cui nu-i convine noua ordine a lumii 3, are o sigura varianta ... delete account.


Succes tuturor

Inseamna ca daca il atac pe falcosul sar toti pe mine? :(

Haideti fratilor, bagati ceva coordonate pe mine sa-mi mai creasca si mie nr. de inamici invinsi ca stau cam prost ;)) Stiu ca puteti :D
 

DeletedUser3251

Probabil o parte dintre jucatori si anumite triburi asteptau si un mesaj oficial in care expunem noua diplomatie.

Pentru majoritatea harta s-a rasturnat intr-un mod mai brusc.
Am hotarat ca le sunt datoare scitiilor sa nu mai privesc diplomatia din punctul de vedere al omului Ina care a facut greseala sa o faca dupa amicitiile si prieteniile din viata reala. Incepand din momentul in care am facut alianta cu LS diplomatia se va face din punctul de vedere al jucatorului Andurill.
Datorita rasturnarilor de situatie sunt singura vinovata, regret ca T.D.K. a fost pus in situatii nu prea fericite dar cred ca acum au diplomatia pe care vroiau sa o pastreze acum cateva luni.

Am ales alianta cu tribul care a dus cel mai politicos razboi cu noi, sa nu uitam ca orice viitoare diplomatie se putea face doar cu un trib dusman.
Singurele aliante pe care le pastrez si voi lupta ca sa functioneze sunt cu triburile care lupta alaturi de noi, care au decis sa fie alaturi de noi in absolut orice razboi: LS-AX, AXAN, TLB, BPR.
Orice atac asupra lor va atrage si ofensiva noastra.

Tot pe aceasta cale le urez spor la joc si razboi celorlalte triburi.Vor fi razboaie grele dar sper ca vor fi si frumoase.
 

DeletedUser

lumea 3 se va reduce la un razboi NORD-SUD :p fff tare, bafta scitilor si nemuritorilor
 

DeletedUser

Inseamna ca daca il atac pe falcosul sar toti pe mine? :(

Haideti fratilor, bagati ceva coordonate pe mine sa-mi mai creasca si mie nr. de inamici invinsi ca stau cam prost ;)) Stiu ca puteti :D

mai bine ai mai inobila intern si ai tacea :)) =))
ai luat 6 sau 7 sate de la T.D.K. de cand esti pe l3 :)))
tu si cu charliebravo ...avea la un moment dat la profil dusmani tdk & pdt da el a luat 8 sau 9 sate de la tdk de cand ii pe l3 :))) ==)))
 

DeletedUser4863

Eu i-au 3 acum.
Daca eram in zona cred ca scolari erau mancati.
-Dar ce sa ii face ma multumesc cu un cont de 140k si i-au ce pot noaptea.
 
Sus