Discriminare

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5970

Eh, buna dimineata, mi s-a pus mie pata sa ma iau din nou de moderatori, ca asa ma mai apuca pe mine la un interval de timp neregulat.

- avem pe colega mea:

Gata?s-a facut liniste?
Aaaaa stiu,sunteti toti la pranz :D
Pofta buna sa aveti.

- pe moderatoarea noastra draga, ramo (te pupam):

Miha,te rog sa nu mai folosesti culoarea mov pt postari,este culoarea pe care o folosesc eu pt postarile oficiale.(ti-o fi sugerat cineva sa o folosesti?) Multumesc.

- pe fosta regina a forumului, o dulce, scumpa, mirifica, ingerica:

Regulamentul prevede sa lasi topicurile astea cu "anunturi de triburi" deschise pana e deschisa sectiunea de p&p. Chiar vorbisem despre asta si cu Jack si explicasem de ce...pentru a evita polemicile inutile sau chiar supararile. Ma rog, acum e decizia ta ce alegi pana la urma.

Ps: caut si eu trib! cine liciteaza? :D

Logica mea nu functioneaza in cazul asta.
Sa inteleg ca nu a fost rezervata deja culoarea verde, de vre-un moderator (si daca da, unde sunt aceste rezervari pe culori ? sincer nu as vrea sa calc stramb, sa scriu cu vre-o culoare interzisa :eek:)... de ce ingerasa poate zburda fara stres printre topicuri, scriind cu verde dar in acelasi timp, mie si colegei mele ni se interzice sa scriem cu mov?!
Sau, ca fost membru al echipei, i s-a permis sa-si pastreze culoarea verde, drept amintire ?

Astept o explicatie concreta, de la cei in masura, fara loc de interpretare, e sistemul vostru, lamuriti un biet si umil dar in acelasi timp, credincios membru al acestui forum ?

Multumesc anticipat, un weekend, asa cum vi-l doriti!
 

DeletedUser

Poti folosi ce culoare vrei. Doar de asta a fost introdusa optiunea de a scrie cu ce culoare vrei.
 

DeletedUser4133

GabbY-Ghost este dreptul tau sa folosesti ce culoare doresti.
 

DeletedUser5970

Hihi, pai si eu acum daca zic ca nu stie ramo regulamentul imi dai un warn de toata frumusetea pt ca v-am pus calitatile la indoiala dar totusi putem incerca.

Poti inchide, multumesc pt atentia acordata
 

DeletedUser

te rog frumos sa scrii civilizat, cu pixu' de culoare neagra, sa nu depasesti liniatura caietului, ca nu e voie.
Si nu mai deschide topicuri d-astea, ca nu esti tu mai smecher!
:D
 

DeletedUser2821

Ideea e ca nu vad sa fii spus ca asa e regulamentul ,a zis ca " te roaga " , deci.. :) nu a vorbit din calitatea "oficiala" de moderator ci de simplu player care are o doleanta.
 

DeletedUser4610

Ideea e ca nu vad sa fii spus ca asa e regulamentul ,a zis ca " te roaga " , deci.. :) nu a vorbit din calitatea "oficiala" de moderator ci de simplu player care are o doleanta.

Pai da, la fel ca in regula asta:

1.3. Vă rugăm să nu răspundeţi la off topicuri şi să nu postaţi în topicuri care probabil vor fi şterse. Postări de genul "primul pe pagină" sau "am scris şi în topicul ăsta" sunt interzise.
 

DeletedUser5970

Si ca, probabil, dar, probabil, noi, moderatorii, am inventat forumul asta si, datorita noua, va faceti ziua mai frumoasa postand aici, asa ca, daca scrii cu mov, ti-am taiat ratia de fericire pe ziua asta.

hai sa fim seriosi, sa se faca o chestie ca la sate in care fiecare sa-si rezerve prorpia culoare si sa i se ia dreptul sa mai scrie cu acea culoare daca uita sa-si prelungeasca rezervarea.
Simplu player ? daca are numele cu albastru iti zic eu ca nu-i doar un simplu si atata timp cat au butoane mai multe decat tine, le esti inferior ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus