Discuţii cu privire la interviuri. Ce părere aveţi ?

Discuție în 'Politică şi propagandă Lumea 41' creată de mythra, 1. Noi 2014.

Distribuie această pagină

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. LadyLethal

LadyLethal member

Nu intamplator am postat aici,amandoi si-au fluturat genele la interviuri,pozand in cei mai corecti si grozavi jucatori

onra-a concediat dupa ce a rezervat personal

LegionNegro- i-a cerut siter si l-a concediat la 12 noaptea,stiind ca omul e pe drum si nu poate reactiona.Rezervat binenteles de conducere ,de fratii si de verisorii conducerii.Mai mult, le-a dat indicatii clare unde sunt satele de atac ,sa le atace primele.

”23:47 Pythagoras a fost concediat de către LegionNegro.

deci , tot deful acasa, in afara de cele 100 100 trimise la nceputul lumii , ultimele sate cucerite goale cu magaziile pline , sat cu 1000 berbeci fara trupe de atac

bataie de joc , rezervati si innobilati in cel mai scurt timp, satele care au .A la sfarsitul denumirii , sunt de atac , le-am notat eu ca sa stiti unde sa atacati prima data

nu am trimis nici o trupa , ca sa nu faca ticket
    spor”

E e deosebire majora intre poza de la interviu si realitatea actiunilor din joc.

2. onra

onra Banned In Vacanta

Şi tu de ce crezi că am rezervat înainte? Nu ai mai văzut jucători care se lasă de joc? Puţină imaginaţie nu ţi-ar strica... dacă tot dai cu presupusul şi te chinuie neştiinţa, îţi stau la dispoziţie cu mesajele schimbate de mine cu Ilici. Sau poate ar trebui să te uiţi cum a crescut Illidan pe seama lui Sting şi Lotus (bine, nu numai, că Illidan e un jucător bun, totuşi). Dar dacă e să vedem paiul din ochiul altuia, haide să scoatem întâi bârna din ochiul propriu. Să aruncăm cu gunoaie unii în alţii mi se pare degradant. Mai schimbaţi placa, că se zgârie. :)

3. Immortal R

Immortal R <b>SpeedTeam.ro</b>

Asta e ordinea efectuarii operatiilor: rezervi, concediezi, innobilezi? Of of..

Si de ce ai simtit nevoia sa il aduci intr-o lumina proasta pe omul care ti-a luat sat?:rolleyes:

4. LadyLethal

LadyLethal member

Asta e procedura la ”monstrii sacrii” daca le lasa un coleg satele il concediaza ca sa nu apara la ”interne”:)))

Daca iti lasa satele nu era nevoie sa il concediezi.dar te-ai repezit sa rezervi tu primu ,sa nu inhate altu sat.Tu te compari cu illidan,noobule?

5. rakanishu

rakanishu admin Forum Team

Reveniti la subiect, fara atacuri la persoana si/sau jigniri, sau va apuca revelionul in vacanta ( de data asta o sa fac o regula speciala pentru sectiunea 41 : banarile sa fie de 1 luna ).
    Nu glumesc si nici nu vreau sa vad dezbateri pe tema asta, purtati-va civilizat si nu uitati ca este doar un joc.

6. Suprema jignire care poate venii de la un monstru sacru al jocului : noobule :)) of mai voi monstrii sacri ai acestui joc , talentatilor , minunatilor , cred ca in fiecare zi primiti niste ode de la noobi aia din tribul vostru in semn de recunostinta ca au norocul sa fie in trib cu asemenea zeitati .

Ma mir cum asemenea ne-noobi , zeitati si ce oti mai fi n-ati avut curajul sa intrati in prima zi totusi , aa...nu ati intrat deoarece era un anumit trib pe harta...ciudat totusi , credeam ca zeii sunt mai curajosi .

Niste monstri care s-au ridicat prin metode mai mult sau mai putin dubioase ...

Sper ca nu te-am suparat draga , nu asta a fost intentia mea , imi esti chiar simpatica , parca esti o pisicuta care se zbarleste cu intentia de a fi mangaiata totusi .

7. LadyLethal

LadyLethal member

Iti facusi clona ,quzoare?:)))))))))))

Suntem langa voi, de ce nu ne inobilati?

Nu a fugit nimeni de voi ,ibidonilor .A facut radu o gluma prosta si voi ati crezut .:eek:

Si tu simpaticule, nu ai ce mangaia?Cum nu a fost nimeni banat ,clona cu o postare e doar dovada unei lasitati specifice unor amarati cu zero realizari pe joc si gura mare pe extern.

Ultima editare: 11. Dec 2014
  8. stranutelu

stranutelu member

D-soara , oricum sta binee la "vorbe" nu am ce sa spun SI DA conteazaa si asta in joc , dar in loc de dat o circulara "impopotonata" mai bine faci altceva (tot pentru trib) deoarece se pierd vreo 20 de minute cel putin de "impopotonare" , trece timpul asa de repede...(been there done that).

Ultimile "dinastea" le citeam la aztecul si inca vreo 2 , dupa mine in top 5 la vrajeala , din ce am vazut pe "extern" probabil mai sunt in joc care nu posteaza , mie imi place ,
    sa mai postati .

Ai dreptate conteaza mai mult realitatea actiunilor din joc, iar aici stiu si eu cum sa pierd (been there done that cred ca eram expert , dar imi era rusine sa recunosc:)))) )(nu asa repede totusi 1-2 ani acolo:)) , dar "grupul vostru e no1 pe joc probabil , mie mi-ar placea sa se lase Radu de joc , dar nu vrea.)

Va innobileaza cei care nu au intrat din prima zi , nu dezvoltam ideea(avans , origanizare diferita , intrat la oha , intrat cu plan cu luni inainte si bla bla)bla:p

Ultima editare: 13. Dec 2014
  9. LadyLethal

LadyLethal member

A intrat Radu cu toate conturile alea,de fapt au si fost banate:))).Toate.Dar nu are rost sa le explici acestor monstrii sacrii ce e o caterinca:)

10. Immortal R

Facem interviuri live pe skype? Cu voce? :D

Ce ziceti? :rolleyes:

11. LadyLethal

LadyLethal member

:eek: live?Fara bipuri?

12. Immortal R

Ce bipuri? Suntem oameni mari.. :rolleyes:

13. [video=youtube;_UGn607UqzU]https://www.youtube.com/watch?v=_UGn607UqzU[/video]

Senzational,senzationa!

Primul interviu live cu bad rulzz!!!

14. Timo Maas

Timo Maas member

Foarte talentat bad asta...

15. Immortal R

Nu prea seamana cu Bad.. :D Mai umblati la "brightness" :D

16. ThatSpideyLife

ThatSpideyLife member

o punga in cap si seamana:)

17. De care? De seminte?

18. ThatSpideyLife

ThatSpideyLife member

Only NutLine

19. Zee*

Zee* member

La fete e de'ajuns doar web-ul :)

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.