Discuţii cu privire la interviuri. Ce părere aveţi ?

  • Autor subiect DeletedUser4133
  • Data de început

DeletedUser4133

Salutare,

Luând în considerare propunerile făcute de câţiva jucători, ne-am decis să deschidem acest topic pentru a afla opinia mai multor persoane ce activează pe această lume cu privire la deschiderea unui sezon de interviuri.

Am vrea să ştim, în principal, dacă doriţi un astfel de topic. În caz afirmativ, ne-ar interesa să aflăm cui doriţi să luăm interviu şi ce informaţii aţi vrea să aflaţi. Ne puteţi ajuta cu întrebări cheie dar pertinente şi cu propuneri de jucători ce s-au remarcat sub o formă sau alta pe această lume şi ale căror impresii, realizări şi experiente aţi dori să le aflaţi.

Vă rog să respectaţi pe acest topic regulile de bun simţ şi ale regulamentului.

În funcţie de feedback-ul primit din partea voastra în cadrul acestui topic vom decide demararea sau nu, a acestui micuţ proiect, evident, pe această lume de joc, motiv pentru care am rugămintea să posteze doar cei ce joacă aici.
 

DeletedUser43824

Imi sustin parerea , aceea ca un astfel de topic ar fi bine primit :) .

Personal as dori un interviu acordat lui goloie , portile iadului sau f-16 (asta daca s-a stabilit ursul acolo )
Iar la intrebari...prefer sa fiu surprins :rolleyes: .
 

DeletedUser20252

Acum e cam tarziu,dar maine sau poimane promit ca o sa vin cu propuneri pentru intrebarile ce ar putea fi incluse intr-un interviu.
Sper sa mai vina si alti jucatori cu propuneri,pentru a avea de unde alege pentru "produsul finit".
 

DeletedUser20252

Intai propune niste intrebari pentru un interviu,si dupa aia poti face propuneri pentru eventuali intervievati. :p
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Da, chiar asa :rolleyes: cateva propuneri de intrebari din partea voastra, n-ar strica :p
Cu toate acestea, sunt bine venite si doar propunerile de jucatori :)
 

DeletedUser44398

"De ce tribul tau innobileaza exclusiv barbare?"

"Vreti sa ajungeti la finalul lumii?"
 

DeletedUser13059

Imi sustin parerea , aceea ca un astfel de topic ar fi bine primit :) .

Personal as dori un interviu acordat lui goloie , portile iadului sau f-16 (asta daca s-a stabilit ursul acolo )
Iar la intrebari...prefer sa fiu surprins :rolleyes: .

interviurile se fac la o bericica ?
 

DeletedUser20252

"De ce tribul tau innobileaza exclusiv barbare?"

"Vreti sa ajungeti la finalul lumii?"

Ca nu se apara.Si mai luam si interne.

Da.

Dar totusi nu cred ca intrebarile trebuiau sa fie pentru mine,ci universale,sa le poti adresa mai multor membri,nu doar mie.
In fine.

Cred ca inceputul unui interviu poate incepe cu o scurta prezentare a jucatorului respectiv,experienta anterioara de pe alte lumi,un top 3 al unor jucatori si lideri de pe alte lumi etc.
Apoi se poate face introducerea pentru lumea 40.Ce anume l-a determinat sa intre pe aceasta lume.A intrat cu prieteni sau a intrat singur.Cum vede el ca ar trebui condus un trib,stil dictatorial,democratic s.a.m.d.

Si intrebari mai pot fi....
 

DeletedUser13059

Exemple de intrebari ce am mai vazut prin interviuri :

- Ne poti spune cate ceva despre tine ? Cine se afla, de fapt in spatele nick-ului?

- Cum se impaca persoana din umbra nick-ului si jucatorul de pe L40?

- Cand ai inceput sa joci? Ai avut persoane care te-au indrumat sau a fost initiativa proprie?

- Ne poti spune cateva lucruri despre L40? Ce are diferit fata de celelalte?

- Te consideri veteran sau crezi ca mai sunt aspecte ale jocului de invatat?

- Cum preferi sa joci, mai agresiv sau defensiv?

- Exista lucruri care te-au surprins, pozitiv sau negativ in cadrul acestui joc?

- Daca ar fi sa faci un top 5 al celor mai buni jucatori de pe L14 , care ar fi acel top si de ce?




etc etc
 

DeletedUser

urmatori candidati: portile iadului ; trfik ; nyx ; golonie ; luka22
 

DeletedUser39475

Sau alt gen de întrebări:
„Cum de ai schimbat atâtea triburi până acum?”
„Ce inflență are asupra stabilității tale tribale, faptul cum bate vântul?”
 

DeletedUser44398

Sau daca se poate intrebari pentru goloie si dt

"De ce promovati folosirea de boti in cadrul dt-ului?"

"50% din sate vi s-a parut o pedeapsa usoara pentru faptele savarsite?"

pentru 206cc

"Considerati incapatitatea de a sprijini barbare un avantaj pentru sefii la barbare?"
 

DeletedUser46021

Cred ca sunt suficiente topicuri unde lumea poate sa isi exprime dispretul/ura/iubirea etc fata de anumiti jucatori de pe aceasta lume, hai sa tratam acest topic asa cum se cuvine si sa apreciam ca pana la urma la cererea noastra (a jucatorilor) s-a deschis.
Puteti propune intrebari fara sa faceti referire la jucatori/triburi.
Uite un exemplu :
"Consideri ca fuziunea cu mai multe triburi iti aduce un avantaj sau un dezavantaj?" :D
 
Sus