Discuţii hărţi avansate Lumea clasică

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40582

Mai bine taci!3000 de atacuri si ce ai facut? 5 sate ai luat?!?! Mai bine ai tace,ca te plimbi din trib numai dupa interes,noi am dat vina pe admini,sau poate a fost vina noastra dar atata timp cat am jucat v-am dat clasa,chiar vreau sa te vad pe tine ca faci un trib de 20 pers de la inceput si sa ajungi in rang 5!Deci chiar te rog sa nu vorbesti despre noi intru cat nu stii nimic despre noi!
 

DeletedUser

ce frumos arata harta.viteza 4 si-a spus cuvantul dar nu a terminat propozitia. :D
 

DeletedUser

da.s-a ocupat foarte putin din harta cand a inceput.4k-uri parca...:mad:
 

DeletedUser26763

ce frumos arata harta.viteza 4 si-a spus cuvantul dar nu a terminat propozitia. :D
si sitemul cu cat iei mai multe sate cu atat cresti mai repede aici pensionari ajung rang 1 de la 100k pct in 2 luni :D

oricum cartograful asta gecko e muci :)) nu prea le are cu mapele el e mai mult cu donatiile ))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41597

R.S.1 si R.S.I fac parte din familia R.S . Rog sa fie colorati corespunzator pe harta ! :)
 

DeletedUser

eh, dupa doua zile in care urmeaza sa fie de inobilari la greu in zona fotului BW cred ca vedem un razboi Nord vs Sud
Este singura posibilitate care o vad acum avand in vedere ca T-B nu prezinta nici o provocare pentru Mason+Clasic.
Totusi ramane de vazut.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pe mine ma amuza ca ieri, parca se faleau pe forum, ca astia sunt cum ne cum, iar crama este cum este....iar acum fug care incotro. macar coloana vertebrala nu au si ei, sa dea stergere, daca nu sunt in stare sa lupte pana la ultimul. adica erau bazati cand erau multi dar cand au sate mai putine...fug...zici ca sunt turcii cu romanii pe vremea lui mihai viteazul
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus