Discuţii libere

DeletedUser

@ Crucificatorul***

Singura ta performanta e pe lumea 29, acolo ai cucerit 8 sate in 6 luni. Si tu esti in cautarea jucatorilor seriosi si cu experienta ca te-ai saturat de noobi, cand colo ce sa vezi ? Tu esti unul dintre noobi ..


Crede-ma ca eu eram ocupat cu scoala si altele si nici n-aveam timp sa farmez ...crede-ma ca timpul petrecut in joc e vital dezvoltarii...Poate unii dintre noi se mai distreaza si cu prietenii si mai fac si alt ceva decat sa joace...si nici nu stiti ce cont aveam eu pe extern acum ceva timp cand jucam cu adevarat :p
Nu mai vreau misto-uri pe aici chiar daca poporul roman e invatat sa faca misto ....daca voi v-ati dezvoltat in marea albastra si acum va dati mari , treceti si pe la Marea Rosie ca va dau eu bilet intr-acolo daca vreti.

PS. Un n00b nu citeste nici forumul tribului, de extern nici nu mai vorbim... :D
 

DeletedUser

Bah, eu inteleg - va certati, va injurati, va acuzati! Dar Marea Neagra E SFANTA !!!
 

DeletedUser39777

Crede-ma ca eu eram ocupat cu scoala si altele si nici n-aveam timp sa farmez ...crede-ma ca timpul petrecut in joc e vital dezvoltarii...Poate unii dintre noi se mai distreaza si cu prietenii si mai fac si alt ceva decat sa joace...si nici nu stiti ce cont aveam eu pe extern acum ceva timp cand jucam cu adevarat :p
Nu mai vreau misto-uri pe aici chiar daca poporul roman e invatat sa faca misto ....daca voi v-ati dezvoltat in marea albastra si acum va dati mari , treceti si pe la Marea Rosie ca va dau eu bilet intr-acolo daca vreti.

PS. Un n00b nu citeste nici forumul tribului, de extern nici nu mai vorbim... :D

Eu cred ca acel noob despre care tot vorbesti esti tu...
Ca sa stii, un jucator adevarat creste bine in marea rosie... in marea albastra ce dracu' innobilezi? doar barbare si interne... ca sa arati ca esti un jucator bun, inseamna sa cresti intr-o zona rosie, sa joci la recuperari, split-uri, back-time si alte chestii d'astea...
Tu nu ai cum sa stii asta daca nu ti s-a intamplat, daca ai 2-3 puncte rosii pe langa tine, aia nu este mare rosie...
Iti zic din experienta proprie si te asigur ca sunt multi care iti pot spune acelasi lucru, nu? :D
 
Scor reacție
209
Secretele alea pe cand o sa apara? Pe alte lumi la cat timp de la deschidere au aparut? N-am mai jucat de un an, n-am nici cea mai vaga idee si de asta intreb. Am inteles de la un coleg ca exista deja pe l27 si l28.
 

DeletedUser

Crede-ma ca eu eram ocupat cu scoala si altele si nici n-aveam timp sa farmez ...crede-ma ca timpul petrecut in joc e vital dezvoltarii...Poate unii dintre noi se mai distreaza si cu prietenii si mai fac si alt ceva decat sa joace...si nici nu stiti ce cont aveam eu pe extern acum ceva timp cand jucam cu adevarat :p
Nu mai vreau misto-uri pe aici chiar daca poporul roman e invatat sa faca misto ....daca voi v-ati dezvoltat in marea albastra si acum va dati mari , treceti si pe la Marea Rosie ca va dau eu bilet intr-acolo daca vreti.

PS. Un n00b nu citeste nici forumul tribului, de extern nici nu mai vorbim... :D

Prietene daca pentru tine nu s-a inventat optiunea de sitter si stateai inchis in casa nu e vina noastra .. Marea Rosie zici de parca ai fi in late game, cu ce suntem noi vinovati ca nu stii sa-ti gestionezi zona ? .. Pentru mine esti doar un papagal care da din cioc pe extern iar pe harta un noob de prima mana. Asta nu e un misto, doar vorbesc pe faptele tale marete . Uimeste-ma cu ce nick name ai jucat in trecut maretule jucator :eek: ..


Secretele alea pe cand o sa apara? Pe alte lumi la cat timp de la deschidere au aparut? N-am mai jucat de un an, n-am nici cea mai vaga idee si de asta intreb. Am inteles de la un coleg ca exista deja pe l27 si l28.

Cam dupa jumatate de an ..
 

DeletedUser42520

Crucificatorule,iei jocul asta prea in serios,tati. Auzi,"o sa ii distrug",si te lauzi pe aici ca "stai doar cat e vital dezvoltarii". Nu stiu cat ai stat tu de ai doar 3k puncte,dar eu zic ca puteai sa lasi sitter,MACAR.
Profilul tau de pe joc este cam penibil,si cred ca impartasesc aceasta parere cu multa lume. Sa iei glume expirate de pe net si sa le pui la profil.

In plus,vad la profilul tau ca esti chiar FEROCE,ai condus spre stergerea conturilor a 3 persoane,si doi au dat inceput nou.Esti periculos,pacat ca ai doar un sat.Iai gadilat pana cand s-au plictisit,sau iai rugat frumos? Ca inamici invisi ca agresor nu ai.
 

DeletedUser

Crede-ma ca am lasat sitter pe cine nu trebuia. Il stiti pe Clear de pe L29 din MYM ? Ei bine, a atacat cu deffensul meu :))

O mica intrebare: cat credeti ca va dura pana se va face globalizarea pe L30 ?
 

DeletedUser

Crucificatorule,iei jocul asta prea in serios,tati. Auzi,"o sa ii distrug",si te lauzi pe aici ca "stai doar cat e vital dezvoltarii". Nu stiu cat ai stat tu de ai doar 3k puncte,dar eu zic ca puteai sa lasi sitter,MACAR.
Profilul tau de pe joc este cam penibil,si cred ca impartasesc aceasta parere cu multa lume. Sa iei glume expirate de pe net si sa le pui la profil.

In plus,vad la profilul tau ca esti chiar FEROCE,ai condus spre stergerea conturilor a 3 persoane,si doi au dat inceput nou.Esti periculos,pacat ca ai doar un sat.Iai gadilat pana cand s-au plictisit,sau iai rugat frumos? Ca inamici invisi ca agresor nu ai.

Crede-ma ca mi-am spart trupele la inceput in niste tipi din zona si intr-o dimineata nu mi-a sunat ceasul si m-a prins unu cu off-ul in sat( credeti-ma ca farmam ca un nebun in timpul ala si as fi avut 3 sate daca imi suna ceasul X((( )...dar o sa fiti uimiti de cum am sa ma dezvolt in continuare :)

Hai spor la joc si gata cu panarama ca nu e buna de nimic!
 
Scor reacție
209
Eu te cred la faza cu ceasul. Am patit-o si eu pe .net. Apoi noob-ul se dadea zmeu ca m-a curatat :)).
Aveam de 2 ori mai putine puncte ca el dar m-a curatat cu apararea? M-a curatat. Asta e important :D.
 

DeletedUser

Crucificatorul, tu imi amintesti de un copil extrem de limitat care se agita acum cativa ani pe forumul asta, madalin2009.
 

DeletedUser40739

Geax eu recunosc ca sunt un mare noob, din ce arata twstats-ul nici tu nu esti un mare jucator ..
RO8 - Geax - 148 sate
RO21 - Geax - 104 sate __ astea-s cam singurele cele mai mari performante ale tale, dar poate oi fi jucat sau poate joci cu alt nick ..

.. Pentru mine esti doar un papagal care da din cioc pe extern iar pe harta un noob de prima mana.



Arata-ne ce ai facut pana acum, daca tot ii consideri pe altii noobi !
Mentionez ca n-am nicio treaba cu Crucificatorul, n-am schimbat 2 vorbe cu el niciodata.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26528

Ce mult mi-ar placea sa am si eu un papagal d'asta pe langa mine , sa povesteasca pe extern ce frumos il farmez ...
 

DeletedUser42593

Crede-ma ca am lasat sitter pe cine nu trebuia. Il stiti pe Clear de pe L29 din MYM ? Ei bine, a atacat cu deffensul meu :))

O mica intrebare: cat credeti ca va dura pana se va face globalizarea pe L30 ?

cred ca minti cu nerusinare la ceea ce ai spus referitor la Maria...
 

DeletedUser39475

Geax eu recunosc ca sunt un mare noob, din ce arata twstats-ul nici tu nu esti un mare jucator ..
RO8 - Geax - 148 sate
RO21 - Geax - 104 sate __ astea-s cam singurele cele mai mari performante ale tale, dar poate oi fi jucat sau poate joci cu alt nick ..





Arata-ne ce ai facut pana acum, daca tot ii consideri pe altii noobi !
Mentionez ca n-am nicio treaba cu Crucificatorul, n-am schimbat 2 vorbe cu el niciodata.

Da, se vede ca nu il cunosti. :)
Sa zicem ca top 10 pe absolut orice lume care joaca. Numa' sa dea acolo o mica atentie jocului si nu sa stea non stop.
De asemenea, Gigi cap de bordura - l29, poapte iti spune ceva. Daca nu, iti zic eu ca a fost locul 1 ceva timp si deja daduse "ceata", dar s-a lasat la un moment dat din cauza unor probleme.
Ideea e ca a jucat cu mai multe nick-uri. :)
 

DeletedUser26528

Recorduri curente

Jefuitorul zilei
Ai jefuit azi cele mai multe sate de pe lumea aceasta (1.288 de sate)!
Păstrează acest record până la miezul nopţii pentru a primi trofeul!

Jefuitorul zilei
Ai jefuit azi cele mai multe materii prime pe lumea aceasta (415.571 materii prime)!
Păstrează acest record până la miezul nopţii pentru a primi trofeul!


Greu...
 
Sus