Discuții concurs - Crăciunul în familia triburile

DeletedUser41217

am si eu 1 intrebare: pot face creatie scrisa (gen poveste, dialog, etc.) la care sa atasez si un video?
 

DeletedUser18865

5. Votarea se realizeaza printr-o tema speciala de vot, cu postari individuale. (de ex: am votat concurentul x).
Vad ca s-a incercat punerea in practica a ideii mele, dar doar partial.
Iar doar acest partial, face ca ideea in sine sa nu aiba sens. Ce-mi este ca dau +1 concurentul x prin post, ce-mi ca dau la sondaj (am evitat constructia dau la poll).
Concursul in sine e interesant, sa vedem daca si rezultatul ce se va obtine va fi tot interesant.
Succes concurentilor :).
 

DeletedUser6843

Discuții concurs - Crăciunul în "familia triburile"


familia?:eek:

dezvolta te rog :)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Vad ca s-a incercat punerea in practica a ideii mele, dar doar partial.
Iar doar acest partial, face ca ideea in sine sa nu aiba sens. Ce-mi este ca dau +1 concurentul x prin post, ce-mi ca dau la sondaj (am evitat constructia dau la poll).
Concursul in sine e interesant, sa vedem daca si rezultatul ce se va obtine va fi tot interesant.
Succes concurentilor :).

Citeste acum regulile de vot, a fost o omisiune din partea noastra, mersi ca ne-ai atras atentia :)

Toate voturile trebuie sa contina si o motivare, mi-a placut pentru ca......etc.
 

DeletedUser29295

exista si niste limitari? 1000 cuvinte? 5 minute video? colaj de 100 fotografii?
 

DeletedUser

Pentru cei care nu stiu cum sa se înscrie în concurs, va rog sa citiţi cu atentie tema aceasta!

ps: Va reamintesc ca pentru a putea participa, trebuie, în primul rand sa aveţi conturi pe forum mai vechi de o luna pana la începerea votarii!

Vă mulţumesc! :)
 

DeletedUser41379

Pentru cei care nu stiu cum sa se înscrie în concurs, va rog sa citiţi cu atentie tema aceasta!

ps: Va reamintesc ca pentru a putea participa, trebuie, în primul rand sa aveţi conturi pe forum mai vechi de o luna pana la începerea votarii!

Vă mulţumesc! :)


HAide ba frate ca deaja , o datii in balaceala , acuma trebe sai cont de o luna , din 5 in 5 minute mai vin cate o regula.
 

DeletedUser24196

si daca am un material video cum il trm,trm linkul ?

eu am un cont pe youtube,pot sa il incarc in contul meu si sa ii trm linkul de acolo?

Fara dublu-post.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu aici.
Deci: incarci pe youtube sau unde ai tu cont si trimiti linkul la unul din cei 2 care se ocupa de concurs nu aici!
 

DeletedUser

Pentru cei care nu stiu cum sa se înscrie în concurs, va rog sa citiţi cu atentie tema aceasta!

ps: Va reamintesc ca pentru a putea participa, trebuie, în primul rand sa aveţi conturi pe forum mai vechi de o luna pana la începerea votarii!

Vă mulţumesc! :)

domu' plesuv vad ca-s niste spamuri pe aici asupra carora n-ai avut nici o reactie ca si la tralala , oare am avut dreptate cand te-am numit 'ingerasa' ?
 
Sus