Discutii Concurs de Paste

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39591

Chev...
Cred ca stii ce se faci cu iepurele tau dupa 16 ani...
Sa-ti las adresa si nr. de telefon ?
 

DeletedUser

:)) multumesc, dupa cum vezi Blondy a devenit mamica; pe Sweety nu o mai am, doar cu contul blonda dulce am ramas pe cap
 

DeletedUser3986

Nu-i corect, am vrut sa particip si eu cu Iepurasul meu delicios si m-au dat afara din concurs.

iepuras.jpg

Va zic eu, a fost DELICIOS :)

Psssss. Raka sunt suparat pe tine :)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Inca nu reusesc sa imi dau seama cum l-ai facut sa stea la poza, totusi pare ca doarme ! :confused:
 

DeletedUser

mie mi se pare ca i-a cam cazut blanita, o fi de la sampon

am noutati despre Shurub, s-a ridicat in picioare si il mananca gingiile, in curand va rontai pantofi
 

DeletedUser36071

doh , 2 concurenti s-au votat singuri , din care unul chiar are voturi multe , puteti doar anula votul respectiv si nu sa excludeti? mai greseste omu'... asa ca e Pastele , plus ca-i dragutz iepurele :))
 

DeletedUser

Cezar, poate tristetea ta va convinge pe oamenii pe care-i ai sa-ti aduca alta pereche :) nu dispera... as vrea din tot sufletul sa te votez ca o consolare

fotbalistu2000, cred ca poti sa faci o echipa de fotbal din ce ai acolo :D iar pana la anul cred ca poti chiar sa organizezi un campionat... sunt niste iepurasi frumosi foc

Salut Gimbilica, Sa traiesti Mustaciosule :)) am pe cineva langa mine care tot incearca sa-mi prinda mousul ca sa va voteze :)

iepurasului alizeei :), cel mai apetisant si dragalas dintre toti ii dedic cateva versuri:
"La un semn deschisa-i calea
Si s-apropie de vot
Tropaind de prin vechime
O armata de... mamuti "

iepurasului lui bmw250 ii doresc sa ramana un invingator si sa aiba cat mai multi urmasi la fel de puternici care sa duca lumea iepurimii pe culmi nebanuite

Buna! pisicuta lui Chevyx, tu esti si blonda si dulce cu adevarat :) Sa cresti mare si frumoasa!

iepurasii lui dJ CoVa
, nu ma mai satur sa ma uit la voi, cum stati voi acolo cu de toate cu morcovi, cu cereale si ce curte frumoasa si ingrijita aveti :)

iepurasul lui ioana42, din experienta mea recenta stiu ca nu iti place sa stai pe ouale alea reci :)) roaga pe mami sa te ia de acolo

iepurasul lui Candy Cakes, cat de bine se observa cum esti tu un alintat... cred ca nimeni nu-ti rezista la pisiceli :)

Iepurasii lui Maryus96vl aveti o mamica grozava care e in stare sa stea asa de frumos la poza, sa fiti cuminti si sa nu o suparati :)

de ai mei ce sa zic, ii am langa mine toata ziua :))

Iepurasul lui prea finutta, voi solicita un test de paternitate, vazandu-te cat esti de dandy, vazand ca shurub e negru desi ambii parinti sunt blonzi... imi vine sa cred ca Blondy mi-a inselat vigilenta :*
 

DeletedUser39591

Stii ce se faci pentru concursul urmator cu iepuri ?
Pune-te si tu in poza si zi "Cheeese" si sa fie vazuta si iepurele !
Apoi iti faci in PhotoShop ca sa nu-ti fie vazuta fata (cenzurat sau cum acolo)
Sau inainte sa faci poza...pune-ti ceva pe fata sa nu fie vazuta :D
Si vei fi votat 100% !!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus