Discutii despre harti

DeletedUser

il stiu de pe speed pe intemeietorul WAR si asta imi e de ajuns . + ca in momentul in care fac o afirmatie nu am cum sa fiu 100% sigur ca asa se va intampla. sunt doar pareri personale . tu stratovarius ai mai jucat prin RIP pe L24 si cam stii cum suntem organizati :D
Amuzant e ca voi, cei din "mareata familie" RIP v-ati facut si voi un trib si ati ajuns in top dupa multe multe alte incercari esuate si lumi de unde ati plecat cu coada intre picioare.
pe orice lume unde am jucat , RIP a fost in top :cool: si niciodata n-a plecat cu coada intre picioare . din lipsa de timp s-au facut fuziuni iar odata cu aceste fuziuni marea majoritate a jucatorilor se lasau ;)
 

DeletedUser

Si atunci de ce nu ati intrat tot cu numele de "RIP" daca tot a fost in top mereu si e recunoscut peste tot?
 

DeletedUser39475

Stiu cum va arata harta in saptamanile ce urmeaza, dar daca zic inseamna ca ar trebui sa-mi stric tactica propriului trib. :D
 

DeletedUser41917

Raducule adica eu degeaba te am la prieteni pe triburile ? :p
 

DeletedUser42593

cum poti sa spui ca war nu au sanse?
:))
la ce organizare buna e acolo si la ce jucatori au tu ii dai deoparte?
esti culmea...
 

DeletedUser

Raducule adica eu degeaba te am la prieteni pe triburile ? :p

Infarc .... sincer sa fiu am cunoscut un membru WAR pe l29. Acum sa lasat sau a unit contul (nu stiu sigur).
Sincer sa fiu la cum a inceput sa se laude cu tribul ... ca vine X ca vine Y ca am zis la un moment dat ca nu mai are rost sa deschida lumea 30 sa va dea direct castigatori..... Sincer sa fiu am fost dezamagit sa va vad asa jos la inceputul lumii .... si uitanduma pe la unele conturi la trofee inclusiv la tine am observat ca VOI NU FARMATI. Daca continuati tot asa nu aveti nici o sansa
 

DeletedUser40616

ai dreptate, insa eu ma incapatanez sa nu farmez, poate scap de "nici o sansa" si ajung la o sansa mica si asa, lenevind...
 

DeletedUser42593

Iar te lingusesti pe langa altii ca sa primesti un pna sau alianta ?

Se pare ca ai ramas la fel :D

cred ca ma confunzi amice...
probabil ca faci parte din tribul TLK care a ramas setat pe aceeasi chestie...
si ce linguseala a fost asta?
nu mai are nimeni voie sa posteze nimic pe aici ca voi interpretati cuvintele numai cum vreti voi si cum credeti voi...nu cum este realitatea
 

DeletedUser42601

Nu sunt din TLK , sunt dintr-un trib mai special care momentan va are doar pe voi ca aliati , asta pe o perioada stabilita de ai nostrii , pe urma o sa apari iar cu cersitu de diplomatie la fel ca in prima faza , asa ca nu mai incerca pe extern sa iti dai aere ca esti la fel ca pe restu lumilor unde ati activat


-?- Succes -?-
 

DeletedUser42593

Nu sunt din TLK , sunt dintr-un trib mai special care momentan va are doar pe voi ca aliati , asta pe o perioada stabilita de ai nostrii , pe urma o sa apari iar cu cersitu de diplomatie la fel ca in prima faza , asa ca nu mai incerca pe extern sa iti dai aere ca esti la fel ca pe restu lumilor unde ati activat


-?- Succes -?-


Nimeni de la noi nu a cersit nimic niciodata.Tineti parerea pentru tine.
Daca ai dezvolta ideea ai si gasi raspunsurile corecte.Dar preferi sa dai din gura ca multi altii aiurea.
Nu cred ca ma cunosti tu pe mine de nici un fel.
E prima lume cu acest nou nume de joc.
Ce am eu in spate ca istorie pe alte conturi imi da o oarecare superioritate fata de tine din toate punctele de vedere.
Ramai la stadiul de discutii si nu mai jigni daca nu ai o idee macar despre ce vorbesti.
 

DeletedUser42593

iar faptul ca imi vorbesti asa fiind aliat al tribului meu nu imi rezulta decat ca ai un oarecare aer de superioritate detasat fata de mine si tribul meu...
dar te aduc si aici cu picioarele pe pamant si iti zic un secret si in acelasi timp o realitate :

Nimeni nu este ca jucator mai presus de nimeni...
 

DeletedUser42424

il stiu de pe speed pe intemeietorul WAR si asta imi e de ajuns . + ca in momentul in care fac o afirmatie nu am cum sa fiu 100% sigur ca asa se va intampla. sunt doar pareri personale . tu stratovarius ai mai jucat prin RIP pe L24 si cam stii cum suntem organizati :D

pe orice lume unde am jucat , RIP a fost in top :cool: si niciodata n-a plecat cu coada intre picioare . din lipsa de timp s-au facut fuziuni iar odata cu aceste fuziuni marea majoritate a jucatorilor se lasau ;)

interesante teorii mai ai....da vorba lu Erwin, daca a-ti fost asa smecheri dc nu a-ti mai intrat tot cu RIP?
 

DeletedUser40616

hai ma gata:)

LEG au cea mai buna pozitie pe lumea 30, iar noi...noi nu stam intr-un jucator, toate war-urile, asa multe si posibil slabe cum sunt avem organizarea noastra:)


om trai si om vedea ce se intampla, eu unul am incredere in mine, timp sa am!:)
 
Sus