Discutii despre jucatori si triburi

  • Autor subiect DeletedUser24244
  • Data de început

DeletedUser35749

Ce rares esti nerabdator sa faci spam? Asteapta ca ai timp sa faci :D
 

DeletedUser

ce zici mai tu ca nu ai trib ?

eu asa am inteles:p
am aruncat si eu o privire pe setari..sunt cateva care nu imi fac pe plac,cum ar fi:
- viteza trupelor:0.625-o prostie...daca facea macar 1.5 era mai bine
- timpul de construcţie a clădirilor se poate înjumătăţi în schimbul unor puncte premium-alta prostie...se pare ca aceia care au creat jocul pun banii pe care ii scot de pe urma jocului in fruntea listei de prioritati
- numărul de membrii în trib va fi limitat la 130-prea mare,dupa parerea mea
- sprijin se poate trimite doar membrilor din trib-asta e cu doua 'taisuri'1-dispar spike-urile(partea buna)..2.cand va mai inainta jocul,aliantele vor fi facute degeaba...daca se voia inlaturarea spike-urilor,trebuia sa se interzica sprijinul in afara tribului pe o perioada de 30-45 de zile de la intrarea pe lume
- unitate nouă - gardă-astia ce cauta aici?
- account manager - nu este încă activ / va fi activat probabil pe parcursul jocului-ar fi bine daca nu s-ar activa


oricum ar fi,sper sa va distrati cei care intrati
 

DeletedUser

chiar ma :| setarea aia cu sprijin ar trebui facuta cum ai zis tu...30-45 zile...nu mai mult.
 

DeletedUser

chiar ma :| setarea aia cu sprijin ar trebui facuta cum ai zis tu...30-45 zile...nu mai mult.

eu dinainte sa anunte setarile am zis in acea tema (sondaj) ca daca e contra spike-urilor aceasta setare sa fie scoasa dupa maxim o luna de la startul lumii, veti vedea cati se vor satura sa atace degeaba cand vom ajunge pe la 5/10 sate...:) fiecare joaca cat vrea, cat ii place:p
 

DeletedUser

Ich möchte mitteilen, dass 24 der Welt Sie sind ein Stamm und wer will mit mir auf der Nord-West, dass die Welt geben beginnt Montag, will mich für mehr Kontakt, wenn Sie nicht wissen, Deutsch ist nicht kein Problem zu kommunizieren, mit Google zu übersetzen, so senden Sie bitte eine Uhr hier auf dem Forum und wir sehen die Welt 24 Mein Name ist: Ich bin der beste

Data viitoare postati in romaneste, cereti ajutor pentru traducere. Multumesc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu dinainte sa anunte setarile am zis in acea tema (sondaj) ca daca e contra spike-urilor aceasta setare sa fie scoasa dupa maxim o luna de la startul lumii, veti vedea cati se vor satura sa atace degeaba cand vom ajunge pe la 5/10 sate...:) fiecare joaca cat vrea, cat ii place:p

nu ar trebui sa fie scoasa dupa o luna de la inceperea lumii,ci la o luna dupa ce ai intrat tu(nu tu,tu-in general) pe acea lume
 

DeletedUser

e adevarat si asta, ai perfecta dreptate, m-am gandit doar la cei ce intra in start, imi cer scuze pentru greseala, nu am facut-o intentionat, si mersi pentru corectare, apreciez asta cand se face intr-un mod politicos :p
 

DeletedUser39301

Sisu.ro? ...habar nu am.. in ce trib...
dai inceput nou..razvann_vendetta@yahoo.com hai sa vedem si luati si ceilalti..
 

DeletedUser

Sisu.ro? ...habar nu am.. in ce trib...
dai inceput nou..razvann_vendetta@yahoo.com hai sa vedem si luati si ceilalti..

Vedeti ca asta a suparat-o pe sheherezada mea asa ca nu-l luati in vreun trib ,sa ramana orfan . Oricum dupa ce se vede bine omu va da cu picioru si se uite la voi cum se uite chioru la pricomigdale :D
 

DeletedUser

oare sa intru si eu.... oare sa intru sa ma fac de rusine..... sau sa intru sa va fac pe toti.... acum imi pare bine ca nu se mai pot pune spike-uri pe ultimile lumi jucate am muscat din spike-uri de nu stiam ce sa mai fac... :)
 
Sus