Discutii despre jucatori si triburi

  • Autor subiect DeletedUser24244
  • Data de început

DeletedUser38145

Cel mai usor lucru e sa te aperi pe lumea asta nici nu mai vorbesc e mult usurata treaba asta...de atacat e mai greu:))
 

DeletedUser

Tu unde-ai mai jucat pustiule ? Atat esti de mare incat n-am auzit de tine nicaieri...satu tau stie jocul cat tine si inca 5 triburi d-ale tale la un loc...ai vazut 2 nobili si care-i faza ?? ti-a explicat mai sus cineva, dar tu esti nitel pe langa jocul asta...posteaza un atac maret de-al tau.....sa-ti traduc ce-nseamna atac ? fugi cu cercu putin pe ulita la tine si-apoi revi cu ceva original...toti jucatorii de 3 luni s-au gasit sa-si dea cu parerea...

e adevarat el e putin peste tine in ce priveste jocul... el are tupeu sa bage si nobili nu doar spionaje...
 

DeletedUser

SemperVeritas pai asa repede s-au plans dupa sprijin ???
Tu esti unul dintre aia care se plimba cu caruta de colo-colo, nu ti-a mai placut in RS ??? vad c-ai luat multe sate de la dusmani, mai innobilai unul si ajungeai la primul...
Stai pe burtica ca-i apa mica...lasa-l p-altu sa vorbeasca despre atac si despre cuceriri, tu prin simpla ta prezenta te faci de ras !

Parte 1:
Jucători: Dr Love
Parte 2:
Triburi: FaQ, MoD, R.S

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 2
Diferență: 15

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 148,585
Tabăra 2: 17,911
Diferență: 130,674
Exportă către forumul public



La tine cand vreodata o sa vad de la dusmani asa ceva ??? NICIODATA normal !

La tine ti-am zis, mai cuceresti unul si ajungi la primul...rusinik-rusinik !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

SemperVeritas pai asa repede s-au plans dupa sprijin ???
Tu esti unul dintre aia care se plimba cu caruta de colo-colo, nu ti-a mai placut in RS ??? vad c-ai luat multe sate de la dusmani, mai innobilai unul si ajungeai la primul...
Stai pe burtica ca-i apa mica...lasa-l p-altu sa vorbeasca despre atac si despre cuceriri, tu prin simpla ta prezenta te faci de ras !

e greu sa te uiti pe twstats? bineinteles ca nivelul marii tia depasit capacitatea intelectuala si cognitiva inc e priveste chestiunile acestea. nu am venit aici sa expun experienta mea ca jucator in fata ta pentru ca esti si vei fi in continuare un nimeni. nare rost sa te eclipsez definitiv pentru ca nu mi se merita efortul.... plus de asta o faci destul de bine si singur cu fiecare post de pe acest forum.

o zi buna si mult noroc la recuperari (de sate noi ma indoiesc ca va fi vorba vreodata)
 

DeletedUser11365

Agresor: satu tau
Origine: «« Sparta »» (505|490) K45

Număr: 0 0 4642 0 1 3011 146 0 354 17 0 2
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Prada: 4.658 97.111 100.155 201.924/294.600
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 20 la nivelul 0
Distrugere prin foc de catapultă: Piaţa centrală distrus de la nivelul 1 la nivelul 0
Adeziune: Scăzută de la 100 la 66
Indicaţie: Unităţile tale au fost spionate


pe langa mesajul penibil cu fuziunea isi demonstreaza si capacitatile tribale... asta cred ca reinventeaza jocu

e o linie subtire intre sublim si ridicol..nu-i problema mea in care categorie se incadreaza,dar se joaca asa..

primul nobil moare la 50% din trupele de infanterie moarte
al 2lea moare la 75% din trupele de infanterie moarte
al 3lea moare la 87.5% din trupele de infanterie moarte
al 4lea moare la 94% din trupele de infanterie moarte

un jucator care mizeaza pe faptul ca-i rezista al 4lea nobil din curatare si chiar se intampla asta,stie triburi..
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
@Dr Love, Semper nu poate sa aiba statistici pozitive cu 300 pentru simplul motiv ca era aliat in RS cu voi.

PS : controleaza-ti limbajul, nu esti pe forumul intern aici.
 

DeletedUser

@Dr Love, Semper nu poate sa aiba statistici pozitive cu 300 pentru simplul motiv ca era aliat in RS cu voi.

PS : controleaza-ti limbajul, nu esti pe forumul intern aici.

Atunci de ce face referire la twstats ? Nu vezi ca habar nu are de ce se-ntampla in jurul lui ? Macar sa nu faca afirmatii aiurite decat sa faca atata tamtam...


cristian ciura octav, pana la urma ? 24 ramai stabil ? :p nu-ti mai dau indicii ca incepi s-o dai la ghici my friend ;))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11365

de alta lume nu ma apuc..acuma sa vad cata rabdare mai am aici..
 

DeletedUser

e lenta fratioare 24 asta, innebunesc ;)) astept dupa trupe ca dupa cadourile de Craciun ;)) nu-s obisnuit pe asa server lent, am jucat numai pe 2/1 ...acolo viteza, aici fac crize cand vad ca-n mod normal nobilul ar fi trebuit sa ajunga in maxim 2-3 ore si el face 10, ma apuca toti dracii, cu resursele la fel, nu faci de 2 taleri pana dimineata...aiurea ! + ca nu strangi de 20k atacuri in 3 ore...acolo distractie sa nu mai vada dupa 1k nimic...dar ce stie lumea cum se joaca la clasa AS ;))
 

DeletedUser

e lenta fratioare 24 asta, innebunesc ;)) astept dupa trupe ca dupa cadourile de Craciun ;)) nu-s obisnuit pe asa server lent, am jucat numai pe 2/1 ...acolo viteza, aici fac crize cand vad ca-n mod normal nobilul ar fi trebuit sa ajunga in maxim 2-3 ore si el face 10, ma apuca toti dracii, cu resursele la fel, nu faci de 2 taleri pana dimineata...aiurea ! + ca nu strangi de 20k atacuri in 3 ore...acolo distractie sa nu mai vada dupa 1k nimic...dar ce stie lumea cum se joaca la clasa AS ;))

cei cu clasa aia? e ceva detergent de calitate cu care te speli tu la gura :D
 

DeletedUser

nenea Alex, curiosii mor repede, cunosti expresia...

requiem for margine te-a intrebat cineva cat e ceasul ? te trezesti singur vorbind mai baietas, revino-ti ;)
 

DeletedUser

e lenta fratioare 24 asta, innebunesc ;)) astept dupa trupe ca dupa cadourile de Craciun ;)) nu-s obisnuit pe asa server lent, am jucat numai pe 2/1 ...acolo viteza, aici fac crize cand vad ca-n mod normal nobilul ar fi trebuit sa ajunga in maxim 2-3 ore si el face 10, ma apuca toti dracii, cu resursele la fel, nu faci de 2 taleri pana dimineata...aiurea ! + ca nu strangi de 20k atacuri in 3 ore...acolo distractie sa nu mai vada dupa 1k nimic...dar ce stie lumea cum se joaca la clasa AS ;))

dar cine esti ma raule care joci numai la clasa fAs ? :))
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
nenea Alex, curiosii mor repede, cunosti expresia...

requiem for margine te-a intrebat cineva cat e ceasul ? te trezesti singur vorbind mai baietas, revino-ti ;)

Nu ca nu as stii cand l-ai preluat ... ma gandeam totusi cand ai reusit sa-ti faci atatia dusmani. Sincer, atitudinea ta trebuie sa fie alta : lasi capul jos si mergi mai departe. Zici de doua ori "asta e" si gata, se uita pana la lumea urmatoare.
 

DeletedUser19081

cristian ciura octav
Senior Member

cristian ciura octav's Avatar

Adaugă data: 24.07.2008

Vechi #887 Ieri, 13:44:08 Sus Reply With Quote Multi-Quote This Message Quick reply to this message
Quote:
Text original SemperVeritas Vezi discuţiile
Agresor: satu tau
Origine: «« Sparta »» (505|490) K45

Număr: 0 0 4642 0 1 3011 146 0 354 17 0 2
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Prada: 4.658 97.111 100.155 201.924/294.600
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 20 la nivelul 0
Distrugere prin foc de catapultă: Piaţa centrală distrus de la nivelul 1 la nivelul 0
Adeziune: Scăzută de la 100 la 66
Indicaţie: Unităţile tale au fost spionate


pe langa mesajul penibil cu fuziunea isi demonstreaza si capacitatile tribale... asta cred ca reinventeaza jocu
e o linie subtire intre sublim si ridicol..nu-i problema mea in care categorie se incadreaza,dar se joaca asa..

primul nobil moare la 50% din trupele de infanterie moarte
al 2lea moare la 75% din trupele de infanterie moarte
al 3lea moare la 87.5% din trupele de infanterie moarte
al 4lea moare la 94% din trupele de infanterie moarte

un jucator care mizeaza pe faptul ca-i rezista al 4lea nobil din curatare si chiar se intampla asta,stie triburi..





Cel mai tare raport de cand joc triburile mi se pare urmatorul :
Trimite mai departe mutare în altă grupă Şterge << >>
Titlu Ciubacabra (Sange pe zid) atacă Zidul Chinezesc (321|383) modificarea numelui
Expediat 17.12.09 14:46:47
Trimis mai departe în data de: 17.12.09 14:48:16
Trimis mai departe de către: Ciubacabra (şters)
Agresorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-0.8% Ghinion

Noroc
Moral: 100%
Agresor: Ciubacabra (şters)
Origine: Sange pe zid (313|396) K33

Număr: 0 0 5873 0 97 2466 507 0 391 0 0 3
Pierderi: 0 0 3391 0 0 1151 127 0 226 0 0 2

Apărător: ZeusOne08 (şters)
Ţel(direcţie): Sange pe zid (321|383) K33

Număr: 3723 3761 0 3617 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 3723 3761 0 3617 0 0 0 0 0 0 0 0

Trupele apărătorului, care au fost pe drum

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Prada: 0/149.020
Adeziune: Scăzută de la 8 la -20

» Introdu trupele în simulator
» Introdu trupele supravieţuitoare în simulator
Trimite mai departe mutare în altă grupă Şterge Exportă << >>

Din pacate pentru spor jucatorul ala joaca si aici ....
PS ciura .. la cum te credeam .. mi-ai lasat un gust amar .. sa nu poti face un split la 3 secunde ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11365

eu nu inteleg ce cauti pe extern..am vorbit eu aici de tine?am vorbit de oricare altu din tribul tau sau chiar de tribul tau?am regretat mult splitu ala,da nu am calculat un lag de 2 secunde pentru ca mergea ok pana atunci..in conditii normale e imposibil sa ratez asa ceva,da asta e..totusi nu inteleg de ce pomenesti de mine si de Spor cand eu/noi,nu am scos un cuvant despre voi pe extern?spune-mi tu,de ce?
 

DeletedUser20252

Ma ciucurel...nu mai bine facem altceva?...nu ne aliem noi contra MoD ca sa le scoatem figurile din cap?
Si asa ca MoD ne-au tradat,ce naiba....mari sanse sa va tradeze si pe voi la un momentdat :))
 
Sus