Discutii harti avansate RO14

DeletedUser

Multumim, interesanta priveliste :)

Voi urmari cu interes evolutia SKIN si PR ;)
Pacat ca au directii diferite de dezvoltare, ca le-ar fi stat bine o alianta :p
 

DeletedUser8343

Pentru ca tocmai s-a instaurat topicul de Harti avansate m-am gandit ca ar fi util si un topic in care sa va manisfestati parerile vis a vis de noile schimbari aparute pe harta
De asemenea am facut important acel topic pentru a fi vazut mai usor.

Incercati sa nu faceti spam va rog!
 

DeletedUser18817

ma bucur ca e si tribul meu prezent in harta avansata.....al 2-lea trib ca valoare in K46 :X
 

DeletedUser18817

da:>......nici nu stiam ca joci pe lumea 14.....acum ma uit :)
 

DeletedUser13059

sunt alte nickuri atata tot .... pe l6 vam lasat din cate ai obs ... doar aici joc si pe lumea 1
 

DeletedUser18817

:))...lasa ca mai vorbim si cu tine ;))
am observat ca ne-ai lasat......lumea 14 pare mai interesanta deocamdata....
 

DeletedUser18817

in comparatie cu lumea 6, care este o lume cu o viteza inferioara.....1.....aceasta lume pare a fi mai interesanta, nu doar din privinta faptului ca pe lumea 14 e viteza 1.5 , dar si prezenta unor triburi intersante....de exemplu: P.R. ; T.T.T , etc.
 

DeletedUser

l6 si l14 fiind singurele lumi pe care a jucat...probabil de acolo a tras si concluzia...in plus iuly123 nu cred ca a apucat sa vada ce jucatori au fost la inceputul lumii 6 ca sa poata sa-si dea cu parerea
 

DeletedUser18817

:)) raul raul....
cat am de tras cu tine =))

Madalin Manole....pentru constiinta ta, am fost de la inceputul lumii 6 ;))
 

DeletedUser13059

degeaba ai fost daca nu stiai ce se intampla in jurul tau si pe toata harta ;) .... tin sa te anunt ca pe lumea 6 am fost conducator in Black , ~M~ , ~ARM~ + academiile , ~LEX~ , M-Goth si G.A.W prin ce metode nu conteaza ... si mai sunt si prin alte triburi in care am avut relatii foarte stranse cu toti conducatorii respectiv intemeietori .. asa ca pot sa zic ca lumea 6 o stiam mai bine ca orice alta lume cu toate ca am jucat putin pe 6 mam lasat repede ...
 
Sus