Discutii harti avansate

  • Autor subiect DeletedUser15142
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ce discutii interesante...! :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37799

da tu cine mai esti ???

?
presupun ca nici tu nu-l sti pe spam? de ai folosit expresia..."da tu cine mai esti?"...sau varianta 2...expresia vine cu un rang de superioritare...pe care nimeni nu il are pe un joc virtual, si sincer...prefer sa nu-ti raspund la intrebare! :)
 

DeletedUser

pe spam?il stiu de ceva vreme
iar intrebarea nu a fost pusa cu nici un rang de superioritate, voiam doar sa stiu cu cine mai avem onoarea pe aici mai ales ca suntem atat de putini
 

DeletedUser38023

fiecare dupa cum il lasa inima, mintea si .. educatia :rolleyes:

In rest .. e un joc...relaxati-va, distrati-va si...socializati.

Da.. Zanzi canta si danseaaza ..

shakielmo.gif
 

DeletedUser37799

pe spam?il stiu de ceva vreme
iar intrebarea nu a fost pusa cu nici un rang de superioritate, voiam doar sa stiu cu cine mai avem onoarea pe aici mai ales ca suntem atat de putini

corect era in cazul de fata : "Tu cine esti?"...
Expresia ta o vad ca pe un jargon, in fine..probabil ma insel sau asa vrei tu sa pari, sunt jucatorul de pe osanda. :)

Da.. Zanzi canta si danseaaza ..

shakielmo.gif


Nu te cunosc, cine esti sau cu ce nume joci?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38023

corect era in cazul de fata : "Tu cine esti?"...
Expresia ta o vad ca pe un jargon, in fine..probabil ma insel sau asa vrei tu sa pari, sunt jucatorul de pe osanda. :)




Nu te cunosc, cine esti sau cu ce nume joci?

Ai vorbit in postarile precedente de mine..
De unde il cunosti pe radu?
 

DeletedUser38023

Subintelesurile se subinteleg cu subinteles, iar intelesurile evidente nu sunt intelese nici cu ajutorul intelepciunii si a puterii de intelegere, intelegand prea bine cu totii ca intelegerea noastra in intelepciunea ei nu a inteles nimic, intelegand toate acestea..
 

DeletedUser37799

Subintelesurile se subinteleg cu subinteles, iar intelesurile evidente nu sunt intelese nici cu ajutorul intelepciunii si a puterii de intelegere, intelegand prea bine cu totii ca intelegerea noastra in intelepciunea ei nu a inteles nimic, intelegand toate acestea..


continuare dupa "..."
...ajungem la concluzia ca spam? nu a inteles subintelesul :)

si totusi eu m-am prezentat...diplomatic si manierat....vine randul lui spam? ...
 

DeletedUser

si totusi eu m-am prezentat...diplomatic si manierat....vine randul lui spam? ...

manierat era daca nu asteptai pana intrebam noi si veneai frums si ne spuneai direct cu cine avem onoarea
 

DeletedUser32877

continuare dupa "..."
...ajungem la concluzia ca spam? nu a inteles subintelesul :)

si totusi eu m-am prezentat...diplomatic si manierat....vine randul lui spam? ...

eu nu tr sa ma prezint ...un simplu "cauta" pe L10 si ma gaseai
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus