Discutii libere L100 !

Vndhl

member
Scor reacție
2
Avand in vedere ca la al doilea val de banari ( in mare ) sunt aceeasi jucatori, decizia InnoGames impreuna cu noi, este de a transforma toate blocarile de la valul acesta in atacabil definitiv. Nu vor mai exista discutii, concesii sau alte povesti, indiferent daca e vorba de sitteri sau mai stiu eu ce minuni. Daca prima oara am fost destul de toleranti cu aceste scripturi ( braziliene cum ziceti voi pe aici ), de aceasta data discutiile se incheie.
Repet, vorbesc strict de cei banati a doua oara pentru acelasi lucru.
@Rakanishu , poate pe viitor o sa se ocupe și la noi cineva de aprobarea de scripturi ... cred ca nu s-au mai aprobat de pe vremea lumii 85 , și alea s-au aprobat pentru ca erau folosite în exces de foarte multa lume .

De ex aici pe lumea 100 ,cu toate ca e inofensiv , scriptul pe cale il foloseste @Shurubel sa posteze statistici pe tema cealaltă de război si pe care cativa au început sa îl folosească și ei , nu îl văd în lista de scripturi aprobate dar nu prea s-a sesizat nimeni pe aici daca e ok sau nu , cu toate ca scriptul trebuie rulat din meniul rapid pe acea lume , nu merge din mod vizitator sau extern , fără a fi logat pe lumea respectiva .

Sunt multe scripturi ok și pe .net care ar putea fi aprobate și aici daca si-ar face careva timp sa se ocupe .
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Nu trebuie rulat obligatoriu din meniul rapid , merge intrand pe linkul de guest cu conditia sa fii pe pagina cu clasament triburi
Insa sunt de acord cu Vndl, sunt foarte multe scripturi aprobate pe .net, utile ,banabile pe .ro din cauza ca nu sunt aprobate.
E posibil sa facem o lista si sa se aprobe scripturile pe care le considerati ca nu incalca regulamentul ?

1713970558815.png
 

Teolikes

member
Scor reacție
0
Jocul asta consider ca mai are o sansa doar daca s-ar scoate de pe browser si ar fi pe desktop.

Felicitari pentru inchiderea lumii. :)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
@Rakanishu , poate pe viitor o sa se ocupe și la noi cineva de aprobarea de scripturi ... cred ca nu s-au mai aprobat de pe vremea lumii 85 , și alea s-au aprobat pentru ca erau folosite în exces de foarte multa lume .

De ex aici pe lumea 100 ,cu toate ca e inofensiv , scriptul pe cale il foloseste @Shurubel sa posteze statistici pe tema cealaltă de război si pe care cativa au început sa îl folosească și ei , nu îl văd în lista de scripturi aprobate dar nu prea s-a sesizat nimeni pe aici daca e ok sau nu , cu toate ca scriptul trebuie rulat din meniul rapid pe acea lume , nu merge din mod vizitator sau extern , fără a fi logat pe lumea respectiva .

Sunt multe scripturi ok și pe .net care ar putea fi aprobate și aici daca si-ar face careva timp sa se ocupe .

Procedura de aprobare este prin tichet la support. Rar au fost cereri in ultima perioada.
 
Sus