Discutii libere L26 ( spam )

DeletedUser

nu:)) mi-a dat si hi-5:)) pai cu ce m-am ales ma alinta in fiecare zi pe mess cu vorbe dulci=))
Bre, o tin doar pt mn:))
 

DeletedUser4133

cu siguranta era un tip si i-a trimis o poza de pe net ca...asa-i in tenis =))
 

DeletedUser

:O doreati sa ma inobilati?:( spune mai multe poate iti zic cine si cum:)) si cine esti?:))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
nu-l provoca pe gaby :))

Si ? pune o poza cu mine, mare lucru...ia ghici cine castiga din afacerea asta ( oricum pozele cu mine si nu numai, circula - multumiri "cuiva" )...eu sau el ?
Vreti poze cu mine, va pun eu personal, oricum nu e nici un mare secret :)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Pune tu poza aia cu mine sa vezi ce iti dau in cap cu regula 1.9. :D

1.9. Distribuirea/postarea de informaţii cu caracter personal (imagini, adrese, numele real, loc de muncă, etc) despre o persoană, fără acordul acesteia este strict interzisă. Acest lucru se aplică atât pentru informaţii proprii cât şi pentru informaţii primite de la terţe persoane.

Pentru asta inca n-am fost sanctionat...trebuie sa o adaug la colectie =))
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Currently Active Users Viewing This Thread: 13 (11 members and 2 guests)
jason.statham, danasav88, divine player, Extraction Point, iurka, murron, pauleta, rakanishu, simonica, VrMx

Toti asteptam de la Dana ... :)
 

DeletedUser

breee iti fac ticket=)) aa uitasem co-player:)) mai speriat:)) rakanishu deja simt ca tie frica=)) te au in pumn=))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
1.9. Distribuirea/postarea de informaţii cu caracter personal (imagini, adrese, numele real, loc de muncă, etc) despre o persoană, fără acordul acesteia este strict interzisă. Acest lucru se aplică atât pentru informaţii proprii cât şi pentru informaţii primite de la terţe persoane.

Pentru asta inca n-am fost sanctionat...trebuie sa o adaug la colectie =))

Vezi ca pentru asta ti-o iei definitiv ( sau cel putin de la 1 la 3 ani ) :D
 
Sus