Discutii libere L29 (Spam)

DeletedUser

Am ratat ceva? :mad:

Da negrule.Hai dreacu pe site-ul Patriarhiei Romane sa ne pocaim,ca incep sa ma plictisesc cu teorii si conspiratii despre negrii ...hahaha
De vreo juma de ora ma plictisesc teribil.Frankfurt nu mai zice nimic care sa ma binedispuna si pe mine..
 

DeletedUser39591

Eu am ratat stand de vorba cu voi cum a castigat CFR in min 90 si ceva :mad: !

L-ati vazut pe ala la romanii au talent ? Mentalist sau cum ii zice, cum dracu face ? :eek: :confused:

Ce a facut?
La mine arata doar cand a venit ala si-i intreaba pe jurati ce are acolo :))
SI acum vorbeste ceva
A renuntat la ea...
SI intreaba ceva...
(la mine cu 30min inapoi...la voi s-a inceput la 20:30 la mine la 21:00)

Acum l-au bagat la aparare medicii :))
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Eu am ratat stand de vorba cu voi cum a castigat CFR in min 90 si ceva :mad: !

L-ati vazut pe ala la romanii au talent ? Mentalist sau cum ii zice, cum dracu face ? :eek: :confused:

ce ma oftic cu cfr u curului... desi pusesem la pariuri pe ei, as fi preferat sa faca egal :)))

Da negrule.Hai dreacu pe site-ul Patriarhiei Romane sa ne pocaim,ca incep sa ma plictisesc cu teorii si conspiratii despre negrii ...hahaha
De vreo juma de ora ma plictisesc teribil.Frankfurt nu mai zice nimic care sa ma binedispuna si pe mine..

Da ma negrule , te inteleg prea bine... toti au ceva cu noi , tot ce se intampla rau , noi suntem de vina....da ce dreaq noi suntem catalogati mereu drept "aia rai" pentru ce? Pentru ca ne tin cojonesurile sa zicem in fata oricui ceea ce credem, si ne sustinem intotdeauna punctul de vedere indiferent de consecinte...astia ne invidiaza ma, contestatarii :)))
 

DeletedUser39591

A scos ceva din servieta
Un plic
Plicul are o chestie legata cu ata
DESCHIDE PLICUUL

A scos ce au zis aia :))
(sorry ca va zic ceea ce ati vazut deja)

7 members and 3 guests
haba12, Chevyx, Google?, keithoss

Cine is cei 3 pe invizibil?
Raka si cine ?
Ceilanti mozi/admini nu`s online

Defapt...raka e in alta parte
Deci is is pe invizibil ? :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Negrule,iti spun un secret. NOI, ca persoane ,de fapt nici nu existam.(Pe-asta o stiu de la raducu). Pe contul Frizeru din Peru de fapt nu intra uratul ala mustacios din poza de la profil ci o blonda traznet cu tate mari ,tari si fund bombat. :D
 

DeletedUser39591

Negrule,iti spun un secret. NOI, ca persoane ,de fapt nici nu existam.(Pe-asta o stiu de la raducu). Pe contul Frizeru din Peru de fapt nu intra uratul ala mustacios din poza de la profil ci o blonda traznet cu tate mari ,tari si fund bombat. :D

Cel caruia te adresezi...vrea numarul tau...probabil si numele
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Negrule,iti spun un secret. NOI, ca persoane ,de fapt nici nu existam.(Pe-asta o stiu de la raducu). Pe contul Frizeru din Peru de fapt nu intra uratul ala mustacios din poza de la profil ci o blonda traznet cu tate mari ,tari si fund bombat. :D

Iote si unul din rarele momente de sinceritate absoluta :D
 
Sus