Discutii libere L29 (Spam)

DeletedUser20561

Frumoasa?Pai ma.Chelsea are jumate de echipa eliminata si bayern tot asa.Deci vor juca cu multe rezerve.Mai bine era realu cu barca ca aia aveau putini eliminati.
 

DeletedUser20561

Nici Champions League nu are sens fara Barcelona. Dar asta-i fotbalul.

Da-i ma naiba de catalani.Prea mediatizata barcelona.O finala real barca ar fi fost bestiala,da parca au castigat prea mult.Gata cu barca.Nici campionatu nu mai e in stare sa il ia.Deci s-a terminat.Mai ramane de vazut in uefa ce se intampla,dar sezonu asta e ratat de Spania.Puteau sa ia toate cupele europene dar fix la final au clacat ...

Oricum,in Romania Rapidu ia tot :D
 

DeletedUser20561

Da da aia joaca cu rezervele.Realu de exemplu are doar 2 eliminati.Xavi si inca unu.Iar Guardiola ala mare idiot.Pe man lui a pierdut barca.L-a bagat pe Messi care era bolnav in atac.De la Mesi s-a dus tot.A ratat si penaltyu ala...
 

DeletedUser17308

Da da aia joaca cu rezervele.Realu de exemplu are doar 2 eliminati.Xavi si inca unu.Iar Guardiola ala mare idiot.Pe man lui a pierdut barca.L-a bagat pe Messi care era bolnav in atac.De la Mesi s-a dus tot.A ratat si penaltyu ala...
de cand joaca xavi si cu inca unul la real?:)))
 

DeletedUser17308

el a vrut sa puna Barca dar a gresit=))
din ce spune el acolo messi a ratat penalti pentru real si tot felul de prostii:)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Xabi...de la Real.

Eram aseara cu 2 prieteni si ne uitam la meci...cand l-am vazut pe Ronaldo ca bate 11m am zis gata...asta rateaza :D
Kaka a tras la fel de prost ca, CR7, Sergio Ramos a rupt peluza...si gata cu Realu...

Totusi parca era mai misto o finala Real cu Barca.
 

DeletedUser17308

era misto o finala Real-chelsea , chit ca chelsea are jumate de echipa suspendata, oricum CL ramane in germania:)
 

DeletedUser17308

si in uefa cred ca sporting va trece de bilbao si va juca finala cu atletico:)
 

sf petru

Amin !
Scor reacție
1
ultima data, la CFR - RAPID, in tribuna CFR-ului :))

Gardienii sunt inactivi pe L29? :D
 
Ultima editare:
Sus