Discutii Libere L31 !

DeletedUser25287

Propunerea a fost transmisa, dar, exista mici detalii de ordin tehnic si, evident si aspecte legate de joc...de multe ori punctele se folosesc pentru a ajuta contul sittuit ( ridicari rapide de zid, spre exemplu, atunci cand contul este atacat ). Pe tema asta discutiile se pot lungi la infinit cu pareri atat pro cat si contra. Totusi faptul ca exista 1 individ la 10.000, 100.000 care recurge la astfel de practici nu justifica impetuos o masura de acest gen. Poate mai bine ar fi fost ca demolarea sa fie restrictionata sitterului, trebuie gandita si o astfel de setare.

Raka nu m-am referit la voi adminii cand am zis ca am fost ignorat, propunerea respectiva am facut-o mai demult la sectiunea potrivita insa majoritatea utilizatorilor forumului au fost impotriva, se poate face asa cum am zis o chestie optionala, proprietarul sa aiba alegerea de a bloca sau a permite la alegere, accesul sitter-ului la pepeuri, daca lasi sitter cuiva pe care il cunosti de ani buni pe joc atunci evident ca ai incredere in el si deci ii lasi liber accesul la punctele premium, in schimb se mai intampla sa lasi si altcuiva sitter pe care nu esti sigur si deci este foarte util sa ao posibilitatea daca doresti sa blochezi accesul la punctele premium sitter-ului, deci ceva optional la alegerea fiecaruia dar sa fie acolo o posibilitate sa stie omu ca daca simte nevoia are cum sa se protejeze.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
pro
ideea este foarte buna
dc sa aiba alt jucator acces la ppurile mele daca las siter? daca cumpar ca nebunu 20 000 si lasi un siter ca ai nevoie urgenta si te trezesti cu satu la 26 puncte nui asa zex?
tu nu m`ai ai nevoie de ppuri ca sa ajungi in curand la 26p :))
 

DeletedUser25287

Pai tocmai, ca se investesc destui bani in premium si nu toti sunt fara grija zilei de maine ci iau punctele din putinul ce-l au pentru a-si usura jocul si o asemenea optiune care sa iti permita daca simti nevoia sa blochezi accesul la punctele premium pentru sitteri, ar fi foarte utila si apreciata, spre un exemplu X si-a bagat 600pp si ii pastreaza doar pentru premiumul de baza lunar cu cate 200p, si da sitter la Y care de lene nu farmeaza cu scriptul si activeaza asistentul, si X cand revine pe cont descopera ca a pierdut deja o luna de premium, un asemenea episod desi poate parea neinsemnat este totusi destul de neplacut, si exemplele pot fi nenumarate tocmai de aceea o setare optionala de acest tip ar proteja mult mai bine proprietarii conturilor, si pana la urma mi se pare normal sa se faca ceva spre a ne securiza pp-urile ca doar platim pentru ele, nu ne putem baza numai pe bunavointa sitter-ilor.
 

DeletedUser

blackshaddow2003 a spus:
Poftim explicatia:

Zexandrei,adica eu... eu sunt zexandrei ca sitter ramas pe acest cont.

am loat ban pe zexandrei. pt ca am fost sitter la cineva,si am folosit punctele premium pentru a demola cladiriile,veneau 5nobili spre el. si am decis sa demolez acel sat. ca sa nu ia sat mare. pt ca nu avea armata deloc.

si toata lumea,acuma. s-a suparat. ca afectez eu tribu` si ca cica am gresit fata de voi...

eu imi cer scuze. dar voi revenii,asa ca...


euuu... gigi becaliiiiii fac ce vreau baaa hahalerelor
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Eu zex andrei prin acest fapt ca sunt un mare jucator de triburile am luat prin fapt decizia pe propria raspundere de a intra in hall of shame . Doar sunt un super mare jucator atot puternic si miam luat permisiunea de a cheltui banii omului munciti din greu pentru ca imi permi sa fac ce vreau cu banii altora .
 

DeletedUser

declaratia lui este mincionoasa,am dat peste 300 lance/300 spada si 300 garda in sat

am trimis 4 nobili pe el(nu am avut 5 si nici nu o sa am prea curand)
 

DeletedUser

Am trimis, Gabriele, nu ai trimis. :) Sa nu inducem publicu-n eroare.

Asta, de nu-i zic numele, e din tribul ala de-a dat dizolvare din greseala? Mai pe la-nceput, asa?
 

DeletedUser41597

Pana acum pe forum la alte lumi existau deja declaratiile de razboi. Unde sunt pe 31? :O:O:O
 

DeletedUser41917

si mai tii minte ca nu ai vrut sa imi dai din ele?:))

30 vroiam

Parca pana la urma ti-am dat :))
Mare gafa am facut ca nu am dat la unu ca apoi sa imi dea ala mie pp-urile , ii faceam o gaura in buget prietenasului , astfel mi-am facut mie , da cine mai baga pp , nici nu mai bag de ciuda. :))

Gabriele , care e urmatoarea tinta ? :))
 
Ultima editare de un moderator:
Sus