Discutii Libere L31 !

DeletedUser4533

Oare nu crezi ca e ceva neinregula cu voi, daca toata harta se intoarce impotriva voastra ?

ceva e in neregula cu voi ,mamutilor.nu stiu ce logica ai tu stirbule,dar eu sunt socat de ce miscari vad pe harta.cum sa recrutezi 5 toata harta? mai ziceam si eu daca a-ti fi incheiat aliante si pna-uri sa se bata doar nofa-tj,dar rezultatul era clar de la bun inceput.
De rasul lumii.
 

DeletedUser34346

Cerul e prea sus să audă lătratul câinilor



vorba colegului bobeica : HAi ai nostri!
 

DeletedUser34346

bad nofa bad nofa what u gonna do ?
what u gonna do when they come for u ?
 

DeletedUser

ceva e in neregula cu voi ,mamutilor.nu stiu ce logica ai tu stirbule,dar eu sunt socat de ce miscari vad pe harta.cum sa recrutezi 5 toata harta? mai ziceam si eu daca a-ti fi incheiat aliante si pna-uri sa se bata doar nofa-tj,dar rezultatul era clar de la bun inceput.
De rasul lumii.

De rasul lumii sunteti voi, haulitorilor, cu 3 academii veniti sa ne tineti noua teorii despre recrutare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9858

:DVad ca aveti probleme cu caini comunitari fac galagie pe aici de se aude pe toate forumurile adicente.:D
Sa cheme cineva hingherii:D
 

DeletedUser

Care trei,fuzionel?Nu mai stii sa numeri?

Ia invata tu sa citesti, papuse! Ca poate reusesti sa descifrezi singurica, asa catinel si pe litere, profilul tribului nostru.
Vezi ca scrie destul de clar cate academii are T-J-ul.

Voi ne-ati batut, intr-adevar la academii, bucurati-va!


SMILEYX sa vina cu hingherii cu o duba mare sa-i ia pe toti odata, ca mi-e sa nu se ia rabia asta.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Ia invata tu sa citesti, papuse! Ca poate reusesti sa descifrezi singurica, asa catinel si pe litere, profilul tribului nostru.
Vezi ca scrie destul de clar cate academii are T-J-ul.

Voi ne-ati batut, intr-adevar la academii, bucurati-va!


SMILEYX sa vina cu hingherii cu o duba mare sa-i ia pe toti odata, ca mi-e sa nu se ia rabia asta.



Cert este ca nu ati batut nici un trib fara sa fuzionati,restul e bla,bla.Nu ti-a amortit limba la cat ai lins dupa ce ai scuipat?
 

DeletedUser38225

Te invarti in jurul cozii draguta si nu faci altceva decat sa repeti aceleasi texte precum un casetofon stricat :rolleyes:

Am inteles sunteti invidiosi, frustrati (sau ce sunteti voi, nu imi pasa suficient ca sa va analizez) din cauza ca inca ne merge mai bine decat va merge voua, ca nu prea va merg planurile asa cum doriti, ca T-J nu e acolo unde ati vrea voi sa fie , stati linistiti nici n-o sa fie :)

Va bateati cu pumnii in piept ca ne incalzim cam greu.. ce se intampla dragilor , ca parca numai aveti asa spor sau mi se pare mie ?
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: NOFA, FRM, FRM2
Parte 2:
Triburi: T-J, T-J A, T-J B

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38
Tabăra 2: 18
Diferență: 20

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 226,541
Tabăra 2: 110,893
Diferență: 115,648

chart
 

DeletedUser

LadyLethal "Cert este ca nu ati batut nici un trib fara sa fuzionati,restul e bla,bla."

Si voi la fel, Samurarii s-au desfiintat, nu i-ati invins si unii dintre ei se gasesc in triburile voastre. Hotul striga "hotii". Aceasi tactica, discursul in cerc, vi s-a mai spus.
Eu de acum am sa va las sa va invartiti pana vi se vor termina bateriile.
Mai mult, refuz mocirla asta in care vreti sa ne tarati prin limbajul vostru "elevat".
Balaceala placuta!
 

DeletedUser

NOFA nu a fuzionat
NOFA nu si-a schimbat diplomatia dupa cum bate vantul
NOFA nu a rupt nici o alianta

Cat tupeu sa spui ca nu am invins samuraii =)) vrei sa caut mesajele cand tu ne felicitai ca i-am invins? :)) Daca te mai uiti mult la desene te lasa memoria.
 

DeletedUser

NOFA nu a fuzionat
NOFA nu si-a schimbat diplomatia dupa cum bate vantul
NOFA nu a rupt nici o alianta

Cat tupeu sa spui ca nu am invins samuraii =)) vrei sa caut mesajele cand tu ne felicitai ca i-am invins? :)) Daca te mai uiti mult la desene te lasa memoria.

Nuuu, NOFA nu a fuzionat, cu L.S n-a fost fuziune, "ni s-a parut" doar...
NOFA a facut diplomatia NUMAI dupa cum a batut vantul. Cu triburi la capatul opus al hartii, doar, doar v-or ajuta pe voi in razboiul contra T-J.
NOFA nu a rupt nicio alianta, a determinat aliatii sa nu stie cum sa-i treaca mai repede la dusmani.
Iar cu Samuraii, da, le-ati destramat tribul, e un fel de a invinge, nu poti sa-mi spui mie ca i-ati eliminat de pe harta atata timp cat iti repet, unii din jucatorii lor sunt in triburile voastre.

Dar iar invarteala...
 

DeletedUser43204

Doar cu l.s a fuzionat nofa ,nu cu 4-5-6 triburi sau cate o fi cu care ati fuzionat voi, iar pe samurai i'am batut pana nu stiau unde sa fuga :D ,mai ales pe conducatorii lor .
 

DeletedUser4533

O sa vedem cat de bine se mentine aceasta statistica :)

stirbule nu mai canta atata,pe care multi-cont mai joci acum?
artemis esti de rasul lumii ti-am mai zis.recruteaza bre toata harta daca vrei,noroc cu limita asta de trib ca altfel erati c l.r de pe l3 cu 3000 jucatori.poate castigi si tu o lume sa te poti bate cu pumnii in piept.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
clar l.s isi are meritele in acel razboi.. (rofl)

Importat e ca te-au inobilat asa incepatori cum sunt,LS ne-au fost aliati si nu am fuzionat cu dusmanii,ca voi.V-ar fi convenit sa inobilati la ei usor printre noi ca erau un trib micut ,format pe harta fara un nucleu.In secunda in care au intrat la noi s-a terminat smecheria ta,ai inceput sa dai in blindaje si in final nubii din LS te-au inobilat:D
 
Sus