Discutii libere L33 !

DeletedUser

..stiu multe stai linistit :)
Mai mult decat ai crede :) Nu am puncte dar am cateva luni bune pe l33 ;)
H33 de ce n a ramas in formula care era ? Parca erati in razboi cu window ?
Si cand am inceput (EFU) sa dam in voi , v ati luat de mana cu dusmanul , hai sa fim seriosi , si va mai numiti prieteni.
 

DeletedUser44063

Voi ati inceput sau noi? V-am zis ca daca recrutati din undecided va declaram razboi.
 

DeletedUser43947

ACEST JOC EU IL CONSIDER CA UN JOC DE SAH: CINE ARE MAI MULTA RABDARE SI ASTEAPTA GRESEALA ADVERSARULUI , ACELA CASTIGA. INTOCMAI CA SI IN SAH, SI NOI PREGATIM MINUTIOS MISCARILE URMATOARE!!

In popor exista o vorba:AI PUS-O DE MAMALIGA!! Insa ca s-o pui de mamaliga trebuie sa pui la fiert prima data apa, sa adaogi sare si faina, s-o amesteci, etc.
Tot asa si aici: intii ii punem la fiert pe adversari prin trimiterea de cat mai multe fake-uri si demolari; urmeaza sa-i amestecam , printre punctele lor albastre de pe harta aparand puncte rosii

Lasand la o parte ca jocul e comparat cu sahul si mamaliga in acelasi mesaj.

Sa va zic un banc:

Ma Gheorghe ce faci tu cu tuciul ala pe masa plin cu mamaliga?
Taci Marie ca joc sah.
 

DeletedUser30525

..stiu multe stai linistit :)
Mai mult decat ai crede :) Nu am puncte dar am cateva luni bune pe l33 ;)
H33 de ce n a ramas in formula care era ? Parca erati in razboi cu window ?
Si cand am inceput (EFU) sa dam in voi , v ati luat de mana cu dusmanul , hai sa fim seriosi , si va mai numiti prieteni.


:D
avand in vedere ca unii din window cu unii din h se cunosc inca de pe 16 unde au condus acelasi trib cred ca era inevitabila pana la urma reconcilierea
si ca nota informativa
nu am avut niciodata razboi declarat cu H33
Pana sa fie pna intre efu-window au fost neutri pe harta
asa ca perioada rosie sa zicem asa a fost una foarte scurta
:D
inainte sa faci afirmatii despre istoria window, chiar daca prin aluzie la alt trib te rog sa te interesezi mai bine

Cu respect
 

DeletedUser41602

Ce mai faci bre neatache? Intarziarati cu mesaju asta,cam greu vi l-a adus postasu:))
 

DeletedUser43947

Noi n-avem mamaligari care sa ne citeasca forumul tribului inamic.Ne descurcam si noi mai greu cu spionatul,cica ne merge treaba repede la sate,asa umbla vorba prin popor(asta ,nu aia cu "Ai pus-o de mamaliga")
 

DeletedUser41602

Nu aveti mamaligari care sa citeasca forumul tribului inamic? Pai e grav tata...
 

DeletedUser

Nu e nevoie sa postati circularele noastre din moment ce noi nu le postam pe ale voastre :)

La noi este un joc intre prieteni si ne permitem "vorbe din popor" , nu luam totul personal cum o luati voi .
Atat va laudati ca aveti satele sparte si nu va doare ..dar in forumul ascuns nu mai radeti asa .. dubioasa treaba :)



respect
 

DeletedUser30525

Nu e nevoie sa postati circularele noastre din moment ce noi nu le postam pe ale voastre :)

La noi este un joc intre prieteni si ne permitem "vorbe din popor" , nu luam totul personal cum o luati voi .
Atat va laudati ca aveti satele sparte si nu va doare ..dar in forumul ascuns nu mai radeti asa .. dubioasa treaba :)



respect


uite vezi
tocmai replici ca mai sus ne fac sa radem
:D
singurul forum ascuns la noi e arhiva
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
bate la alta poarta
offfffff doamne
 

DeletedUser30628

bai da degeaba tot radem pe chestiile cu forumu…papagali sunt peste tot,nu exista o lume,trib sau altceva sa nu se afle ce se organizeaza in cealalta tabara…de cand ii lumea si pamantul papagali au fost mereu,asa ca no stress :) trebuie sa o luati ca o obisnuinta
 

DeletedUser30525

mai sus ai facut referire la forum ascuns
ca si cum ai sti ce se intampla acolo
o aluzie subtila doar doar om cauta acul in carul cu fan
partea proasta e ca n-ai nimerit-o cu forumul
asta e
data viitoare

cat despre forumul comun
din partea mea puteti sa cititi ce vreti oricum nu aveti ce vedea important acolo
:D
 
Sus