Discutii libere L35.

DeletedUser34356

Urmareste inamicii invinsi.Au prins cele mai multe spikeuri :(
 

DeletedUser43917

Cineva se distreaza cu baietii din Ganja :D

Nu se distreaza nimeni cu baietii din GANJA ...
La ora 12:33 am cazut toti in centru .. la ora 13:00 am dat inceput-nou in S-V asa ca satele barbar au ramas acolo iar unii din jucatori din tribul Ganja nu au dat inceput nou si au ramas tot in centru asa ca farmeaza si ei ca toata lumea si nimeresc barbarele noastre :D
 

DeletedUser20869

Viteza trupelor 0.75 pro camp . Adica in loc sa faca 100 de secunde face 75 de secunde.
Cu cat viteza trupelor este mai mare cu atat ajungi tu mai greu.


se vede ca esti nou pe aici :)

cu cat viteza trupelor e mai mare cu atat trupele se misca mai repede :)
exact invers fata de cum stii tu
 

DeletedUser29445

Sebi, esti cam activ pe forum. Si vad ca te pui "bine" cu toata lumea.
 

DeletedUser2821

Salutare , sunt intemeietorul Tribului Circ , si da ! chiar daca suntem un trib MAMUT , avem 2 obiective , sa ajungem la 3 triburi
-CIRC
-CIRC 1
-CIRC 2
[Pe parcurs membri se vor lasa , inactivitate , sau sunt facuti ferme ]
Si sa cucerim lumea alaturi de posibili nostri aliati !

Nu prea cred ca se poate All world vs CIRC
Am spioni prin toate triburile , si nu e multi-cont , sunt prietenii mei de pe alte lumi ! p.s : nu va chinuiti , nici cu 500 verificari nu ii gasiti !

Ideea e ca in momentul in care aveti 90% jucatori slabi, se creeaza debandada si chiar daca sunteti un nucleu de oameni buni degeaba.Ai spioni in toate triburile - sunt convins, cum si toate triburile au la voi si?
 

DeletedUser44302

in circ...20% sunt jucatori activi..40% ferme si 40% spioni (rofl)
 
Scor reacție
209
Salutare , sunt intemeietorul Tribului Circ , si da ! chiar daca suntem un trib MAMUT , avem 2 obiective , sa ajungem la 3 triburi
-CIRC
-CIRC 1
-CIRC 2
[Pe parcurs membri se vor lasa , inactivitate , sau sunt facuti ferme ]
Si sa cucerim lumea alaturi de posibili nostri aliati !

Nu prea cred ca se poate All world vs CIRC
Am spioni prin toate triburile , si nu e multi-cont , sunt prietenii mei de pe alte lumi ! p.s : nu va chinuiti , nici cu 500 verificari nu ii gasiti !

Extraordinar, noobulet! Nici acum nu reusesc sa-mi revin din soc citind aceste randuri. O sa dam stergere in masa dupa aceste dezvaluiri incendiare!!! :eek:.
 
Sus