Discutii libere L35.

DeletedUser41528

ce frumos o sa se vada mondialul de la Tv. O sa vedem acolo echipe care chiar joaca fotbal, nu pacalici gen Marica, Torje, etc....
si uite asa am scapat de emotii....:(
 

DeletedUser41528

Nu am mai fost pe un stadion din Romania de mai bine de 10 ani.... ma refeream la cei implicati direct in anturajul echipa nationala ca o sa priveasca mondialul la tv.... de fapt nu stiu cati romani au posibilitatea materiala a merge la acel mondial
De cand au fost retrogradate (dezafiliate) 2 cluburi de traditie din Romania in speta Timisoara respectiv Craiova, circul facut pe marginea U Craiova (acum avem 2 echipe ale orasului) , chiar putin ma mai intereseaza de fotbal. Normal, ca ma bucur la succesul unei echipe romanesti indiferent ca e echipa nationala sau una de club.
Referitor la meciul de aseara, s-a vazut capacitatile unor jucatori selectionati prin prisma impresarilor.... Marica- fara echipa, Torje- nici el nu stie pe unde mai joaca, Chiriches care a jucat mai mult pt turci....
Dar oricum, FRF si Piti, nu aveau ca obiectiv calificarea la mondial.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41528

strigi...SEEEFFFUUUUU!!!!!! si care intoarce capul, ala e oltean....
 

DeletedUser

Negrule...ala cu microfonul in mana cam seamna cu tine :D

Fac comparatie intre poza de la profil si el...doar ca in poza de la profil ai plete :D
 

DeletedUser8140

eu am luat definitiva, dar am fost chemat la datorie :)) last mission !
 

DeletedUser

bagati-l ma si pe el in seama. Hai spune-ne, si ce o sa faci acum dupa ce ai venit din vacanta ta prelungita?
 

DeletedUser41528

chiar ma gandeam cu sa botez acum pe cineva... o sa-i spun seama...
 

DeletedUser43196

Frumusetea jocului vine de la sine :D dar inca nu este momentul pentru adevarata fata a lumii 35:),cand se vor apropria triburile de top si puternice unele de altele atuncea va aparea si farmecul si frumusetea acestui joc:).Pana atuncea mai avem umpic de rabdat si de urmarit si de analizat evolutia triburiilor adverse:)
 

DeletedUser13947

am impresia vaga ca se doarme...deci, dormiti? :))
daca nu, hai la un speed :p
 

DeletedUser

ioane ioane.. toata lumea doarmee.. :) nimeneaa nu mai da atacuri nocturne? Nu mai pun toti membrii unui trib ceasu' sa sune ca sa se trezeasca toti (sau majoritatea, ma rog) si sa ii bombane pe aia puturosii care dorm? :D
 

DeletedUser

l-ati euthanasiat cumva pe gicu?:confused::eek::D niciun text gri bolduit in ultimele saptaluni? :D
 
Sus