Discutii libere L35.

DeletedUser

Am inteles! Multumesc! :X
Cand devin orasele parasite? adica de cat timp e nevoie sa nu mai intrii pe el astfel incat sa devina un sat parasit?
 

DeletedUser

In functie de ce mai exact iti cresc punctele? In functie de cate produse "lemn,argila,fier" primesti? adika cuc at ai lvl mai mare la ele cu atat cresti in puncte?
 

DeletedUser

Era o tipa careia i-am facut poza la mare. acum am sters semnatura ca nu era conform regulamantului. :p
 

DeletedUser

Felicitari frizerului pt postul de pe youtube.... stapana inelului...:)))))
 

DeletedUser8140

regulamentele astea....oare pot pune urmatoarea poza la profil in joc fara sa fiu banat??

photo-258-669e8a14.gif
 

DeletedUser

Kapatos astăzi la ora 18:58
Mergi te rog in alta parte , chiar nu inteleg despre ce vorbesti si nici nu ma intereseaza bine ? In caz ca nu ai obsevat nu stau de vorba , cu agramatii , incoerentii s.a.m.d

predators13 astăzi la ora 18:57
arata ca stii sa faci un organizat..... poate ma insel in privinta ta....

predators13 astăzi la ora 18:56
stiu multe detalii de acolo...
acum ca au aparut nobilii si faptul ca nu ai diplomatie in afara zonei LR (cu care ai razboi).....

Kapatos astăzi la ora 18:54
?! TE SIMTI BINE ?!

predators13 astăzi la ora 18:49
incep sa le dau dreptate celor din 200 .......nu esti capabil decat sa bagi strambe.....
 

DeletedUser35749

In functie de ce mai exact iti cresc punctele? In functie de cate produse "lemn,argila,fier" primesti? adika cuc at ai lvl mai mare la ele cu atat cresti in puncte?


Puncte primesti la fiecare comanda de constructie terminata, indiferent de cladire.Un sfat, sa nu uiti de trupe...alea-s importante.
 

DeletedUser

Casa de piatra si copii fotbalisti, Quzor! Si toate cele ce se mai ureaza pe la nunta..

Salut, maestru Cavalleras! Imi pare nespus de rau sa te revad doar 5 minute..



Sunt curios, a mai vazut cineva vreodata asa ceva? O mai exista? Ce-i asta?

Respectele mele, Immortal R :) Ma bucur sa te vad si alea 5 minute dupa o perioada asa de indelungata.. :)
 

DeletedUser

Puneti-mi si mie o poza cu satul dv sa aveti bifata optiunea ARATA NIVELUL CLADIRILOR asa de curios :p de preferat daca aveti peste 300 Puncte ca altfel stiu :p ca atatea am si eu :D
Multumesc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tu ori faci caterinca ori nu ai ce cauta pe acest joc.

cauta si tu sectiunea de intrebari suport si vezi ce-ti spun cei de acolo.
 

DeletedUser

Nu fac nici-un misto.De ce se numeste Discutii libere? nu sa vorbim despre orice?
Nu e obligat nimeni sa-mi raspunda la intrebari,decat cone vrea,de ce te revoltezi tu?
Am dat un mesaj la suport si nu am primit raspuns, lasa ca mai bine intrebn aici :*
 

DeletedUser

Hai treaca de la mine, fac eu cinste ca azi implinesc 1 saptamana de cand joc :)))
 
Sus