Discutii libere L36 !

DeletedUser

decat primele 30 lumi a fost acceptata , dupa s-au schimbat regulile :)) ca-n politica , traiasca PDL-ul.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Omul a pus o intrebare la care i s-a raspuns scurt si la obiect, nu vad rostul polemicilor inutile pe tema asta.
 

DeletedUser

Multumim pentru raspuns, a fost edificator. Cand o sa fie, daca o sa fie, un membru de culoare in conducerea Inno, un fel de Obama, o sa incercam din nou. Pana atunci va uram bani multi.

Multumim inca o data, Skin.
 

DeletedUser

Multumim pentru raspuns, a fost edificator. Cand o sa fie, daca o sa fie, un membru de culoare in conducerea Inno, un fel de Obama, o sa incercam din nou. Pana atunci va uram bani multi.

Multumim inca o data, Skin.

Am uitat sa adaug ca skin a jucat 6 lumi cu poza asta la profil. Fara sa fie indecenta.
 

DeletedUser42487

Bafta tuturor.
Skinistilor... sunt convinsa ca veti gasi o alta imagine sa va reprezinte cu toate ca "manuta" va fi a voastra mereu :D
 

quz0r

member
Scor reacție
144
1240545_527318077350783_360574690_n.jpg

:)))) Mădăline, unde găsişi mă poza asta?
 

DeletedUser40969

Daca nu merge sa accesezi pre-inregistrarea inseaman ca din moment in moment trebuie sa fie on lumea.
 

DeletedUser41545

Stiu ca s-a mai discutat pe tema asta ...
Ma tot streseaza o sageata sa pun steagul cu 2% aparare insa eu deja am pus alt steag.Pot face cumva sa scap de ea?
 
Sus